Екскурсія трьома містами Закарпаття: Ужгород, де ви побачите Ужгородський замок, Берегово – дегустація вина, а також Мукачеве, пройдетеся екскурсією замками Чинадієво та Паланок. Також зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово та відвідати Невицький замок. Дати турів: 

Вартість туру 750 грн

Зареєструватись
Запис на тур:
+38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Христина

Тур у Закарпаття


1 день (субота): “Деца у Нотаря” (обід). – Ужгородський замок. – Невицький замок. – Берегове (дегустація вина).
2 день (неділя): Берегове  (термальний басейн). – Мукачеве (замок Паланок). – Чинадієво (замок Шенборна, замок Сент-Міклоша).

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в суботу о 8:00

Закарпаття Дугустація вина  Закрпаття

Екскурсія в Ужгородcький замок

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.). Він стоїть на вершині Замкової гори над містом, навіть є свідчення, що він має понад тисячорічну історію. Пообідати можна в “Деці у нотаря” – найоригінальнішій корчмі Закарпаття. Ужгород славиться “смачними” фестивалями: бринзи, полуниці, вареників та варення, пива та вина… Тому не дивуйтесь, якщо під час подорожі Ви потрапите у “світ смаколиків”.

Екскурсія у Невицький замок

Поблизу села Кам’яниця, на горі за Ужем, ліворуч від траси, серед вершин дерев погляд захоплює силует високої вежі над сірою стіною. Це справжнісінький замок, один із найромантичних на Закарпатті.

Дегустація вин в Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях «Сиру та вина», котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.

Термальний басейн Закарпаття

Берегівщина – єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують це з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. У Береговому є термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких трапляються на Камчатці, Сахаліні, в Ісландії та Новій Зеландії.

Мукачівський замок Мукачівський замок  Мукачівський замок

Екскурсія в Мукачівський замок

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Екскурсія в замок Шенборна

Санаторій “Карпати” року 1840 в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині, був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який реконструювали в один із найгарніших замків країни. Цю видатну пам’ятку архітектури Закарпаття XIX ст., спроектували найкращі європейські майстри. В Європі, а особливо у Німеччині, трапляються замки, у яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взято астрономічний рік. Оригінальний проект замку: кількість вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців. В архітектурному відношенні замок схожий на французькі ренесансні замки.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Замок Сент-Міклош вважають фортецею єднання, де відвідувачі присягаються у вірності одне одному, чоловіки просять руки своєї обраниці, все більше молодих пар проводять тут весільні церемонії.

У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
супровід гіда-екскурсовода, проживання.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Ужгородський замок: дорослий – 25 грн, дитячий – 10 грн.
Дегустація вин: 50 - 60 грн.
Купання в термальному басейні: 100 грн.
Мукачівський замок Паланок: дорослий – 10 грн, дитячий – 5 грн.
Чинадіївський замок: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн. Зареєструватись
Наші популярні тури:
Популярний тур на Говерлу
Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу
Тур поїздка в Карпати на тиждень