Ціна туру 800 грн

Тур у Закарпаття - це поїздка в чарівну місцевість, де весна розпочинається на 2 тижні раніше. Ви відвідаєте: Ужгород, термальні басейни, замок Паланок (Мукачеве) та замок Шенборна.

Дата туру: 14-15.04, 21-22.04

Зареєструватись
 
 • Запис на тур:
 • +38 (063) 307 45 66 Соломія
 • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Тур в Закарпаття на цвітіння сакури

  1 день (субота):

 • Виїзд зі Львова: пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал в суботу о 8:20
 • 1 день (субота): Ужгород (колиба-музей "Деца у Нотаря", місто, замок), - Берегове (дегустація вин) - Поселення.

  2 день (неділя): Берегове (термальний басейн), - Мукачеве (замок Паланок), Чинадієве (замки Шенборна і Сент-Міклоша).

 
1 день
 
тур цвіт сакури тур в закарпаття сакура

Затишний Ужгород

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.), він стоїть на вершині Замкової гори над містом і має вже понад тисячу років. Пообідаємо в культовій ужгородській корчмі Деца у нотаря. Родзинкою поїздки буде екскурсія Ужгородом, символом якого є екзотичне дерево сакура. Під час подорожі є велика ймовірність того, що сакура розквітне і Ужгород перетвориться на казковий рожевий сад. Сакури привезли до Ужгорода з Японії ще сто років тому і місцевий клімат їм підійшов. Нині у місті понад тисяча таких дерев.

Дегустація вина в Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях Сиру та вина, котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.

 
2 день

Термальні води в Берегово

Берегівщина – єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують це з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. У Береговому є термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких трапляються на Камчатці, Сахаліні, в Ісландії та Новій Зеландії.

 
термальний басейн тур закарпаття Закарпаття

Величний замок Паланок в Мукачеві

Мукачівський замок – одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, зведене для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами.

 
 7 1 4

Романтичний замок Шенборна

У мальовничому урочищі Берегвар, що на Мукачівщині, розташований один із найгарніших і найромантичніших замків країни, видатна пам’ятка архітектури Закарпаття XIX ст. – замок Шенборна. Його спроектували найкращі майстри з Європи. Він вражає гармонійністю, з якою вписується в найвколишній ландшафт. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Домашній замок "Сент-Міклош"

Поблизу замку міститься оборонний замок Сент-Міклош барона Перені (XIV ст.). Сент-Міклош - оборонна споруда дещо іншого типу, ніж ті, що зазвичай ми звикли називати замками. Після численних перебудов зараз він виглядає як невеликий двоповерховий будинок під черепичним дахом. Тільки дві вежі, низка бійниць і стіни метрової товщини свідчать про його бойове минуле.

 

Проживання у віллі: "Ноїв Ковчег", Берегівський район.

 
Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25992 Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25990 Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25989

  У вартість туру входить:

 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • - супровід гіда-екскурсовода,
 • - проживання.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - харчування,
 • - вхідні квитки в музеях та замках:
 • - Ужгородський замок: дорослий – 35 грн, студенський - 25 грн., дитячий – 15 грн.
 • - Дегустація вин: 80 грн з особи.
 • - Купання в термальному басейні: термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 120 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 100 грн., діти від 1
 • - Мукачівський замок Паланок: дорослий – 40 грн, студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
 • - Чинадіївський замок: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн.
 • - Замок Сент Міклоша: доброчині внески (рекомедуємо 15 - 20 грн).
 

Зареєструватись

 

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень