Ціна туру 2995 грн
Ви побуваєте на озері Синевир, біля водоспаду Шипіт, в замку Паланок в м. Ужгороді, , покупаєтеся у термальних басейнах Косино та продегустуєте найкращі вина Закарпаття. У вартість входить проїзд, харчування та проживання.

30.12.2017-2.01.2018

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Соломія

+38 (096) 633 29 98 Соломія

Новорічний тур у Закарпаття 2018

1 день (субота):
Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:30)
Підйомник на г. Гимбу (Пилипець)
Дегустація закарпатських вин (Берегове)
Поселення в готель
Вечеря

2 день (неділя):
Сніданок
Ужгород (екскурсія у замок)
Ужгород (екскурсія містом)
Ужгород (Деца у Нотаря)
Повернення в готель
Зустріч та святкування Нового року
Вечеря

3 день (понеділок):
Пізній сніданок
Мукачево (Замок Паланок)
Косино (термальний басейн)
Чинадієво (замок Шенборна) 
Вечеря

4 день (вівторок):
Сніданок
Озеро Синевир
Комплекс музеїв Старе Село (Колочава)
Повернення до Львова (орієнтовно 23.00).

 

1 день

Екскурсія Пилипцем

тур на Пилипець Пилипець тур на лижі
 

Пилипець - це один з найкращих зимових курортів України
Високогірний курорт Пилипець знаходиться у серці Полонини Боржава, у підніжжі гори Гимба або Гемба, висотою 1491м. По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. Ми з вами піднімемось на крісельному підйомнику на цю вершину, щоб насолодитися чудовими краєвидами українських Карпат.

Похід до водоспаду Шипіт

 

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Дегустація вин в Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях «Сиру та вина», котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.
 
degystacuja vun1  1 дегустація вин


2 день
Екскурсія Ужгородом

 1  4  6

Екскурсія в Ужгородcький замок

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.). Він стоїть на вершині Замкової гори над містом, навіть є свідчення, що він має понад тисячорічну історію. Пообідати можна в “Деці у нотаря” – найоригінальнішій корчмі Закарпаття. Ужгород славиться “смачними” фестивалями: бринзи, полуниці, вареників та варення, пива та вина… Тому не дивуйтесь, якщо під час подорожі Ви потрапите у “світ смаколиків”.

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.). Він стоїть на вершині Замкової гори над містом, навіть є свідчення, що він має понад тисячорічну історію. В плані замок був неправильним чотирикутником - за велінням рельєфу Замкової гори. З трьох боків споруду оточував рів глибиною в 8-10 метрів, через який до в'їздної брами було перекинуто підйомний міст. Навіть зараз помітні заглибини для ланцюгів, що підіймали міст у разі потреби.

Святкування Нового 2018 Року !!!

Зустріч Нового року. Новорічний банкет.

3 день

Косино - термальний басейн

Дивовижним для сучасного урбанізованого світу вже є й той факт, що басейн розташований на території серед двохсотрічного дубового гаю площею у 8 гектарів, де є два прісних та два термальних басейни з мінеральною водою, один з яких працює цілий рік. Цікаво, що сам лікувальний комплекс виконаний в айстро-угорському стильовому колориті, тож це, дійсно, варто побачити. Вода косонських джерел особлива, адже вона, за дослідженнями вчених, унікальна за своїми хімічними властивостями, які порівнюють зі схожістю до властивостей води відомого бальнеологічного курорту Гойдусобосло в Угорщині.

Екскурсія в Мукачівський замок

Мукачівський замок Мукачівський замок  Мукачівський замок

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Екскурсія в замок Шенборна

1 Мукачівський замок 3


Санаторій “Карпати” 1840 року, в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині, був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який реконструювали в один із найгарніших замків країни. Цю видатну пам’ятку архітектури Закарпаття XIX ст., спроектували найкращі європейські майстри. В Європі, а особливо у Німеччині, трапляються замки, у яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взято астрономічний рік. Оригінальний проект замку: кількість вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців. В архітектурному відношенні замок схожий на французькі ренесансні замки.

 

4 день

Екскурсія на озеро Синевир

 

На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат - як тільки не називають Синевир. Воно утворилося, внаслідок землетрусу, приблизно 10 тисяч років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Максимальна глибина озера — 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, що прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака на ім’я Вир і дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота монументу сягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері також заборонено,хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12°C. Вам завжди хотітиметься повернутися до його життєдайних вод. Особливо якщо ви втомлений маршрутом піший турист. Складіть свою легенду про його красу, як це робило не одне покоління тих небайдужих, хто залишив і залишає тут своє серце.

Екскурсія в Колочаву

Як потрібно любити і пишатись своєю малою батьківщиною, щоб у одному селі розташувати 10!!! музеїв. Такого немає в жодному закуті України, лише тут, в Колочаві, серед розлогих полонин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватись, як із-за крутого вигину звивистої стежини подибаєте якийсь пам’ятник, а чи пам’ятний знак, ба церкву. Тут їх направду дуже багато. Не варто дивуватись, селище переплело в собі гуцульські, бойківські і лемківські традиції та історію, й раде поділитися ними з кожним охочим до знань.

Музей в Колочаві: Старе село

Музей в Колочаві: чеська школа

Музей в Колочаві: радянська школа

Музей в Колочаві: бункер Штаєра

Частування в корчмі у Вольфа

 
   

Проживання в готелі: Вілла "Ноєв Ковчег" і садиба ( с. Дийда), Берегівський район

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- 2-ох разове харчування,

- проживання,

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

- супровід гіда-екскурсовода,

- екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- додаткове харчування,

1-й день. Обід Курорт Пилипець комплексний обід 100 грн (Борщ, картопля, відбивна куряча, салат, чай)

4-й день. Обід Курорт озеро Синевир комплексний обід 75грн/85 грн (грибна юшка, м’ясо по-гуцульскому, хліб ,салат, чай трав’яний або борщ, банош з бринзою, хліб, салат, чай трав’яний)

- вхідні квитки в музеї,

- Новорічний стіл і святкування - 600 грн.

 

Вартість вхідних квитків:

- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 100 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони.
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- Санаторій Карпати - палац Шенборнів: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
- Ужгородський замок: загальний - 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.;
- термальний басейн в Косино 2 год.: загальний – 350 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 140 грн., діти від 120 до 150 см – 80 грн., діти до 120 см та учасники АТО – безкоштовно;
- Дегустація Закарпатських вин у Берегово: 80 грн. з особи,
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- комплекс музеїв «Старе село» + театралізована забава: 120 грн;
Зареєструватись