Під групове замовлення

 
Тараканівський форт славиться безліччю підземних ходів, лазів, залишками колишніх пасток а Тунель Кохання - казковий зелений тунель утворений деревами.
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур в Тунель Кохання та Тараканівський Форт

тур на Волинь тур в Тараканівський форт Тунель кохання

Тараканівський форт.

Незабутня подорож у світ 19 ст. Тараканівський Форт який не тільки був призначений для зберігання зброї, захисту, від нападів, але й служив своєрідним домом для артилерії і пехоти. У спорудженні безліч підземних ходів, лазів, залишки колишніх пасток, на нижніх поверхах небажано гуляти без екскурсовода, який вчасно попередить про небезпечні місця і проведе по доступних лабіринтах. Знаходиться біля м.Дубно Рівненської області в с.Тараканів, в 170км. від Львова. Товщіна стін сягає 5м, три поверхи на землі і стільки ж під нею, а ще - чисельні тунелі, переходи, сховища, казарми ... Численні підземні ходи, вентиляційні шахти, арки з каміння, темні коридори надають форту ореол таємничості. У центрі форту є казарма, до якої ведуть 4 підземних ходи, та церква, яка і надає йому певний присмак старовини. Цікаво, що форт використовували переважно як склад, а пізніше і як в'язницю.

Тунель Кохання.

Так званий "Тунель кохання" знаходиться в містечку Клевань, Рівненська область, Україна. У теплу пору року, коли розпускаються в повну силу листя на деревах, зелене вбрання зростаючих поруч один з одним дерев утворюють казковий зелений тунель навколо кілометрового відрізка залізниці.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, екскурсійний супровід.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування.

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в неділю о 8:00.
Приїзд до Львова: в неділю орієнтовно о 22:00.
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

2 денний тур до Львова