Під групове замовлення

 
Ми пропонуємо Вам познайомитися з українською Венецією, прогулятися Одесою, побачити знаменитий "0 км", відвідати Аккерманську фортецю, поглянути на виробництво та продегустувати вин на заводі "Шабо".
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур у Вилкове: Українськa Венеція

1 день: - Львів (виїзд з залізничного вокзалу).
2 день: - Вилкове (екскурсія катером по Дунаю (Делюкова коса, знаменитий "0 км"). – Білгород-Дністровський (Аккерманська фортеця). – "Шабо" (дегустація вин).
3 день: - Одеса (7-ий кілометр та екскурсія містом).
4 день: - Повернення до Львова.
українська Венеція українська Венеція українська Венеція

Вилкове.

Це місце злиття вод Дунаю та Чорного моря. "Українська Венеція" розташована безпосередньо біля моря на кордоні з Румунією. Таку другу назву місто отримало оскільки його стара частина розташована на воді. Замість вулиць там – канали, якими пересуваються, як правило, на своєрідних українських “гондолах” і моторних човнах. У місті каналами плавають, стоячи на кормі човна і відштовхуючись шестом.

Делюкова коса.

Тут стоїть знак "0 км", що символізує зустріч двох стихій, величезної річки і моря, що знайшли компроміс у Дунайської дельті. Ця магічна точка притягує мільйони жителів басейну Дунаю, де можна побачити дику природу, безлюдне узмор’я, нові острови і коси, багатолике пташине населення...

Аккерманська фортеця.

Одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. Фортеця цікава як складне за своєю структурою архітектурне спорудження. Вона із трьох боків оточена глибоким ровом, врізаним у скелю, а з четвертого – омивається водами лиману. У цей час глибина рову досягає 9–10 м, первісна глибина – до 20 м, ширина рову – 13,5 м. Рів заповнювався водою з лиману за допомогою спеціального пристрою. Завдяки використанню шлюзів вода затримувалася всередині рову. Характерною рисою фортеці є те, що всередині рову були побудовані бойові вежі, які служили для відбиття супротивника, що проникнув сюди.
українська Венеція  українська Венеція  українська Венеція

Одеса.

Одне з найдавніших міст України, де розташовано багато історичних пам’яток. В Одесі є славнозвісні Потьомкінські сходи, що мають 192 сходинки. Піднявшись цими сходами, Ви вийдете на Приморський бульвар – найкрасивіший у місті. Звідси добре видно панораму порту. Уздовж всього бульвару тягнуться прекрасні архітектурні ансамблі. Не меншою визначною пам’яткою міста є вулиця Дерибасівська, а також Грецька площа, що прилягає до неї. Зараз більшість вулиць і площ – пішохідні, і разом із прилеглим Міським садом є одними з найулюбленіших місць відпочинку і прогулянок мешканців і гостей міста. Життя на цій вулиці рідко завмирає навіть вночі. Також в Одесі можна відвідати знаменитий ринок "7-ий кілометр". Основним пріоритетом ринку є припортове розташування, добре розвинена складська інфраструктура.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Екскурсія та дегустація на винзаводі "Шабо" - 110 грн.
Аккерманська фортеця: дорослий - 20 грн, дитячий - 10 грн.

Виїзд зі Львова:
Приїзд до Львова:

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Тур у Львів на тиждень