Вартість туру від 1990 грн

29.10-2.11.2018, 25-29.03.2019

 
Ця екскурсія дарує дітям можливість побачити на власні очі всю красу карпатських гір, насолодитися дивовижними краєвидами, відвідати найбільш відомі пам’ятки культури та природи. Незбутня подорож подарує школярам безліч яскравих емоцій та вражень!
Зареєструватись

Вартість туру в Карпати без харчування - 1990 грн.

Вартість туру в Карпати з харчуванням - 2600 грн.

 • Запис на тур:
 • +38 (095) 011-77-70 Христина
 • +38 (068) 311-31-00 Христина
 
*П'ять днів екскурсій та проживання в готелі для групи від 20 чоловік, керівник групи - безкоштовно!
** Збірна група для індивідуальних туристів та дитячих груп. Тур проводиться при групі не менше 30 осіб.

Тур в Карпати

1 день:
 • Виїзд зі Львова
 • Скелі Довбуша
 • Розгірче
 • 2 день:
 • Синевир
 • Колочава
 • 3 день:
 • Пилипець
 • водоспад Шипіт
 • гора Гимба
 • квест "Космічні перегони"
 • 4 день:
 • замок Шенборна
 • замок Паланок
 • термальні басейни "Жайворонок"
 • 5 день:
 • фортеця Тустань
 • водоспад Кам'янка
 •  

  Екскурсія по Скелям Довбуша

   

  Скелі Довбуша - унікальна пам’ятка історії та природи, що користується великою популярністю серед туристів. Побачити унікальний скельний масив приїжджає багато людей з різних куточків України та з інших країн. Високі кам’яні брили зачаровують своєю красою, давньою історією та містичними легендами, пов’язаними з ними.

  Колись тут розташовувалось язичницьке капище, потім скельний християнський монастир, а деякий час скелі Довбуша виконували роль фортеці. На стінах залишилися відбитки долонь перших людей, що жили тут, петрогліфи та дивні знаки. Пробираючись по глибоким проходам та темним лазам, можна відчути магічну енергію, якою просякнутий кожен камінь у цьому місці. Саме тому багато хто вважає скелі Довбуша могутнім місцем сили, де можна відновити сили та знайти шлях у інші виміри.

  Екскурсія по Розгірче

   

  Розгірче – невеличке село, яке має давню та самобутню історію. Недалеко від нього знаходиться скельний монастир побудований, ймовірно, ще у 13 столітті. Спочатку тут розташовувалося язичницьке святилище, про що свідчать деякі зображення на скелях та стінах печери. Потім, втікаючи від монголо-татарських загарбників монахи із Києва заснували тут добре захищений монастир.

  Ще одним важливим туристичним об’єктом є давньоруське городище початку 16 століття. Воно знаходиться на вершині скельного масиву, безпосередньо над печерним монастирем. А ще гостям обов’язково треба перейти гірську річку Стрій, скористувавшись 400-метровим вузеньким мостом. Ця прогулянка подарує чудовий настрій та дозволить вдосталь намилуватися неймовірною природою прикарпатського краю.

  Екскурсія на озеро Синевир

   

  Синевир - найбільш велике та глибоке озеро у Карпатах. За з легендою мальовнича водойма утворилася із сліз графської доньки Синь, які вона пролила на місці вбивства свого коханого – простого верховинського пастуха Вира. А ще місцеві жителі називають озеро Морським оком, бо серед синіх вод розташувався, наче зіниця невеличкий острівець. По берегах Синевиру ростуть пухнасті стрункі ялинки, гілочки яких схожі на підфарбовані зелено-синім кольором вії красуні.

  Три гірські потоки наповнюють озеро кришталевою прозорою водою, яка не прогрівається більше, ніж на два метри, навіть у найбільш спекотні літні дні. Така температура є ідеальною для існування різних видів риб, зокрема, форелі. Неймовірна краса, дивні легенди та свіже повітря – все це чекає відвідувачів найбільш містичного місця у Карпатах.

  Реабілітаційний центр бурих ведмедів

   

  На 12 гектарах змішаного лісу з гірським річками та водопадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі,в центрі проживає 18 ведмедиків.

  Екскурсія в Колочаву

  Колочава – унікальне село, відоме своєю гостинністю. Тут розташовано десять музеїв та більше двадцяти скульптурних композицій. Місцевий діалект сформований із румунської, чеської, німецької та української мов та не схожий не на один інший. Археологічні знахідки свідчать, що на цьому місці жили ще первісні люди та проходили шляхи давньоримського війська. Але перша згадка про поселення датується лише 1463 роком, де згадується про те, що тут проживають нащадки біглих селян.

  Первісна природа, мальовничі краєвиди, чисте повітря дарують спокій та гармонію. А ще в Колочаві можна познайомитися з особливим напрямком народної медицини – бджолотерапією. На одному з подвір’їв створені спеціальні ліжка, що розташовані безпосередньо над вуликами. Для проходження сеансу необхідно лягти у закриту дерев’яну нішу та накритися ковдрою. Вібрації, які створюють бджоли позитивно впливають на людський організм, позбавляючи пацієнтів від різного роду розладів в роботі організму.

  Музей в Колочаві: Старе село

   

  Музей архітектури і побуту. Експонатам – понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих мешканців впродовж останніх 300 років.

  Музей в Колочаві: чеська школа

   

  Це не просто музей, а школа, якій уже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити справжні умови навчання дітей у Колочаві в часи окупації Чехословаччиною.

  Музей в Колочаві: радянська школа

   

  Відвідавши стіни музею, ви точно повернетесь у минуле – в 60-70-і роки. В умови радянської школи тих часів. А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи у ті нелегкі часи.

  Музей в Колочаві: бункер Штаєра

   

  А на завершення – музей Бункер Штаєра, у стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброя, і старі фото, і амуніція. Для того, аби потрапити у музей, розміром1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститися під землю. А якщо ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.

  Екскурсія по Пилипці

  Пилипець – відомий далеко за межами України гірськолижний курорт. Село розташовано неподалік від гори Гимби, на вершину якої можна дістатися на зручних підйомниках. Похилі схили оптимально підходять для різних видів зимових видів спорту. А влітку Полонина Боржава стає місцем відвідування багатьох туристів, які приїжджають аби помилуватися надзвичайно красивими карпатськими краєвидами.

  Квест "Космические гонки"

  Також біля села знаходиться найвідоміший водоспад України – Шипіт. Школярам буде цікаво не тільки побачити як потік води спадає дивовижними струменями з чотирнадцятиметрової висоти, а й взяти участь у квесті «Космічні перегони». Цікаві завдання, активний відпочинок на природі та робота у команді подарують дітям безліч чудових позитивних емоцій та гарний настрій.

  Похід до водоспаду Шипіт

   

  Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

  Підняття на підйомнику на гору Гимба

   

  По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

  Мисливський будиночок Шенборнів

   

  Замок Шенборна – справжня архітектурна перлина Закарпаття. Побудований у неоромантичному стилі, він має стільки ж вікон, скільки й днів у році, а 12 під’їздів відповідають кількості місяців. Екстер’єр та інтер’єр замку прикрашені безліччю чудових барельєфів, ліпниною, скульптурними композиціями та настінним розписом. Сам колишній мисливський будиночок графів розташовується серед штучно створеного дендропарку, посеред якого знаходиться мальовниче озеро.

  Дітям буде цікаво прогулятися стежинками серед екзотичних дерев, помилуватися гарними пейзажами та сфотографуватися на фоні справжнього замку. Досвідчений екскурсовод цікаво розповість про історію замка, його володарів та про те, як він був перетворений у популярний санаторій. А ще тут було знято багато художніх фільмів, які школярі могли подивитись вдома разом із своїми батьками.

   

  Замок Паланок – величний спадок пращурів

   

  Замок Паланок був закладений на горі вулканічного походження у 16 столітті. Колись неприступна фортеця на даний час є популярним туристичним об’єктом, побачити який приїжджають багато гостей з різних куточків України та світу.

  Особливої уваги заслуговує 85-метровий колодязь, оповитий дивною легендою. Багато років робітники намагалися дістатися води, але вона все не з’являлася. Тоді до господаря замку прийшов чорт та запропонував господарю угоду – за мішок золотих монет він пообіцяв наповнити колодязь водою. Але в казні грошей не було, тому люди вирішили піти на хитрість. Бо мішок може бути і великий, і маленький. Вони віддали чорту мішечок усього з двома монетками, чим дуже розлютили нечисть. Якщо прислухатися, то можна почути, як чорт досі виє на дні колодязя від образи.

  Цілющі води термального басейну «Жайворонок»

   

  Термальні води "Жайворонок" – це чудове місце для відпочинку та відновлення втраченого здоров’я. Тут розташований єдиний в Україні басейн, наповнений термальними цілющими водами. Тому на цей курорт приїжджає безліч людей навіть у холодну пору року. Навколо басейну розставлені чисельні лежаки для прийому сонячних ванн та парасольки для захисту від гарячих променів.

  Дітям буде цікаво не тільки покупатися у кристально чистій мінеральній воді, а й прогулятися територією курорту. А якщо школярі зголодніють, то вони завжди зможуть підкріпитися чимось смачненьким у гостинних та затишних кав’ярнях.

   

  Екскурсія по фортеці Тустань

   

  Тустань– середньовічна фортеця, що була побудована серед неприступних та мальовничих скель в давні часи. Перша згадка про неї датується 14 століттям, але археологи вважать, що її вік значно більший. Про те свідчать унікальні петрогліфи, вибиті на кам’яній поверхні.

  Тустань оповита багатьма містичними легендами. Вважається, що тут знаходиться портал до інших паралельних світів, звідки час від часу з’являються дивні магічні істоти. А ще це місце сили, де можна не тільки відновити власні запаси енергії, а й здобути таємні знання.

  Водоспад Кам'янка – ще одне природне диво Карпат. Потік води розділяється навпіл величезною кам’яною брилою та спадає з висоти приблизно сім метрів. Неймовірно красивий хоч влітку, хоч взимку, він є об’єктом постійної уваги чисельних туристів. Нижче водоспаду в теплу пору року можна навіть покупатися у прохолодній цілющій воді, а потім позагорати на березі, споглядаючи чудові пейзажі навколо.

  Прогулянка біля водоспаду Кам’янка дозволить насолодитися чистим гірським повітрям та помилуватися неймовірною природою. Також дітям буде цікаво прогулятися до казкового «мертвого озера», а на зворотному шляху спробувати на смак цілющу воду з природного гірського джерела.

   У вартість туру ВХОДИТь:

  • - проживання;
  • - 2-х разове харчування (згідно вибраного варіанту);
  • - супровід гіда-екскурсовода.
  •  

   У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • - додаткове харчування;
  • - особисті витрати;
  • - страховий поліс (за бажанням);
  • - вхідні квитки:
  • Екскурсія на Скелі Довбуша - 30 грн.
  • Озеро Синевир: дорослий - 25 грн., дитячий - 10 грн..
  • Реабітаційній центр бурих ведмедів: дорослий - 25 грн., дитячий - 10 грн..
  • Колочава: дорослий - 50 грн., дитячий - 20 грн..
  • Підйомник на гору Гимба: дорослий - 100 грн., дитячий - 70 грн..
  • Водопад Шипіт: дорослий - 10 грн., дитячий - 5 грн..
  • Квест "Космічні перегони" - 70 грн..
  • Замок Шенборна: дорослий - 10 грн, дитячий - 7 грн..
  • Замок Паланок: дорослі - 40 грн, дитячий - 20 грн..
  • Термальні басейни "Жайворонок" - 200 грн., діти до 140 см. - 100 грн., пенсіонери за віком - 150 грн..
  • Екскурсія фортецею Тустань - загальний - 50 грн., пільговий - 25 грн.
  Зареєструватися

  Інші тури для школярів:

  Тур в Карпати для школярів (1 день)

  Тур в Карпати для школярів (2 дні)

  Тур до Львова для школярів (3 дні)