Замки і фортеці Білорусі
Ціна 1990 грн
 

Ви побачите Несвізький замок, побуваєте в Мирському замку - музейному об’єкті Білорусі. Оглянете Брестську фортецю, відвідаєте екскурсію в Біловезьку пущу і побуваєте у музеї природи.

Замовити тур
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур в Білорусь зі Львова

   1 день (п’ятниця):

  • 20:00Виїзд зі Львова.

   2 день (субота):

  • Несвіж (екскурсія містом, парки, замок, обід)
  • Мир (замок).

   3 день (неділя):

  • Брест (фортеця)
  • Біловезька пуща (обід, музей природи, вольєри).

   4 день (понеділок):

  • Львів (повернення о 2:00).

  Екскурсія в Несвізький замок

  Несвіж
  «Пане Коханку», «Рибанька», «Сіротка», так йменував народ легендарних князів Радзивіллів, щедро оспіваних у фольклорі, які невпинно, крізь історичні колотнечі розбудували власне родинне гніздо, - величний Несвізький замок – окрасу Білорусі. Так бібліотека замкового комплексу, вважалася найбагатшою в тогочасній Речі Посполитій (20 000 томів різної літератури, у тому числі рідкісних фоліантів), а мури багаторазово тримали осаду росіян та шведів. Останні, щоправда, взяли їх, але він знову постав з руїн, і до тепер захоплює величчю численних туристів.

  Екскурсія в Мир

  Мінськ
  Вперше згадуване ще в літописах 1395-го року, теперішнє селище міського типу Мір (назване так через річку Міранку на берегах якої розташоване), знане своєю історією і замком. Цікавими для туристів є також католицький костел, Троїцька церква, і синагога. Через таку мультикультурність містечко славилось розвиненою торгівлею.

  Екскурсія в Мирський замок

  Білорусь
  Замок в Мірі неодноразово переходив до різних власників, та зберіг свою самобутність. Тепер він є під охороною ЮНЕСКО. Полюбився він режисерам, що знімали тут численні фільми. Попри свою масивність, замковий комплекс залишає враження архітектурної рівноваги, гармонії, і майже геніальної раціоналізації та зручності. І це незважаючи, що в замковий ансамбль умістив також: ставок, англійський парк, італійський сад, родова усипальниця одного з власників замку, будинок сторожа і придорожня каплиця, земляні вали. Замковий комплекс розміщений на білоруських грошах.

  Екскурсія в Біловезьку пущу

  Древній і останній первісний праліс центральної низовинної Європи, - Біловезька пуща, - краса і гордість Білорусі. Колись він простягався також у зону листяних та мішаних лісів, тепер під його зеленим володінням території загальною площею коло 80 000 га. З яких 4 700 на території Польщі. Багата рослинність і дивовижна фауна зробили пущу світовим заповідником-надбанням.

  Екскурсія в Брестську фортецю

  Брестська фортеця
  Мало яка історична будівля, як от фортеця у Бресті, здатна похизуватися такою історичною вагою. Зведена 1842 року архітектором Опперманом, вона постала відбірним стражем теренів Російської імперії, і вважалася неприступною. Не дарма початок стримування нацистської Німеччини починається саме тут. Такою зухвалістю нацисти мали вказати, що перед їхньою зброєю падають навіть неприступні форпости.
   
  У вартість ВХОДИТЬ:
  проїзд автобусом євро-класу
  супровід гіда, екскурсійне обслуговування
  проживання в готелі РУП «Белтаможсервіс» на окраїні міста Брест: готель Белтаможсервіс

  У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки.

  Орієнтовна вартість вхідних квитків:
  Несвізький палацовий комплекс (повний - 160 грн, для студентів і учнів - 80 грн);
  Мирський замок (повний - 120 грн, для студентів і учнів - 60 грн);
  Екскурсія по Біловезькій пущі:
  - Вольєри (повний - 35 грн, для студентів і учнів - 20 грн);
  - Музей природи (повний - 45 грн, для студентів і учнів - 20 грн);
  Брестська фортеця (повний - 50 грн, для студентів і учнів - 25 грн).
  Необхідні документи для поїздки: Дійсний закордонний або український паспорт.
  Замовити тур 
  Наші популярні тури:
  Тур поїздка в Карпати на тиждень
  Популярний тур на Говерлу
  Тижневий екстрим - тур: гори, ріки, печери