Новорічні Венеціанські канікули

Егер (екскурсія, дегустація вин в Долині красивих жінок) - Будапешт (екскурсія, прогулянка по річці Дунай)- Венеція (Палац Дожів та екскурсія "Всі таємниці Венеції")

Тур на Новий рік у Венецію

Дати виїздів:


1 день: Львів (залізничний вокзал). Чоп (залізничний вокзал) – Егер (екскурсія, дегустація).

2 день: Будапешт (сніданок). – Будапешт (екскурсія містом, вільний час, вечірня екскурсія по р. Дунай).

3 день: Венеція (екскурсія на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко, факультативна екскурсія містом, вільний час).

4 день: Венеція (екскурсія на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко, відвідання майстерні муранського скла), виїзд на територію України.

5 день: транзит по території Угорщини. – Львів (прибуття о 17.30).

1 день.

13:00 - збір групи на ж\д вокзалі м. Чоп (8:00 можливий виїзд зі Львова, доплата 11є)

13:15 - виїзд на територію Угорщини

ЕГЕР. Фото-пауза біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XVст., навколо якого розкинувся розкішний парк.

Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію та традиційним угорським обідом (20 €) – 5 сортів егерських вин та національну страву гуляш (в необмеженій кількості) – приготований в казані на відкритому вогні. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою. Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі. Ночівля.

 

2 день.

БУДАПЕШТ.  Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий Королівський палац. Вільний час. Можливість відвідати: - купальні графа Сечені; - один з найстаріших зоопарків Європи; - музей мистецтв; - пішохідну вуличку Ваці та багато інших місць.

У вільний час є можливість відвідати:

- купальні графа Сечені;

- один з найстаріших зоопарків Європи;

- музей мистецтв;

- святковий різдвяний ринок!!!

21:00 – вечірня екскурсія на кораблику по річці Дунай (25 €). З бокалом шампанського під музику Штрауса Ви пропливете під ажурними мостами і загадаєте найпотаємніші бажання, які просто не можуть не збутись.

22:00 – виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.

3 день.
Ранкове прибуття до Італії.
Переїзд на курорт Лідо ді Єзоло.

ЦІЛИЙ ДЕНЬ - ЛІТО, МОРЕ, ПЛЯЖ !!! Відпочинок на Адріатичній Ривєрі Італії !!!

13:00 – для бажаючих відвідання міста Сан Донна. Саме тут розташований один з найбільших аутлетів Європи . Знамените  торгове містечко дисконтних магазинів з брендовими речами Designer Outlet. Покупки під час відпочинку, що може бути кращим ? А тим більше італійському аутлеті  групи McArthurGlen . Будиночки з галереями, які прикрашені арками, вулиці, площі та сквери.  140 бутиків, включаючи найвідоміші бренди + неймовірний сезон РОЗПРОДАЖІВ ! (10 €).
Поселення в готелі.
Ночівля.


4 день. 

Сніданок.
Виселення з готелю.

ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!!

Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко.
Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців ...
Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей.
Відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.
Факультативна екскурсія -  «Всі таємниці Венеції» (25 €).
Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами … Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
19:00 – збір біля автобуса. Виїзд на територію України.

5 день. 
Транзит по території Угорщини.
14:00 - орієнтовне прибуття до м.Чоп. (19:00 - орієнтовне прибуття до м.Львів)

 

У вартість програми включено:
- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи

У вартість програми не включено:
- консульський збір: 35  € + 29 грн.;
- страховка (орієнтовно 5 €).
- проїзд катером до Венеції - 10 €/в одну сторону (оплата при бронюванні туру)

* в зазначені дати, сезонна доплата у високий туристичний період травневих свят та карнавалу - 15 €

 

Замовити тур

Наши популярные туры:

Популярный тур на Говерлу

Тур во Львов для школьников (1 день)

Тур на неделю во Львов