Тур в Вірменію та Грузію
Казбегі, Телаві, Алаверді, Кварелі, Некресті, Монастирський комплекс Давид Гареджі, Гурджуані, Сігнагі, Бодбе, Ананурі, Мцхета, Тбілісі, Гашаванк, Агерцин, Діліжан, Єреван.
Замовити тур
Запис на тур:
+38 095 01 17 770 Олена
+38 068 31 13 100 Олена

Тур в Грузію та Вірменію

1 день: - виїзд зі Львова.
2 день: - виїзд з Донецька.
3 день: - Казбегі (Троїцька церква), Ананурі (фортеця).
4 день: - Телаві (місцевий ринок, екскурсія містом, фортеця), Алаверді (фортеця), Кварелі (фортеця, комплекс Гримі), Некресті (монастирський комплекс), Цинандалі (дегустація).
5 день: - Гурджуані (місто), Сігнагі (місто, монастирський комплекс, Бодбе, Монастирський комплекс Давид Гареджі.
6 день: - Вірменія: Гашаванк, Агерцин, Діліджан, Єреван (факультативно 55 євро).
7 день: - Тбілісі.
8 день: - Мцхета (давня столиця Грузії).
9 день: - прибуття в Донецьк.
10 день: - повернення у Львів.

Грузія

Цинандалі
Чому грузини такі великодушні та гостинні? Відповідь дуже проста. Відома грузинська гостинність бере початок ще з бронзового віку, коли в Грузії почали виготовляти вино. Культура виноробства в країні стала невід’ємною частиною життя кожної родини і триває досі. Немає грузинської сім’ї, з якої гість пішов би без кількох тостів, не випивши домашнього вина.
  

Гаргеті

Троїцька церква в Ґерґе́ті розташована на висоті 2170 м біля підніжжя Казбека, прямо над селищем Степанцмінда". Побудована в XIV столітті святиня є єдиним хрестово-купольним храмом в області Хеві.

Хрестовий перевал

Кварелі
Перевал на Воєно-Грузинскій дорозі на висоті 2379 м через Головний Кавказький хребет.

Ананнурі

Фортеця відноситься до ранньої феодальної епохи і служила форпостом оборони, перекриваючи дорогу, що веде з Дарьяльскої ущелини. На такому вдалому місці спорудили спочатку башту, а через деякий час — фортеця Ананурі, яка стала надійним укріпленням. Зараз від грізного замку залишилася лише цитадель. На її території розташовано три храми і башта з пірамідальним дахом — найперша будівля на місці фортеці.

Телаві

Упліце
Центр грузинського виноробства, яке, як відомо, тут – культ. Телаві одне із найдавніших міст Грузії, воно відоме з I–II століть... В історичному плані місто і його околиці дуже цікаві. До наших днів збереглось багато важливих культурних пам’яток регіону: "Батоніс-ціхе" – фортеця в центрі міста, храм Алаверді, монастир Ікалто, монастирський комплекс Шуамта, Йоана Зедазенського, Некресі, культовий комплекс Бодбе.

Алаверди

Кафедральний собор Алаверди (в однойменному селищі) – один із найзнаменитіших середньовічних храмів Грузії. Його спорудили на початку XI століття і він є одним із найвищих споруд свого часу. Храм зведений на місці маленької церкви Святого Георгія.

Кварелі

Комплекс Гримі й Кварельська фортеця.

Сігнагі

Місто кохання, яке славиться своєю однойменною фортецею, що входить до списку найвідоміших великих фортець Грузії. Стіни Сігназької фортеці дивом вціліли, і сьогодні оточують стару частину міста, виходячи далеко за міські межі.

Бодбе

озеро Севан
Тут розташована загальнонаціональна грузинська святиня – монастирський і єпископський комплекс св. Георгія, де покоїться прах рівноапостольної Ніно Каппадокійської – великої хрестительки Грузії – провісниці християнської епохи. За переказами, саме в Бодбе 335 р. померла св. Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну, зцілюючи хворих і навертаючи народ до істинного Бога. Року 1889 тут відкрили жіночий монастир святої рівноапостольної Ніно, що діє дотепер.

Монастирський комплекс Давид Гареджі

Це висічені в скелях близько 20 монастирів. Він охоплює території трьох районів Грузії – Гардабанського, Сагареджійского і Сігнахского. Головним монастирем вважають лавру св. Давида, яка розташована на північному схилі гори, що розділяє Грузію і Азербайджан. Кордон проходить по вершині гори, яку грузинські історики називають Удабно, за назвою одного з монастирів. Цей монастир міститься на азербайджанській території – на південному схилі гори. Крім них, на південному схилі гори розташовано понад 100 печер, які ченці використовували як келії. У багатьох церквах і трапезних монастирів збереглися фрески VIII–XIV ст. з портретами історичних осіб, у тому числі портрет цариці Тамари.

Вірменія

Єреван
Ви відвідаєте:
Озеро Севан - друге за величиною високогірне озеро прісної води у світі. Це величезне гірське озеро, яке займає до 8% площі Вірменії, знаходиться близько 1900 метрів над рівнем моря.
Діліжан - є найпопулярнішим курортним містом у Вірменії та славиться дуже добрими та зеленими лісами.
Гошаванк - був одним з рідкісних навчальних центрів середньовічної Європи.

Єреван

В центрі Єревану колись домінували величезні будівлі радянського стилю, але тепер, у зв'язку з активною конструкцією в даний час стали з'являтися багато сучасні будівлі. У другій половині дня вашою головною визначною пам'яткою буде вірменський історичний музей, тут важливі археологічні колекції з кам'яного століття. Відвідування коньячного заводу Арарат для дегустації вірменського коньяку.

Тбілісі

Діліжан
Все багатство визначних пам’яток Тбілісі ділять між собою дві частини міста: історичний центр "Старе місто" і проспект Руставелі. Історичний центр Тбілісі "Старе місто" розташований біля підніжжя гори Мтацмінда. Це найдавніша частина міста, яка зберегла вузькі, мощені цеглою вулички, які втікають то вгору, то вниз, на яких можна побачити руїни середньовічних споруд: фортеці Нарікала, храму Метехі (1278–1293), старовинних храмів "Норашен", "Джваріс-мама", "Бетлемі", "Метехі", палац цариці Даріджан "Сачин". Ці споруди датовані III–IV ст. Майже всі будівлі в історичному центрі міста – історичні чи культурні пам’ятки. Центральна вулиця міста названа на честь знаменитого поета Грузії Шота Руставелі (з 1918 року). Проспект Руставелі – головна артерія міста. Будівництво проспекту розпочали ще в XIX столітті при намісництві князя Воронцова.

Мцхета

Культове і святе місце для кожного грузина – стародавня столиця Грузії. Такої кількості святих і культових місць, як у Мцхеті, немає більше в усій Грузії. Тому це давнє місто називають “Другим Єрусалимом”. Сюди принесла благу звістку свята Ніно Каппадокійська, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Хітон Господній. Мцхета – святе місто, сюди стікаються християнські паломники і туристи зі всього світу. Головними об’єктами, що привертають увагу туристів і паломників, є: один із найдавніших і шанованих храмів – собор Светіцховелі й старовинний мальовничий монастир Джварі. Це унікальні та вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Мцхета та околиці – архітектурно-історичний музей-заповідник, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки, вартість дегустації, проїзд поїздом до донецька і назад.

Вартість вхідних квитків:

Виїзд зі Львова:
Приїзд до Львова:
 

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень