Польська віза

Перелік документів для подачі на польську візу.

Основні документи для подачі на польську візу:

1. закордонний паспорт (термін дії якого перевищує терміни поїздки мінімум на 6 місяців + 15 днів коридору, з наявністю 2 вільних сторінок для візи та місцем для 4 штампів.);

2. дві нові фотографії 3.5 x 4.5, на білому фоні, 80 % обличчя (без посмішки, без окулярів, відкритий лоб і вуха). Фото повинні бути не скановані! (На зворотній стороні фотографії вказати прізвище та ініціали);

3. копія українського паспорта: всі заповнені сторінки;

4. копія податкового ідентифікаційного коду;

5. повністю, розбірливо заповнена та підписана візова анкета [Анкета туриста]


Для студентів:

1. копія студентського квитка;

2. довідка з місця навчання не старіша як місяць до дати виїзду;

3. заява (написана від руки або завірена нотаріально) про спонсорство поїздки до Польщі від одного із найближчих родичів (мама-батько, чоловік-дружина) терміном не менш як місяць з дня виїзду і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора (довідка з банку з сумою від 50 євро на день перебування + довідка з роботи (необов’язково);

4. копія всіх заповнених сторінок українського паспорта спонсора;

5. копія документа, який підтверджує родинні зв'язки спонсора і того, кого фінансують (копія свідоцтва про народження – якщо спонсором виступає хтось із батьків, або копія свідоцтва про шлюб – якщо спонсор чоловік/дружина).

6. у випадку коли студенту виповнилось 21 рік або він самостійно спонсорує свою подорож (в такому випадку не сплачується консульський збір) можна надати документ (замість документів вказаних у пунктах 3; 4; 5) про наявність стипендії за останніх 6 місяців та довідку з банку про рух коштів за останні 6 місяців (мінімум 4 операції) або наявність рахунку з вказаною сумою не менше 50 євро на день перебування.

Для тих хто працює:

1. довідка з місця роботи (про зарплату за 6 місяців із розбивкою по місяцях та інформацією про те, що місце праці та оклад, на час відпустки, за вами зберігаються, датою видачі), не старіша як місяць до дати виїзду.

2. довідку з банку про рух коштів за останні 6 місяців (мінімум 4 операції) або довідка про наявність рахунку з вказаною сумою не менше 50 євро на день перебування.

Для пенсіонерів:

1. довідка з банку про рух грошових коштів за останні 6 місяців (мінімум 4 операції), або довідка про наявність рахунку з вказаною сумою не менше 50 євро на день перебування.

2. копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця (нотар. завірена);

3. копія свідоцтва про сплату єдиного податку (нотар. завірена);

4. виписка з Податкової за 2 останні квартали;

5. копія декларації за останній податковий період, завірена печаткою Податкової.

Для дітей:

1. свідоцтво про народження;

2. довідка з місця навчання не старіша як місяць до дати виїзду;

3. нотаріальний дозвіл від обох батьків на виїзд до Польщі та інших країн Шенгенської зони терміном не менш як місяць з дня виїзду, навіть якщо батьки їдуть разом з дитиною;

4. заява (написана від руки або завірена нотаріально) про спонсорство поїздки до Польщі від одного із найближчих родичів (мама-батько) і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора (див. пункт для тих хто працює, або для приватних підприємців);

5. копія всіх заповнених сторінок українського паспорта спонсора;

6. копія документа, який підтверджує родинні зв'язки спонсора і того, кого фінансують (копія свідоцтва про народження – якщо спонсором виступає хтось із батьків, або копія свідоцтва про шлюб – якщо спонсор чоловік/дружина).

Для тих хто не працює:

1. довідка з банку про рух грошових коштів за останні 6 місяців (мінімум 4 операції) або довідка про наявність рахунку з вказаною сумою не менше 50 євро на день перебування.

2. документ, що посвідчує наявність майна: квартира, машина, земельна ділянка тощо;

3. у випадку відсутності довідки з банку, спонсором може виступити кровний родич (батьки-діти, чоловік-дружина). У такому випадку потрібно:

  • заява (написана від руки або завірена нотаріально) про спонсорство поїздки до Польщі від одного із найближчих родичів терміном не менш як місяць з дня виїзду і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора (довідка з банку з сумою від 50 євро на день перебування + довідка з роботи (необов’язково));
  • копія документа, який підтверджує родинні зв'язки спонсора і того, кого фінансують (копія свідоцтва про народження – якщо спонсором виступає хтось із батьків, або копія свідоцтва про шлюб – якщо спонсор чоловік/дружина).

Для домогосподарок:

1. нотаріальну заяву про спонсорство поїздки до Польщі від спонсора і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора (див. пункт для тих хто працює)

2. cпонсором може бути тільки кровний родич.

 

Наші популярні тури:
 

Дводенний тур до Львова

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень