Тури на Буковину
Ціна 990 грн

Щодня (для груп)

 
Кожен куточок України багатий на загадки та таємниці. І однією із найбагатших на культурні та природні скарби є Буковина. Незвичайне та приголомшливе. Розкішне та раритетне. Ми побачимо те, про що не завжди розповідають у підручниках історії та почуємо легенди, які змушують закохатися у Буковину назавжди.
Замовити тур
 
          Запис на екскурсію:

Тур Скарби Буковини

1 день

  • 7 Буковинських водоспадів
  • 4 карпатських джерела Буковини
  • музей Назарія Яремчука
 

2 день

  • Чернівці (Резиденція Буковинських Митрополитів, місто, обід)
  • Найдавніший мурований храм Буковини (Лужани)
  • Коломия (Музей “Писанки”).

Резиденція митрополитів Буковини

Резиденція митрополитів Буковини – це архітектурний ансамбль в одному з наймальовничіших міст України Чернівцях. Сьогодні тут розміщений Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. А самій будівлі уже понад 130 років.

Резиденція митрополитів Буковини й Далмації – пам’ятка архітектури національного значення, включена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Також будівля є одним із семи чудес України.

7 Буковинських водоспадів

Це унікальне місце в Україні, де на відстані 2 кілометрів розташовані одразу 7 невеликих водоспадів, відомий як Смугарські водоспади. Це своєрідні відгалуження правої притоки Черемошу. Кожен з них особливий. Висота найменшого – 3 м, найбільшого – 18 м. Кожен з водоспадів особливий. Один цікавий тим, що його ширина є більшою, аніж висота. Інший вражає особливим шипінням води. Третій цікавий каскадним типом. Усі водоспади розташовані на території ландшафтного заказника місцевого значення площею понад 38 га.

4 карпатських джерела Буковини

  • Солоне джерело у с. Черешенька також називають «Солонець». Колись його воду використовували для побутових потреб – добували з неї сіль. Звідси й назва. Сьогодні це унікальне місце – оздоровниця. Кажуть, солона вода, ода багата на хлориди натрію, сульфати та кальцій, лікує суглоби, нервову систему та шкірні захворювання.
  • Джерело "Діяна" у Виженці відоме гідрокарбонатна кальцієвою, магнієво-кальцієвою, слабкої мінералізації водою, яка позитивно впливає на роботу печінки та нирок. Також вона корисна для покращення обмінних процесів в організмі й сприяє процесу жовчоутворення.
  • Джерело "Бик" у Судилові активно використовують для своїх потреб місцеві мешканці. Щоправда, вода тут теж не проста, а збагачена мінералами та органічними речовинами.
  • Джерело із залізною водою "Лужки" відоме тим, що вода є кислою із вмістом нікелю, кобальту, марганцю. Вона чудово підходить для лікування анемії та покращення обміну речовин.

Музей співака Назарія Яремчука у Вижниці

Музей народного артиста та улюбленця багатьох Назарія Яремчука розташований у батьківській хаті співака в с. Вижниця. Його назвали на честь однієї із найпопулярніших пісень артиста – «Смерекова хата». Тут можна почути цікаві історії про дитинство Назарія Яремчука, роздивитися його листи до друзів, дізнатися про особливості його характеру та його хобі. Також у музеї зібрані його сценічні костюми на улюблені вишиванки. Унікальний експонат – сорочка, вишита мамою співака старовинною технікою низинки.

Чернівці

Це особливе місто, де збережено понад 700 пам’яток культурної спадщини. Його називають маленьким Парижем і радять відвідати кожному. Ми спробуємо познайомитися з містом якомога ближче. Побуваємо на вулиці Ольги Кобилянської, яку, за легендою, колись замітали букетами із троянд. Побачимо центральну Ратушу, з вежі якої відкривається чарівна панорама на місто. Дістанемось до найвідомішої пам’ятки міста — Резиденції митрополитів Буковини й Далмації, де сьогодні розміщений університет ім. Федьковича. Оцінимо велич Кафедрального собору Святого Духа, побачимо легендарний будинок-корабель і дізнаємось історію найдавнішого на території Буковини колодязя. І навіть це ще не все. Буде цікаво і пізнавально. І обов’язково приголомшливо красиво.

Лужанська Вознесенська церква

Цей храм особливий. І це дуже легко відчути та зрозуміти вже з першого погляду. Ззовні церква дуже аскетична і скромна. Але насправді – це один із найцінніших скарбів України. Тут, у напівтемряві, заховані унікальні розписи. Тут зберігся унікальний церковний старовинний іконостас в стилі українського бароко з рідкісними іконами. І саме тут оберігаються одразу дві раритетні плащаниці. Які ще таємниці приховує святиня та чому святі на фресках церкви зображені без очей, ви дізнаєтеся під час нашої мандрівки.

Коломия. Музей Писанки

Писанка висотою 14 метрів. Це не просто пам’ятка чи творіння котроїсь майстрині. Це ціла будівля, у стінах якої розташований єдиний у світі музей писанки. Його експозиція налічує понад 6 тисяч екземплярів. Тут є унікальні моделі, створені Президентами України. Тут є подарунки з різних куточків світу. Тут є писанки, розписані особливими техніками, які вражають своєю розкішшю та незвичайністю. Це варто побачити. Щоб ніколи не забути.

 

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом євро класу;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в музеях;
  • проживання.
У вартість входить:
  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях та замках:
        Національний Чернівецький університет (колишньої Резиденції митрополитів): дорослий/студентський/дитячий — 60/20/20 грн.
        Музей Н. Яремчука (загальний – 5 грн/особа, студентський – 4 грн/особа, пенсійний та учнівський – 3 грн/особа).
        Проїзд комфортабельним автобусом євро класу;
 

Замовити тур

Наші популярні тури:

ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ ЗІ ЛЬВОВА

Тур поїздка в Карпати на тиждень

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ЧЕРНІВЦЯМИ (3 ГОДИНИ)