Під групове замовлення

 
Нетішин (музей мирного атома), Хмельницька АЕС, Острог (Острозький заповідник), Дубно (Дубенський замок), Тараканівський форт, Броди.
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур Від оборонної фортеці до мирного атому

   1 день

   Львів (виїзд з залізничного вокзалу). - Нетішин (центр інформації мирного атома). – Хмельницька АЕС (екскурсія). – Острог (Острозький історико-культурний заповідник краєзнавчий музей, художній музей, відвідання музею книги і друкарства).

    

   2 день

   Дубно (замок). – Тараканівський форт. – Броди (екскурсія замком).

   1  3 4

  Нетішин

  Хмельницька атомна електростанція є найпотужнішим підприємством на території області. Колючий дріт, гігантські корпуси, величезна територія АЕС справді вражає 2 функціонуючі блоки і 2 в процесі будівництва. На території АЕС є тренувальна кімната, де у точності 1:1 розміщено всі прилади і щити управління, далі – машинний зал 1-го енергоблоку. Вся станція з’єднана коридорами-галереями. Відчуття не передати, ти стоїш, а за метрів 20 від тебе, за шарами бетону, відбуваються реакції ядерної фізики…

  Острог. Острозький історико-культурний заповідник краєзнавчий музей

  У теперішній час у 6 залах музею розміщені матеріали, які відображають історію Острога й краю від давніх часів і до наших днів. У музеї є цінні археологічні колекції, експонати живопису, народного художнього промислу, кераміки, зброї. У одному із залів музею розгорнуто постійну виставку, що відображає Визвольну війну українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Окремі стенди музейної експозиції висвітлюють життя і діяльність видатних діячів, які жили, працювали або перебували в Острозі – першодрукаря Івана Федорова, ректора Острозької академії Герасима Смотрицького та ін.

  Острозький музей книги та друкарства

  Ідея створення музею, який розповідав би про діяльність Івана Федорова, належить ще Братству імені князів Острозьких (1909–1921). Колекції музею формували з резервно-обмінних фондів ДБР (Москва), РНБ (Санкт-Петербург), НБУВ, ЛНБ ім. Стефаника в результаті обстеження культових споруд на Рівненщині та в сусідніх областях.

  Дубно (Дубенський замок)

  Родовий замок князів Острозьких був побудований в XV ст., оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт, і надбрамний корпус. Праворуч розташований палац Острозьких (XVI ст.), а ліворуч – палац Любомирських (XVIII ст.). Існує ціла система підвалів і підземних ходів. На території замку працюють музеї, виставки. Це рідкісна своєю красою, фортифікаційна споруда цілком заслуговує звання пам’ятки не лише Рівненщини, а й усієї України.

  Тараканівський форт

  Множинні підземні ходи, вентиляційні шахти, арки з каміння, темні коридори надають фортові ореол таємничості. У центрі форту – казарма, до якої ведуть 4 підземних ходи, та церква, яка і надає йому певний присмак старовини. Цікаво, що форт використовували переважно як склад, а пізніше – і як в’язницю.

  Броди

  Замок у Бродах є визначною пам’яткою оборонної архітектури України, у якій збереглася п’ятикутна форма розпланування бастіонного укріплення. Розміщується на невисокому пагорбі в оточенні заболочених лук. Будівництво замку пов’язано з формуванням цілісної міської системи укріплень. За планувальною конфігурацією замок – це правильний п’ятикутник зі сторонами двору близько 100 м. Нині від замку залишилися чотири куртини з казематами, каземати трьох наріжних бастіонів і палац середини XVIII ст.
   
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - проживання;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках.

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тижневий екстрим - тур

  Тур поїздка в Карпати на тиждень