Під групове замовлення

 
Володимир-Волинський (місто), Зимове (монастир), Колодяжне (музей Лесі Українки).
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур Поетична Волинь

тур на Волинь тур на Волинь екскурсія в Холодне

Володимир-Волинський.

Один з найдавніших міст України, заснований у 988 р Великим князем київським Володимиром Святославовичем. Було столицею Галицько-Волинського князівства. Вартий уваги Свято-Успенський собор, побудований в 1156-1160 рр. за часів Мстислава Ізяславовича, онука Володимира Мономаха. Це єдиний пам'ятник архітектури домонгольського періоду, яка зберігся на території Волині. Василівська церква-ротонда ХІІІ-ХV ст., Зведена на восьмилепесткового фундаменті. До цих пір ще не вивчені стилі, які використовувалися при її будівництві. Вона не має аналогів в у світовій архітектурі.

Холодне.

Тут розташована православна обитель, заснована Володимир Великим за часів Київської Русі - Зимненський Святогірський Святоуспенський монастир, який в 2001 р відзначав своє 1000-річчя.

Село Колодяжне. Музей-садиба Лесі Українки.

Стало відомим на весь світ Завдяк Лесі Українці та Олені Пчілці, Які тут жили и творили. На околиці села, в садібі, якові в 1868 году Придбай батько майбутньої поетеси Петро Антонович Косач и де з 1882 року жила его сім'я, тепер находится літературно-меморіальний музей Лесі Українки.У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, супровід гіда-екскурсовода.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях і замках.

Вартість вхідних квитків:

Виїзд зі Львова (вул. Городоцька, 83 "Цирк") о 8:00.
Приїзд до Львова: орієнтовно о 21:00.

 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Тур до Львова на 3 дні