Під групове замовлення

 
Володимир-Волинський (місто), Зимне (монастир), Колодяжне (музей Лесі Українки), Луцьк (замок, підземелля), Дубно (замок), Тараканівський форт.
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур Намисто Волині

1 день: - Львів (виїзд з залізничного вокзалу). - Володимир-Волинський (місто). – Зимне (монастир). – Колодяжне (музей Лесі Українки).
2 день: - Луцьк (історико-культурний заповідник). – Луцький замок (підземелля). – Будинок з химерами. – Музей Волинської ікони. - Дубно. – Тараканівський форт.
тур на Волинь тур на Волинь тур на Волинь

Володимир-Волинський.

Одне із найдавніших міст України, яке 988 р. заснував Великий князь київський Володимир Святославович. Було столицею Волинсько-Галицького князівства. Вартий уваги Свято-Успенський собор, збудований у 1156–1160 рр. за часів Мстислава Ізяславовича, онука Володимира Мономаха. Це єдина пам’ятка архітектури домонгольського періоду, що збереглася на території Волині. Василівська церква-ротонда ХІІІ–ХV ст., зведена на восьмипелюстковому фундаменті. Ще й досі не вивчені стилі, використані в її побудові. Вона не має аналогів в у світовій архітектурі.

Зимне.

Тут розташована православна обитель, яку заснував Володимир Великий за часів Київської Русі – Зимненський Святогорський Святоуспенський монастир, який 2001 р. відзначав своє 1000-ліття.
3 2 4

Село Колодяжне.

Музей-садиба Лесі Українки. На весь світ стало відомим завдяки Лесі Українці та Олені Пчілці, які жили і творили тут. На околиці села, в садибі, яку 1868 року придбав батько майбутньої поетеси Петро Антонович Косач, і де від 1882 року жила родина, тепер літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

Луцьк.

Химерний "замок". Сучасна пам’ятка Луцька – химерний "замок" луцького скульптора Миколи Голованя. У ньому всі художні стилі та напрями змішалися в такому вигадливому візерунку, що можна годинами роздивлятись всіх мешканців цієї дивної резиденції.

Історико-культурний заповідник "Старий Луцьк" і підземелля.

"Славетним і столичним", – так в ХVI ст. називали волиняни Любартів замок у Луцьку. Його у 1340–1385 рр. будував Великий князь Галицько-Волинської Русі Дмитро Любарт як державну столичну резиденцію. Хоч і з втратами, замок зберігся до нинішніх часів і є єдиним столичним державним замком в Україні.
4  7  2

Музей Волинської ікони.

Це єдиний музей в Україні, який представляє регіональну школу Волинського іконопису. Збірка музею нараховує понад 1,5 тисячі пам’яток сакрального мистецтва XVI–XIX ст., серед них – понад 600 ікон Волинської малярської школи XVI–XVIII ст., предмети металопластики, декоративної різьби та скульптури. Сьогодні у восьми залах Музею Волинської ікони експонують понад 100 пам’яток іконопису XVI–XVIII століть, які репрезентують творчість окремих іконописців та іконописних осередків Волині.

Дубно.

Дубенський замок. Родовий замок князів Острозьких був побудований у XV ст. Він оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт і надбрамного корпусу. Праворуч розташований палац Острозьких (XVI ст.), а ліворуч – палац Любомирських (XVIII ст). Існує ціла система підвалів і підземних ходів. На його території чинні музеї, виставки.

Тараканівський форт.

Численні підземні ходи, вентиляційні шахти, арки з каміння, темні коридори надають фортові ореолу таємничості. У центрі форту є казарма, до якої ведуть 4 підземних ходи, та церква, яка і надає йому певний присмак старовини. Цікаво, що форт переважно використовували як склад, а пізніше і як в’язницю.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Музей-садиба Лесі Українки: дорослий – 10 грн, дитячий – 5 грн.

Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 20 грн./особа;

Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.;

Луцький замок: загальний, пенсійний – 30 грн./особа, студентський, учнівський – 20 грн./особа;

Музей волинської ікони: загальний, пенсійний – 40 грн./особа,, студентський, учнівський – 20 грн./особа;

Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки: загальний, пенсійний – 60 грн., студентський, учнівський – 30 грн..

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в суботу о 8:00.
Приїзд до Львова: в неділю орієнтовно о 20:00.
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень