Під групове замовлення

 
Ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви відвідаєте Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом. А додатковим бонусом програми є Фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю".
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур на фестиваль повітряних куль в Кам’янці - Подільському


1 день: Печера Кришталева. – Круїз по Дністру. - Фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю". - Поселення в готель.
2 день (неділя): Виселення з готелю. - Хотин (Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця"). - Кам’янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник). - Приїзд до Львова.


Виїзд зі Львова: (пл. Двірцева 1 ж\д вокзал) в суботу о 8:00.
 1  2 24921901

Печера Кришталева.

Печера з дослідженою довжиною — 23 км. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °C). Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.

Круїз по Дністру.

Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри", і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.
festival-pov-tryanih-kul P2 fs4-1

Фестиваль повітряних куль.

Фестиваль повітроплавання "На зустріч сонцю" вже став традиційним дійством для Кам'янця-Подільського. Ви побачите як різнокольорові кулі здіймаються у синє небо і закривають своїми куполами сонце. Також у Вас буде вільний час, щоб прогулятися фестивалем, по фотографуватися з великими шатрами куль, піднятися у небо і просто насолодитися всією красою дійства. Це дійство є незабутнім враженням для сотні глядачів та жителів міста.
  

Екскурсія Хотинською фортецею.

Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ–ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль у житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
  -8

Екскурсія Кам'янець-Подільською фортецею.

Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним із чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ–ХVІІІ ст), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст) поряд з яким розташований мінарет зі скульптурою Богоматері, найдавніша ратуша в Україні (XV ст), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створили природа і людина.


Проживання в готелі: Хотин.

Вартість додаткових послуг:
При одномісному поселенні доплата - 100 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Печера Кришталева (дорослі - 20 грн, студенти та учні- 15 грн).
Хотинська фортеця (дорослі – 20 грн., студенти та учні – 10 грн).
Кам’янецька фортеця (дорослі – 20 грн, студенти та учні – 10 грн).
Круїз на кораблі по каньйону Дністра (дорослі – 75 грн, діти до 15 років – 50 грн).
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень