Під групове замовлення

 
Коломия (Музей писанки, Музей побуту), Косів (народні умільці), Розтоки (водоспади), Чернівці (резиденція Буковинських Митрополитів), печери Млинки, Тернопіль (місто).
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур Скарби Буковини

1 день: Коломия (обід, Музей “Писанки”, Музей побуту). – Косів (народні умільці). – Розтоки (водоспади).
2 день: Чернівці (Резиденція Буковинських Митрополитів, місто). – Печера Млинки. – Тернопіль (вільний час).
екскурсія на Буковину екскурсія на Буковину екскурсія на Буковину

Коломия.

Музей Писанки.

Музей Писанки - єдина у світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження й експонування творів писанкового розпису – писанок. Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі розписаного яйця стала візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн. У колекції музею – понад 6 000 писанок, представлених з більшості областей України.

Музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського.

Його колекційні збірки нараховують понад 50 000 збережень і представляють всі види традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян, починаючи від ХVІІ століття і до сьогодні. Проте окремі експонати датовані ІV тисячоліттям до Р. Х. і представляють землеробну культуру, відому в археологічній та історичній науці під назвою "трипільська".

Косів.

Косів вважають серцем Гуцульщини, центром народного мистецтва, де місцеві умільці створюють красу, зберігаючи багатовікові традиції. Тут відомі гуцульські майстри проведуть майстер-клас з кераміки.

Розтоки.

У руслі потоку Смугарів (права притока Черемошу) та його приток на відстані 2 км сім водоспадів різної потужності і висоти (3–18 м), що є унікальним явищем для Українських Карпат. Водоспади номінували на звання одного зі семи чудес України.
екскурсія на Буковину екскурсія на Буковину екскурсія на Буковину

Чернівці.

Одне із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Вавилон”, у якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня й гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864–1882), який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати геніальний архітектор Й. Главка. Викликають захоплення міська ратуша (1848), театр (1905), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т. з. "п’яна" церква (1939), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст).

Печера Млинки.

Це одна з найгарніших печер України, вона складається з 16 різноманітних районів, загальна довжина її лабіринту становить понад 30 кілометрів. За величезне різноманіття та різнобарв’я спелеологи назвали її “спелеологічною хрестоматією”. Печера сподобається Вам великими кристалами та сталактитами – “кам’яними хвилями”, її стіни покриті красивими білосніжними, сірими й коричневими кристалами.

Тернопіль.

Старовинне галицьке місто, яке славиться пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602) та Катедральним собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749). До наших днів зберігся також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути, прогулюючись на катері по Тернопільському ставу.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Чернівецький університет (загальний, студентський – 20 грн/особа, учнівський – 5 грн/особа),
Музей-садиба І. Миколайчука (добровільна пожертва),
Музей коледжу прикладного мистецтва (загальний, студентський, пенсійний та учнівський – 5 грн/особа),
Музей Н. Яремчука (загальний – 5 грн/особа, студентський – 4 грн/особа, пенсійний та учнівський – 3 грн/особа).

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в суботу о 8:00.
Приїзд до Львова: в неділю орієнтовно о 21:30.
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Тур до Львова для школярів (1 день)