Історія міста Лева сповнена незвичайними подіями, насичена легендами й знаменитими особистостями. Все це наклало неабиякий відбиток як на вигляд старого львівського центру, так і на атмосферу, що панує в ньому. І екскурсія «Вулицями Стародавнього Львова» допоможе вам побачити місто з цього боку.

 

Вулицями Давнього Львова (2 Годинна Екскурсія Львовом)

П'ять причин, чому двогодинна екскурсія «Вулицями Стародавнього Львова» - це незабутнє враження
  • Ви побуваєте на найстаріших вулицях, багато з них славляться своєю історію від моменту заснування міста;
  • Ви побачите на власні очі Львів таким, яким його бачили мешканці століття назад;
  • Ви побуваєте усередині найкрасивіших львівських історичних пам'яток;
  • Вас чекає захоплююча розповідь про те, яким було місто в минулі століття, від Середньовіччя до сучасності;
  • Вас чекає візит в культові храмові комплекси, що вражають своєю красою.

Легенди та перекази древнього міста оживуть під час вашої подорожі по старому центру.

Основні визначні пам'ятки пішохідної екскурсії львівським центром

В ході екскурсійного маршруту ви пройдетеся ключовими центральними вулицями й заглянете в найцікавіші місця, серед яких:

  • Домініканський собор Львова - церква домініканського ордена, яка вважається одним із символів Львова. Її бароковий вигляд приводить у захват всіх цінителів архітектури, а велич і розкішне внутрішнє оздоблення не залишать байдужим жодного відвідувача. До того ж з самим монастирем і його підземеллями пов'язано чимало легенд, страшних, захоплюючих і цікавих. І дізнатися деякі з них ви зможете в ході відвідування Домініканського собору Львова;
  • Преображенська церква Львова - колишній костел братів-тринітаріїв. Велична і світла церква, яка сьогодні вважається як пам'ятником архітектури, так і однією з головних греко-католицьких святинь. І справа не тільки в її функціях: історія Преображенської церкви Львова - одна з найцікавіших, від моменту її будівництва монахами Тринітарського ордена до сучасності. І не менш цікаві легенди, пов'язані з її підземною частиною, яка відкрита тепер для відвідувань;
  • Візит у Вірменську церкву - це справжня насолода для любителів старовини: це одна з найстаріших церков не тільки у Львові, а й у всій Україні. Будівля Вірменського кафедрального собору включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, при цьому храм залишається чинним - сьогодні в ньому проходять богослужіння Вірменської апостольської церкви, а його архітектурою приїжджають помилуватися туристи з усього світу.

Екскурсія найзнаменитішими церквами - Домініканському собору Львова, Преображенської церкви та Вірменському собору - це можливість побачити вигляд старовинного Львова та його мешканців і стикнутися з минулим славного міста Лева.