Будучи у Львові, не пропустіть можливість помилуватися не тільки старовинною архітектурою цієї туристичної перлини України, а й зануритися в його... підземне життя. А допоможе вам в цьому екскурсія Підземелля Львова, під час якої ви зможете побувати в найбільш таємничих і старовинних львівських підвалах, кожен з яких має свою історію і славне минуле.

5 причин вибрати екскурсію: Підземелля Львова

 • Ознайомитись детальніше з історією Львова, з часу його заснування до недавніх часів.
 • Зможете повернути час назад і опинитися в різних епохах.
 • Дізнатись наймістичніші таємниці та цікаві легенди про привиди підземель.
 • Побувати в оригінальних підземних пам'ятках, які суттєво відрізняються від класичних туристичних місць.
 • Привезете з собою додому чимало гострих відчуттів і незабутніх вражень від походу по підземному Львову.
 

Екскурсія Підземелля Львова

Консультація | Реєстрація на екскурсію

 

Менеджер туру:

+38 (063) 307 45 66 Юлія

+38 (096) 633 29 98 Юлія

 

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, тривалість 2 години. Вартість екскурсії - 75 грн.

План екскурсії підземеллями Львова:

Початок: площа Ринок, 24

 

Львів славиться своїми підземними комунікаціями: багато хто з них мають велику протяжність, є ровесниками самого міста, так і загадок і легенд з ними пов'язано чимало.

Найцікавіші підземелля: куди відправитися на екскурсію

Під час екскурсійного відвідування підземель Львова ви зможете побувати в чотирьох найцікавіших із них.

 
 • Погляньте на похмурі склепіння підземелля Домініканського собору: чи знаєте ви, що вони за своїм віком рівні з самим містом і вважаються найдавнішими з львівських споруд. Дізнайтесь про всю історію цього місця: від заснування тут палацу князя Льва до розміщення в стінах підземелля усипальниць львівської шляхти. Загляньте в страшну камеру тортур домініканців і в аскетичну келію, колишню оселю монаха-відлюдника;
 • Дізнайтесь про містичне минуле підземель костелу Отців Єзуїтів: погляньте на залишки старовинних міських стін, помилуйтеся сучасною виставкою на честь митрополита Андрея Шептицького, і послухайте легенду про саркофаг, виготовлений для архієпископа Михайла Вижицького століття тому. Подорож підземеллям єзуїтів не обійдеться без таємничих історій: гід під час екскурсії розкаже про привидів, які блукають його коридорами;
 • Окрім церковних підземних ходів побувайте в унікальних підземеллях Музею Аптеки "Під чорним орлом". Ви побачите, як саме виготовлялися цілющі зілля в старовину, які незвичайні приладдя служили аптекарям, і як розвивалась львівська фармація;
 • І, нарешті, підбадьоритесь і здивуєтесь найнезвичнішому підземеллю Львова - "Львівської копальні кави". Тут ви дізнаєтеся кавову історію Львова, побачите, як "добувають" в шахті кавові зерна, і зможете спробувати незвичні напої в цій кав'ярні. І не забудьте прихопити з собою сувеніри! Вони в "Львівській копальні кави" ну дуже оригінальні!
 • Тури в яких можна відвідати екскурсію підземелля Львова:

  Екскурсія "Підземелля Львова" - це нестандартний підхід до відвідування місцевих визначних пам'яток. протягом вашої подорожі по підземній частині міста ви відчуєте повну гаму емоцій: від легкого жаху при погляді на інструменти тортур домініканців і зацікавленості від історій про таємниці єзуїтських підземель до щирого дослідного захоплення красою підземних кімнат Музею Аптеки та веселощів, якими заражаються всі відвідувачі "Львівської копальні кави".

  Ви познайомитеся з незнайомою частиною міського життя і зіткнетеся віч-на-віч з загадками минулого. Це незабутній досвід, який ви будете згадувати в майбутньому, як одне з найцікавіших відвідувань міста Лева.