Львівський національний університет імені Івана Франка по праву вважається одним з кращих в Україні і входить в численні світові рейтинги. Не секрет, що студентське життя - особливе, і тут воно кипить. А тому він цікавий не тільки як престижний навчальний заклад, а й як туристична локація. І з цієї точки зору є привабливою метою молодіжної подорожі. Тому сьогодні ми познайомимо вас з цим місцем саме в туристичному аспекті.

Університет Франка як архітектурна пам'ятка

Університет був заснований ще в 1661 році, а формальне закріплення за ним університетського статусу відбулося в 1759 році. Тому основна частина корпусів - старовинні зразки класичної архітектури.

Особливу увагу варто приділити головному корпусу. Його будували чотири роки - з 1877 до 1881. Спочатку це було місце Галицького Королівського сейму, а в користування університетом його передали лише в 1920 році.

Фасад будівлі виглядає велично: він прикрашений портиками, колонами й вишуканою лоджією. Також фасад прикрашають скульптури алегоричного змісту: на вході - «Робота» і «Освіта», а на аттику - «Галичина, Вісла і Дністер».

Всередині - найширші величні сходи, мармурове облицювання стін, багаті інтер'єри - і сучасна технічна оснащеність. Можна побродити по будівлі та помилуватися красивими архітектурними формами та елегантними скульптурами. І, звичайно, фотографуватися на тлі класичних інтер'єрів.

Тури в яких можна відвідати Львівський Національний Університет:

 

Львівський університет Франка як один з кращих університетів України

Львівський національний університет займає провідні рядки в рейтингах вищих навчальних закладах Східної Європи. Сюди приїжджають вчитися не тільки студенти з усієї України, а й молоді люди з ближнього і далекого зарубіжжя.

Варто окремо сказати, чому університет носить ім'я Вічного Революціонера. Все просто - Іван Франко здобув освіту саме тут, як і багато інших найвідоміших та авторитетних особистостей.

Якщо ви плануєте вступати або отримувати другу освіту, ви можете отримати корисну інформацію про умови прийняття, ознайомитися з технічною відсталістю та науковою базою, можливостями й спеціальностями. А якщо питання освіти для вас вже вирішене, просто походіть по коридорах університету і вдихніть атмосферу студентських амбіцій, надій і нестримної енергії. Ви гарантовано отримаєте величезне задоволення.

І ще одна причина відвідати Львівський університет імені Івана Франка

Головний корпус університету розташований поруч з чудовим парком, в якому розташований пам'ятник Івану Франку. У тіні розлогих дерев ви можете відпочити на лавочках, випити кави на свіжому повітрі в сусідстві зі студентами та молоддю. Місце дуже мальовниче і комфортне, тут можна відпочити тілом і душею.

Однозначно рекомендуємо. Якщо ваша мета молодіжний туризм, кращого місця, щоб познайомитися з життям місцевого студентства, ви не знайдете.

 

Екскурсії в яких можна відвідати Львівський Національний Університет:

 

Адреса: вулиця Університетська, 1, Львів.

Як доїхати до університету ім. Івана Франка?

 • Від вокзалу 15 хвилини трамваями №: 6; автобусами №: 31, 29.
 • Від автовокзалу (вул. Стрийська) 30 хвилин автобусами №: 3А, 9.
 • Від аеропорту (вул. Любінська) 35 хвилин тролейбусом №: 9.
 • З мікрорайону Рясне автобусом № 49.
 • З мікрорайону Сихів автобусами №: 38, 46, 53; трамвай № 8.
 • З мікрорайону Пасічна автобусами №: 15, 29; трамвай № 2.
 • З проспекту Чорновола автобусами №: 7, 25, 28, 31, 34, 41, 51, 111, 121.
 • З вулиці Хмельницького трамваєм №6, автобусами №: 20, 25.

Як дійти до університету ім. Івана Франка?

 • Від вокзалу по вулиці Чернівецькій, Городоцькій, Миколи Гоголя 2400 метрів - 29 хвилин.
 • Від Оперного театру по проспекті Свободи та вулиці Академіка Гнатюка 750 метрів - 9 хвилин.
 • Від площі Ринок по вулиці Гнатюка 850 метрів - 11 хвилин.