Львів на вихідні гостинно зустрічає туристів ароматом кави, смаком шоколадних цукерок та веселими усмішками. Львів займає 80 місце у рейтингу найпривабливіших міст світу; приймає 3 000 000 туристів; має 8440 пам’яток архітектури, історії та культури.

5 причин вибрати тур у Львів на 2 дні

 • Побувати в найбільш привабливому для туристів місті України.
 • На власні очі побачити майже всі найцікавіші місця Львова.
 • Відвідати 4 найпопулярніші екскурсії Львова.
 • В програмі туру враховані більшість побажань наших туристів (тур проводиться регулярно (щотижня) протягом останніх 6 років).
 • Якщо Вам підтвердили бронь, тур 100% відбудеться.
 • Дводенний тур вихідного дня до Львова

  Консультація | Реєстрація на тур

   

  Менеджер туру:

  +38 (063) 307 45 66 Юлія

  +38 (096) 633 29 98 Юлія

   

  Тур у Львів на вихідні містить: 5 годинну автобусну екскурсію по Львову та підземелля Львова в перший день (або дві пішохідні екскурсії по Львову в другий день) і проживання, сніданок - 690 грн.

  Тур у Львів на вихідні містить: 5 годинну автобусну екскурсію Львовом та підземелля Львова в перший день, дві пішохідні екскурсії по Львову на другий день і проживання, сніданок - 790 грн.

  Тур у Львів в будні містить: 3 годинну автобусну екскурсію Львовом та підземелля Львова в перший день, дві пішохідні екскурсії по Львову на другий день і проживання - 890 грн.

   

  План туру у Львів на 2 дні

  1 день туру (субота)

  9:00 - 13:30 АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ

  Початок: перед церквою Ольги і Єлизавети (площа Кропивницького, 1)

   

  14:00 - 16:00 ЕКСКУРСІЯ ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА

   

  2 день туру (неділя)

  10:00 - 13:00 ЕКСКУРСІЯ ЕЛІТНИЙ ЛЬВІВ

  Початок: перед Оперним театром (проспект Свободи, 28)

   
   

  13:00 - 15:00 ЕКСКУРСІЯ ВУЛИЧКАМИ ДАВНЬОГО ЛЬВОВА

   

  Перший день починається з автобусної екскурсії найбільш відомими пам’ятками архітектури та культури. Після обіду туристичну групу чекає захоплива прогулянка підземеллями міста, а у ввечері поселення у готель.

  Смачний сніданок наступного дня подарує добрий настрій та сили на ще дві захопливі піші екскурсії вулицями, музеями та унікальними закладами Львова.

  Зустріч всієї групи відбувається в зазначений час неподалік від залізничного вокзалу. Екскурсії проводяться професійними досвідченими гідами, які чудово ознайомлені з місцевою культурою та історією.

  Автобусна екскурсія містом Львів

  З місця зустрічі розпочинається перша оглядова екскурсія на автобусі. Професійний гід, що буде супроводжувати, цікаво та докладно розповість про кожний архітектурний чи культурний об’єкт на маршруті.

  Церква святих Ольги і Єлизавети – неоготичний храм, що причаровує гармонійним поєднання архітектури та декоративним оздобленням фасаду.

  Пам'ятник Степанові Бандері – велична скульптурна композиція, що присвячення великому патріотові та захиснику України.

  Собор Святого Юра – найкрасивіший архітектурний ансамбль міста, побудований у стилі українського бароко.

  Площа Ринок – найпопулярніше місце для прогулянок місцевих жителів та гостей. Вона оточена справжніми перлинами архітектури та прикрашена красивими античними фонтанами.

  Високий замок – руїни, що залишилися від колишньої резиденції князів Данила та Лева. Звідси відкривається дивовижна панорама на все місто.

  Личаківський цвинтар – місце поховання найвідоміших українців. Великою популярністю серед туристів користується завдяки унікальному оформленню капличок, склепів та великій кількості красивих скульптур.

  Екскурсія Підземелля Львова

  Добре відпочивши, учасники туру вихідного дня до Львова відправляються у захопливу мандрівку стародавніми підземеллями. Тут їх чекають страшні легенди та історичні розповіді професійного гіда.

  Підземелля Домініканського монастиря – залишки найстаріших забудов міста. З цим місце пов’язано багато історичних подій та моторошних історій.

  Підземелля костелу отців Єзуїтів – місце, де можна побачити на власні очі вирізаний із каменю саркофаг архієпископа, який в ньому ніколи не лежав. Як так сталося, розкаже досвідчений екскурсовод, що буде супроводжувати екскурсійну групу.

  Підземелля найстарішої аптеки Львова – це справжнє місце експериментів алхіміків. Тут можна побачити стародавні книги з загадковими рецептами ліків та колекцію старовинного медичного обладнання.

  Копальня кави – відоме на весь світ місце, де каву не вирощують, а копають. Потім з зерен, піднятих із глибини шахт, варять найсмачніший у світі напій.

  Шалений, насичений подіями, перший день туру у Львові закінчується самостійним розташуванням гостей у зручних комфортних номерах готелю.

  Тури до Львова на більшу кількість днів:

   

  Екскурсія Львів Елітний

  Ранок – найбільш вдалий час для ознайомлення зі справжніми архітектурними шедеврами давнього міста та історіями з життя його найвідоміших жителів.

  Оперний театр – одна із найвизначніших споруд Львова, що було зведено у 19 столітті.

  Будинок вчених – приміщення в якому колись розташовувалося легендарне казино для шляхетних людей.

  Палац Потоцьких – одна з найцікавіших архітектурних пам’яток Львова.

  Зробивши фото на фоні шикарних споруд та трохи перепочивши, група у супроводі екскурсовода, продовжить знайомитися з іншими привабливими для туристів місцями.

  Екскурсія Вуличками давнього Львова

  Латинська Катедра – готичний храм, який будували більше ніж 100 років на місці церкви 13 століття;

  Вірменський катедральний собор – пам’ятка культури 14 століття, що розташована в історичній частині міста;

  Домініканський собор – споруда, що входить до всесвітньої спадщини та знаходиться під захистом ЮНЕСКО;

  Міський арсенал – старовинна фортифікаційна споруда, в який розташовується один з найбільших музеїв зброї;

  Сувенірний ринок Вернісаж – місце, куди намагається потрапити кожен турист аби купити собі та близьким сувенір на згадку про Львів;

  Львівська майстерня шоколаду – тут можна придбати смачні цукерки ручної роботи із справжнього бельгійського шоколаду.

  Після завершення останньої екскурсії учасники туру до Львова ще довго будуть згадувати чарівну атмосферу міста Лева. А оновити враження та згадати кожну хвилинку захопливої подорожі дозволять шикарні світлини, сувеніри та аромат справжньої львівської кави!