Ви побачите замок Сент-Міклош, замок Паланок та замок Шенборна, відвідаєте фестиваль "Срібний татош", продегустуєте вина і зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово. Дати турів:

Вартість туру 445 грн

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Соломія

+38 (096) 633 29 98 Соломія

Тур в Закарпаття на фестиваль "Срібний Тотош"1 день (субота):  Фестиваль "Срібний татош" (замок Сент-Міклош). – “Деца у Нотаря” – Обід. – Ужгородський замок. – Повернення в Сент-Міклош. – Берегове (дегустація вина).
2 день (неділя): Берегове  (термальний басейн). – Мукачеве (замок Паланок). – Чинадієво (замок Шенборна).

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в суботу о 8:00

лицар 1  8 574635775 0

Фестиваль середньовічної культури Срібний татош

На фестивалі проводитимуться видовищні середньовічні бугурти, поєдинки на мечах і алебардах.Кожен учасник зможе взяти участь у майстер-класах та середньовічних забавах, потанцювати, скуштувати автентичних страв, постріляти з лука та арбалета. А ввечері глядачам покажуть видовищне фаєр-шоу.

Програму заходу можна переглянути за посиланням: "Срібний татош".

Екскурсія в замок Сент-Міклош

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу.  Замок Сент-Міклош вважають фортецею єднання, де відвідувачі присягаються у вірності одне одному, чоловіки просять руки своєї обраниці, все більше молодих пар проводять тут весільні церемонії.

Екскурсія в Ужгородcький замок

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.). Він стоїть на вершині Замкової гори над містом, навіть є свідчення, що він має понад тисячорічну історію. Пообідати можна в “Деці у нотаря” – найоригінальнішій корчмі Закарпаття. Ужгород славиться “смачними” фестивалями: бринзи, полуниці, вареників та варення, пива та вина… Тому не дивуйтесь, якщо під час подорожі Ви потрапите у “світ смаколиків”.

Дегустація вин в Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях «Сиру та вина», котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.

 4 ukr zam palanok1 6

Термальний басейн Закарпаття

Берегівщина – єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують це з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. У Береговому є термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких трапляються на Камчатці, Сахаліні, в Ісландії та Новій Зеландії.

Мукачівський замок

Замок Паланок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Замок Шенборна

Санаторій “Карпати” року 1840 в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині, був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який реконструювали в один із найгарніших замків країни. Цю видатну пам’ятку архітектури Закарпаття XIX ст., спроектували найкращі європейські майстри. В Європі, а особливо у Німеччині, трапляються замки, у яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взято астрономічний рік. Оригінальний проект замку: кількість вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців. В архітектурному відношенні замок схожий на французькі ренесансні замки.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Ужгородський замок: дорослий – 25 грн, дитячий – 10 грн.
Дегустація вин: 50 грн.
Купання в термальному басейні: 100 грн.
Мукачівський замок Паланок: дорослий – 10 грн, дитячий – 5 грн.
Чинадіївський замок: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн.