Екскурсія трьома містами Закарпаття: Ужгород, де ви побачите Ужгородський замок, та відвідаєте фестиваль вина та меду "Сонячний напій", а також Мукачеве, пройдетеся екскурсією замками Чинадієво та Паланок. Також зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово та відвідати Невицький замок.

Вартість туру 445 грн                                                                                                                                                      Запис на тур:
                                                                                                                                                      +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Христина

Тур в Закарпаття на фестиваль вина і меду1 день (субота): “Деца у Нотаря” (обід). – Ужгород (замок і фестиваль). – Невицький замок.
2 день (неділя): Берегове  (термальний басейн). – Мукачеве (замок Паланок). – Чинадієво (замок Шенборна, замок Сент-Міклоша).

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в суботу о 8:00

71fe04c0158f65c788a947b5fffa09c9-800x483 sundrunk 2 900  8

Екскурсія в Ужгородcький замок

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.). Він стоїть на вершині Замкової гори над містом, навіть є свідчення, що він має понад тисячорічну історію. Пообідати можна в “Деці у нотаря” – найоригінальнішій корчмі Закарпаття. Ужгород славиться “смачними” фестивалями: бринзи, полуниці, вареників та варення, пива та вина… Тому не дивуйтесь, якщо під час подорожі Ви потрапите у “світ смаколиків”.

Фестиваль «Сонячний напій» в Ужгороді

XII Фестиваль меду та вина «Сонячний напій» відбудеться в Ужгороді у час піку цвітіння сакури. Відтак, відвідавши свято ви вб’єте двох зайців одразу – і мед-вино покуштуєте і сакуру побачите. На фестивалі всі охочі зможуть продегустувати найкращі сорти закарпатських вин. Також на святі буде представлений мед та продукція бджільництва із різних районів краю. У тому числі – й закарпатська медовуха. Тут же продаватимуть сири та різноманітні сувеніри.

Екскурсія у Невицький замок

Поблизу села Кам’яниця, на горі за Ужем, ліворуч від траси, серед вершин дерев погляд захоплює силует високої вежі над сірою стіною. Це справжнісінький замок, один із найромантичних на Закарпатті.

Термальний басейн Закарпаття

Берегівщина – єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують це з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. У Береговому є термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких трапляються на Камчатці, Сахаліні, в Ісландії та Новій Зеландії.

2 6  7

Екскурсія в Мукачівський замок

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Замок Паланок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Екскурсія в замок Шенборна

Санаторій “Карпати” 1840 року, в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині, був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який реконструювали в один із найгарніших замків країни. Цю видатну пам’ятку архітектури Закарпаття XIX ст., спроектували найкращі європейські майстри. В Європі, а особливо у Німеччині, трапляються замки, у яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взято астрономічний рік. Оригінальний проект замку: кількість вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців. В архітектурному відношенні замок схожий на французькі ренесансні замки.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу.  Замок Сент-Міклош вважають фортецею єднання, де відвідувачі присягаються у вірності одне одному, чоловіки просять руки своєї обраниці, все більше молодих пар проводять тут весільні церемонії.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Ужгородський замок: дорослий – 25 грн, дитячий – 10 грн.
Купання в термальному басейні: 100 грн.
Мукачівський замок Паланок: дорослий – 10 грн, дитячий – 5 грн.
Чинадіївський замок: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн.