Ціна 1300грн
 

Запрошуємо в тур 7-м чудес Закарпаття, де Ви зможете поніжитися в гарячих чанах села Лумшори, наповнених мінеральними водами. Відвідати: Ужгород , де ви побачите середньовічний Ужгородський замок, також Мукачеве, пройдетеся екскурсією стародавніми замками Паланок та Сент-Міклош. Матимете змогу покупатися в термальних басейнах під відкритим небом в Косино, про дегустувати Закарпатське вино в Бене. Родзинкою програми стане відвідання Долини нарцисів, з красивими пейзажами і зачаровуючим запахом. Побувати в Ізі, котра славиться своїми виробами з лози, та придбати собі щось на пам'ять. Завершальною ноткою подорожі стане озеро Синевир, котре оплетене легендами і переказами за сврою містичну історію та красиві пейзажі довкола.

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Соломія

+38 (096) 633 29 98 Соломія

Українські чудеса в Закарпатті

1 день (п’ятниця): Лумшори (купання в чанах). — Ужгород (колиба-музей "Деца у Нотаря", місто, замок, час на обід). — Поселення.

2 день (субота): Мукачеве (замок Паланок). — Чинадієво (замком Сент-Міклош). — Час на обід. — Косонь (купання в термальному басейні під відкритим небом). — Бене (дегустація вина). — Повернення в готель.

3 день (неділя): Долина нарцисів. — Час на обід. — Іза (виробів з лози). – Міжгірський перевал (огляд карпатських панорам). — Озеро Синевир. — Повернення до Львова.

Виїзд зі Львова: (з ж/д Вокзалу) о 8:30

Лумшори - купання в чанах

купання в чанах чани в Карпатах
 

Лумшори у першу чергу, відомі завдяки дивній на перший погляд процедурі - тут вас посадять у величезний мідний чан і будуть варити на повільному вогні. В чані знаходиться мінеральна сірководнева вода, яку підігрівають за допомогою дров. Купання в чані приносить оздоровлення опорно-рухового апарата. Альтернативою чану служить басейн, який також наповнюють мінеральною водою. Урізноманітнити відпочинок у Лумшорах можна за допомогою різних пізнавальних екскурсій, які організують за вашим бажанням. Місцева пам’ятка природи-водоспад на річці Руна.

Екскурсія в Ужгородcький замок

 

У цьому місті розташований один із найдавніших в Україні замків (ХIV ст.). Він стоїть на вершині Замкової гори над містом, навіть є свідчення, що він має понад тисячорічну історію. Пообідати можна в “Деці у нотаря” – найоригінальнішій корчмі Закарпаття. Ужгород славиться “смачними” фестивалями: бринзи, полуниці, вареників та варення, пива та вина… Тому не дивуйтесь, якщо під час подорожі Ви потрапите у “світ смаколиків”.

Екскурсія в Мукачівський замок

 

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

 
 

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Замок Сент-Міклош вважають фортецею єднання, де відвідувачі присягаються у вірності одне одному, чоловіки просять руки своєї обраниці, все більше молодих пар проводять тут весільні церемонії.

Косино - термальний басейн

Дивовижним для сучасного урбанізованого світу вже є й той факт, що басейн розташований на території серед двохсотрічного дубового гаю площею у 8 гектарів, де є два прісних та два термальних басейни з мінеральною водою, один з яких працює цілий рік. Цікаво, що сам лікувальний комплекс виконаний в айстро-угорському стильовому колориті, тож це, дійсно, варто побачити. Вода косонських джерел особлива, адже вона, за дослідженнями вчених, унікальна за своїми хімічними властивостями, які порівнюють зі схожістю до властивостей води відомого бальнеологічного курорту Гойдусобосло в Угорщині.

 
Дегустація вин Долина нарцисів Долина нарцисів

Дегустація вина на Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях «Сиру та вина», котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.

Долина Нарцисів

Розкинулась в урочищі Кіреші поблизу м. Хуст. Це єдине місце на сході Європи, де трапляються природні зарості нарциса вузьколистого. Подібні, але менші за площею зарості залишилися в небагатьох місцях – Альпах, Румунії, деяких Балканських країнах... Долина нарцисів - цей зелений килим, на якому розсипані білі віночки ніжних квіток – не десятки і навіть не тисячі, а така величезна кількість, що не піддається підрахунку. Таку величну картину можна побачити тільки тут, у квітні–травні, під час масового цвітіння рослин. Долина нарцисів– незабутнє видовище у період цвітіння (від 10 до 25 травня). Цей феномен природи вартий того, щоби хоч раз в житті побачити його!

 
Іза Іза сироварня Синєвир

Вироби з лози в Іза

Ізу вважають столицею лозоплетіння на Закарпатті. Проїжджаючи центральною вулицею села, майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, скриньки, кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри тощо. Попри те, скажемо відверто, що це недешево, торгівля тут завжди йде жваво, особливо влітку.

Міжгірський перевал

Міжгірський перевал - це своєрідне прощання з Карпатськими горами і спуск у рівнинне Закарпаття. У минулому це прикордонна зона трьох держав: Польщі, Румунії та Чехословаччини. Зараз перевал розділяє Івано-Франківську та Закарпатську області. З нього відкривається незабутній краєвид, в яку сторону не глянеш – лише одні гори.

Озеро Синевир

 

Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир. Це найбільша водойма Українських Карпат, розташована у верхів'ях річки Тереблі, в наймальовничішому регіоні Закарпаття - Міжгір'ї. Завдяки цій особливості Синевир ніколи не розливається, навіть в найсильніші паводки.

 

Проживання:

Приватна садиба оїв Ковчег в с. Дийда.

  У вартість ВХОДИТЬ:

 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в музеях,проживання.
 

  У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

 • додаткове харчування,
 • вхідні квитки в музеї,
 • Вартість вхідних квитків:
 • Замок Паланок: дорослі і студенти – 40 грн, учні – 25 грн,
 • Термальний басейн в Косино: дорослі – 300 грн, діти нижче 1,2м – 150 грн;
 • Дегустація вина в Бене: дорослі — 55 грн;
 • Ужгородський замок: дорослі - 45 грн, діти – 25 грн;
 • Купання в чанах у Лумшорах: дорослі - 100 грн, діти до 12 років – 60 грн;
 • Долина Нарцисів: дорослі – 25 грн, учні - 20 грн.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень