Ціна туру 1200 грн

дата проведення 14-16.10. 2017 р.

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Соломія

+38 (096) 633 29 98 Соломія

Подорож у Закарпаття

1 день (субота)

8:30 Виїзд зі Львова: (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)

Пилипець. Підйомник на г. Гимба

Водоспад Шипіт

Поселення в готель (с. Дийда)

 

2 день (неділя)

Берегове. Термальні басейни Жайворонок

Дегустація вина

Пікнік на території готелю

 

3 день (понеділок)

Мукачево. Замок Паланок

Мукачево центр. Час на обід

Санаторій Карпати. Замок Шенборна

Повернення до Львова

 

Туристичні об’єкти

Водоспад Шипіт

 

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підняття на підйомнику на гору Гимба

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Термальні басейни на Закарпатті

Закарпаття славиться також своїми мінеральними джерелами, куди приїжджають лікуватися не лише українці, але і багато іноземців. Особливо славляться три мінеральні здравниці: в селі Косино, Берегово, а також велятинський санаторій профілакторій «Теплі води». Кожні джерела мають свою специфіку: сюди приїжджають полікувати серце, нерви і кості, або просто поніжитися в приємних цілющих теплих водах, відпочиваючі.

Дегустація вина в Закарпатті

Від холодних фронтів Закарпаття ховають гори, що створює дуже сприятливі умови для дозрівання теплолюбних рослин, особливо винограду… Справді, вино тут різне, смачне і дешеве. Продають і виробляють його великі винзаводи, приватні винороби, і прості гостинні закарпатці, що зі задоволенням дадуть скоштувати повний богар паленки, виноградного вина, або чачі просто у дворі власних осель. Продегустувати цей смачний напій Ви будете мати змогу в дегустаційному залі одного з відомих виноробів Закарпаття.

Загадковий Шенборнський замок

Мисливський будиночок Шенборна був збудований 1840 року, а через пів століття перебудований архітектором Грессерсоном на палац в неоромантичному стилі з вкрапленнями готичних і романських елементів. Мисливський замок моделює символічний астрономічний рік, де вікна збігаються кількісно з днями року, кімнати - з тижнями, а входи - з місяцями відповідно. Замок розташований в селі Чинадієво, у ньому діє санаторій "Карпати". Навколо замку росте прекрасний сад з рідкісними для цих широт породами дерев: катальпа, самшит, сакура, додатковою прикрасою саду є чудове озеро, яке знаходиться посередині екскурсійного маршруту.

 
 Шенборнський замокШенборнський замоктур замоки закарпаття

Величний Замок Паланок

Замок Паланок, перлина Закарпаття, виник з метою захисту карпатських кордонів Київської Русі. Замок багаторазово переходив до різних власників, а ще більше разів перебудовувався. Зараз в Мукачівському замку діє музей, де відвідувачі можуть дізнатися про його багату історію, побачити глибокий колодязь з якого, за легендою, виє чорт, хитрістю заточений на дні, дізнатися, що гора на якій розбиті мури, вулканічного походження. Була тут і в’язниця, у якій сидів відомий російський анархіст Бакунін. Бачили ці стіни й знаменитого поета Угорщини Шандора Петефі.

 

Проживання у віллі: "Ноїв Ковчег", Берегівський район.

 
Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25992 Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25990 Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25989
 

  У вартість туру в ВХОДИТЬ:

 • - проживання;
 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 • - супровід гіда-екскурсовода;

  У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

 • - харчування;
 • - вхідні квитки в музеї.
 •  

  Вартість вхідних квитків:

 • - Водоспад Шипіт - 10 грн.
 • - Підйомник на гору Гимба - 80 грн., діти до 12 років - 55 грн.
 • Замок Шенборна: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн;
 • Мукачівський замок Паланок: дорослий – 40 грн, студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн;
 • Купання в термальних басейнах: термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
 • Дегустація вин, Берегове: 70 грн;
 
Зареєструватись