Закарпаття - край сонячної погоди, термальних джерел та вина. У цьому турі ви побачите замки Шенборна та Паланок, в Берегово відвідаєте термальний басейн та візьмене участь у дегустації вин, помилуєтесь Долиною нарцисів, підніметесь до найбільшого озера Синевир. Дати турів: 28-29.04, 30.04-1.05, 5-6.05, 12-13.05.2018

Ціна туру 850 грн

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Соломия

+38 (096) 633 29 98 Соломия

Тур Долина нарцисів та замки Закарпаття

Виїзд зі Львова: пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал в суботу о 8:20

 

1-ий день: Озеро Синевир. – Час на обід (Закарпатська кухня). – Хуст (Долина нарцисів). – Берегове (Поселення).

2-ий день: Сніданок – Берегове (термальний басейн, дегустація вин). – Мукачеве (час на обід, замок Паланок). – Чинадієве (замок Шенборна). – Повернення до Львова.

Таємниче Озеро Синевир

 

Легендаре найбільше озеро Українських Карпат – Синевир (в народі - Морське Око), піднесене природою майже на кілометр вище рівня моря. Його неймовірно чиста, синя вода не прогрівається глибше одного-двох метрів. Водойма стала чудовим прихистком різних видів форелі: струмкової, озерної, райдужної. Своїми легендами і красою Синевир постійно притягує творчих відпочивальників, що знаходять на його берегах гармонію і натхнення.

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир"

 

На 12 гектарах змішаного лісу з гірським річками та водопадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі,в центрі проживає 18 ведмедиків.

Надзвичайна Долина нарцисів

За часів льодовикового періоду велетенська ділянка породи разом з реліктовими рослинами сповзла на континент. Щиро підлитий водою, нарцис вузьколистий рясно розповсюдився долиною, що з подачі професора В. І. Каменяра дістала назву «Долина нарцисів». Сьогодні маєте добру нагоду відвідати це казкове місце в урочищі Кіреші з квітня по травень, й поспостерігати, як земля вкриється килимом нарцисів, що неймовірно витончено та прекрасно пахнуть. Долина входить у список міжнародних природніх резерватів під охороною ЮНЕСКО.

Термальні басейни на Закарпатті

Закарпаття славиться також своїми мінеральними джерелами, куди приїжджають лікуватися не лише українці, але і багато іноземців. Особливо славляться три мінеральні здравниці: в селі Косино, Берегово, а також велятинський санаторій профілакторій «Теплі води». Кожні джерела мають свою специфіку: сюди приїжджають полікувати серце, нерви і кості, або просто поніжитися в приємних цілющих теплих водах, відпочиваючі.

Дегустація вина в Закарпатті

Від холодних фронтів Закарпаття ховають гори, що створює дуже сприятливі умови для дозрівання теплолюбних рослин, особливо винограду… Справді, вино тут різне, смачне і дешеве. Продають і виробляють його великі винзаводи, приватні винороби, і прості гостинні закарпатці, що зі задоволенням дадуть скоштувати повний богар паленки, виноградного вина, або чачі просто у дворі власних осель. Продегустувати цей смачний напій Ви будете мати змогу в дегустаційному залі одного з відомих виноробів Закарпаття.

 
тур Долина нарцисів  поїздка Долина нарцисів поїздка Закарпаття

Загадковий Шенборнський замок

Мисливський будиночок Шенборна був збудований 1840 року, а через пів століття перебудований архітектором Грессерсоном на палац в неоромантичному стилі з вкрапленнями готичних і романських елементів. Мисливський замок моделює символічний астрономічний рік, де вікна збігаються кількісно з днями року, кімнати - з тижнями, а входи - з місяцями відповідно. Замок розташований в селі Чинадієво, у ньому діє санаторій "Карпати". Навколо замку росте прекрасний сад з рідкісними для цих широт породами дерев: катальпа, самшит, сакура, додатковою прикрасою саду є чудове озеро, яке знаходиться посередині екскурсійного маршруту.

 
 Шенборнський замок Шенборнський замок тур замоки закарпаття

Величний Замок Паланок

Замок Паланок, перлина Закарпаття, виник з метою захисту карпатських кордонів Київської Русі. Замок багаторазово переходив до різних власників, а ще більше разів перебудовувався. Зараз в Мукачівському замку діє музей, де відвідувачі можуть дізнатися про його багату історію, побачити глибокий колодязь з якого, за легендою, виє чорт, хитрістю заточений на дні, дізнатися, що гора на якій розбиті мури, вулканічного походження. Була тут і в’язниця, у якій сидів відомий російський анархіст Бакунін. Бачили ці стіни й знаменитого поета Угорщини Шандора Петефі.

 

Проживання у віллі: "Ноїв Ковчег", Берегівський район.

 
Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25992 Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25990 Villa-Noiv-Kovcheg-Beregovo-25989
У вартість туру ВХОДИТЬ:

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

- супровід гіда-екскурсовода,

- проживання.

 

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування,

- вхідні квитки в музеях та замках:

Замок Шенборна: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн;

Мукачівський замок Паланок: дорослий – 40 грн, студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн;

Купання в термальних басейнах: термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;

Дегустація вин, Берегове: 70 грн;

Долина нарцисів: дорослий – 25 грн, дитячий – 15 грн;

Озеро Синевир: загальний – 15 грн, студенти і учні – 3 грн;

Зареєструватись

 

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень