поїздка в Рахів
Ціна туру 850 грн

Під групове замовлення

 

Подорож Українськими Карпатами не може бути одноманітною чи буденною. Це завжди яскраві враження. Унікальний Гошівський монастир, який щороку збирає тисячі паломників - . для душі. Відпочинок у Вигоді із мандрівкою Карпатським трамвайчиком – для незабутніх спогадів. Споглядання на озеро Синевир – для самозаглиблення. Купання в соляних озерах Солотвино – для здоров’я. А відвідини географічного центру Європи Ділового та гуляння на фестивалі бринзи у Рахові – для максимального ефекту від знайомства з Карпатами. З нами завжди незабутньо!

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Юлія

+38 (096) 633 29 98 Юлія

Відчуй смак бринзи та сиру в Рахові

1 день (субота): Львів (8:00). – Гошівський монастир. – Вигода (Карпатський трамвайчик). – Поселення.

2 день (неділя): Сніданок. – Ділове (географічний центр Європи). – Рахів (фестиваль бринзи та сиру). – Львів (21:00).

 

Гошів

Гошів – невелике село на Івано-Франківщині, яке манить паломників з усього світу. Саме тут на Ясній Горі знаходиться одна із найвеличніших релігійних святинь – Гошівський монастир. Це не лише унікальна архітектурна пам’ятка України, але й місце, де зберігається чудотворна ікона Божої Матері.

Вигода

У підніжжі Карпат розташувалося мальовниче селище Вигода, яке відоме серед туристів унікальною мережею вузькоколійних залізниць. Колись таких ліній тут було багато – ними транспортували деревину. Сьогодні вагончики доставляють на роботу місцевих лісорубів. Двічі на тиждень. А ще розважають туристів. Перед вами постане непростий і цікавий вибір. Карпатський трамвайчик запропонує вам поїздку у вагоні СВ з комфортабельними кріслами. Ви зможете впіймати вітер у вагоні-кабріолеті. Або вам пощастить і творці цього оригінального туристичного маршруту запропонують вам зовсім неочікувану новинку. Наважтесь на справжню пригоду!

Озеро Синевир

 

Безсумнівна візитівка Українських Карпат – мальовниче озеро Синевир. Воно розташувалося на висоті 989 метрів над рівнем моря і манить до себе кришталево чистою водою, у якій, мов у дзеркалі, відображаються стрункі карпатські ялини. Кажуть, озеро – це сльози закоханої графині. Чому плакала знатна леді та які ще таємниці приховує у собі «морське око» ви неодмінно дізнаєтесь під час нашої подорожі.

Солотвино

Солотвино – селище міського типу, відоме своїми соляними озерами. Видобутком солі у цих краях займалися ще у часи Римської імперії. Соляні копальні століттями приносили прибуток своїм власникам. Сьогодні ж Солотвинські соляні озера дарують здоров’я та молодість усім охочим. Цілющі властивості вод заслужено прирівнюють до властивостей Мертвого моря. А тому не обов’язково вирушати до Ізраїлю, щоби торкнутися легенди. Можна просто взяти купальний костюм і зануритися у густі лікувальні води Солотвино.

Ділове

 

Ділове – це не просто село у Закарпатті. Це «постійне, точне вічне місце», або іншими словами – справжнісінький географічний центр Європи. Підтвердження цьому – двометровий кам’яний стовпчик із довгим написом латиною, який у перекладі звучить не інакше як «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887».

Рахів

Місто Рахів найвисокогірніше в Україні. А ще це місце одного із найяскравіших фестивалів – свята трембіт, вовни і сиру. Фестиваль бринзи та сиру, який відбувається тут щороку, вабить до районного центру не лише гуцулів з усіх-усюд, але й допитливих туристів. Тільки тут ви матимете змогу скуштувати і купити козячу чи овечу бринзу, відчути гостроту місцевого бограча, оцінити талант приготування баноша і куліша. І все це під веселі мелодії мандолін, дримб і трембіт.

 

    У вартість ВХОДИТЬ:

    -проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

    -супровід гіда-екскурсовода, проживання.

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

-харчування,

-вхідні квитки в музеях та замках.

Карпатський трамвайчик – 100 грн

Синевир: дорослий – 10грн, дитячий – 2 грн.

Купання в соляних озерах: 10 грн

Зареєструватись

 

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень