Ціна 2850 грн

29.12.2019-1.01.2020

 
Новий рік у Львові – це справжня пригода. Це подорож у місто елегантності та історії У місто кави та шоколаду. У місто патріотизму. Ми побачимо найцікавіші пам’ятки архітектури. Навідаємося у колоритні тематичні ресторани. Познайомимося із Львовом елітним, історичним та сучасним. А також вирушимо у захопливу мандрівку Замками Львівщини. Буде по-новорічному казково і обов’язково незабутньо!
Замовити тур
 • Запис на тур:
 • +38 (063) 307 45 66 Юлія
 • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Тур на Новий рік у Львові

1 день 29.12.18 (субота):

 • 9:00-18.00 Автобусна екскурсія "Золота підкова Львівщини" (Олеський замок. – Золочівський замок. – Підгорецький замок) (початок: Залізничний вокзал, пл.Двірцева).
 • Поселення.

2 день 30.12.18 (неділя):

 • 9:00-14:00 Автобусна екскурсія: "Новий рік у Львові" (Австрійський Львів, Собор Юра, архітектурний комплекс пл. Ринок, Високий замок, Личаківське кладовище) (початок: Залізничний вокзал, пл.Двірцева).
 • 14:00-16:00 "Хмільний Львів".

3 день 31.01.18 (понеділок):

 • 10:00-12:00 Екскурсія "Елітний Львів" (початок: Оперний театр, проспект Свободи).
 • 12:00-15:00 Екскурсія "Підземелля Львова".
 • Зустріч та святкування Новий Рік у Львові 2019 року (самостійно)

4 день 1.01.18 (вівторок):

 • 12:00-15:00 Екскурсія “Вуличками старого міста” (початок: Оперний театр, проспект Свободи).
 • Час на обід.
 • Новорічна ярмарка. - Копальня кави. – Музей шоколаду. - Криївка.

Трьохденний тур за програмою: Новий рік 2019 Львів (3 дні) відбуватиметься: 30.12.18 - 1.01.19

 

Проморолик тура:

 
1 день

Екскурсія: Замки Львівщини

Тривалість екскурсії : 9:00-18:00

Олеський замок

Олеський замок – пам’ятка історії та архітектури, родом із ХIII–XVIII століть. Колись це староруська фортеця, а сьогодні цікавий музей та улюблене місце молодят для фотосесій. Славиться фортеця також багатою колекцією творів мистецтва, яку свого часу тут зібрав король Польщі Ян III Собеський. Особливого колориту додає також величезний парк, який оточує Олеський замок з усіх сторін і робить його по-справжньому казковим.

Золочівський замок

Золочівський замок – зразок оборонної архітектури XVII століття. Ця фортеця дивує і заворожує ренесансною гармонією, яку складають Великий житловий палац, Китайський палац та в’їздова вежа. За усю свою історію Золочівський замок виконував багато ролей. Був і резиденцією короля, і садибою пана, і в’язницею, і навіть навчальним закладом. Сьогодні це відділення Львівської картинної галереї та музей заповідник, де кожен відвідувач має змогу поринути в історію рицарів і прекрасних царівн.

Підгорецький замок

Підгорецький замок – один із найвеличніших та найкрасивіших не лише в Україні, але й у Європі. Його архітектура поєднує у собі ренесансний стиль з бастіонними укріпленнями. Підгорецький замок – це великий комплекс, який включає у себе не лише палац та парк, але й унікальний костел у стилі бароко та величні в’їзні ворота. Потрапивши на територію палацу, можна легко відчути себе королем чи королевою і думками помандрувати в часи доблесних героїв. Окрім самого ансамблю замку, у Підгірцях ми з вами також оглянемо пам’ятку народної творчості - дерев’яну церкву Св. Михаїла.

Поселення
2 день

Автобусна екскурсія Новий Рік 2019 Львів

Тривалість екскурсії: 9:00-14:00

 

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

Це храм, який був збудований на початку XX століття та названий на честь цісаревої дружини Єлизавети Баварської. Церква святих Ольги і Єлизавети приваблює шпичастою архітектурою та неоготичною архітектурою. Також на храмі можна побачити унікальну скульптурну композицію "Розп'яття з Пристоячими" Петра Війтовича. Ви зможете оцінити велич костелу та роздивитися його внутрішню оздобу під час нашої зупинки.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Семиметровий український герой Степан бандера стоїть на фоні 30-метрової Стелли української державності. Такий величний монумент ви побачите у Львові на площі біля Собору святих Єлизавети і Ольги. Він оберігає спокій львів’ян, а арка позаду розповідає про визначні етапи в історії української народу – про князів, ПРО козаків, про Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку, а також про сучасну Україну.

Архикатедральний собор Св. Юра

 

Собор Св. Юра – найвеличніший архітектурний ансамбль Львова, який перебуває під охороною ЮНЕСКО. Це храм, з яким пов’язані імена видатних постатей: Вольфганга Моцарта, Юрія Кульчицького і, звичайно, Андрея Шептицького. Дивовижний собор не тільки ззовнішнім багатсвом архітектури. Але і внутрішнім наповненням. Саме у стінах цього храму можна помолитися до мощей святих, побачити копію Туринської плащаниці та звернутися із проханням до Теребовлянської та Київської чудотворних ікон.

Пл. Ринок

Площа Ринок – серце Львова. Це історичний центр міста, де зосереджена найцікавіша архітектура, найколоритніші заклади харчування та крамниці а також де по-справжньому можна відчути атмосферу міста Лева. У новорічні дні площа Ринок наповнюється справжнім духом Різдва та пропонує гостям і мешканцям міста відвідати місцевий ярмарок, а також завітати у цікаві тематичні ресторанчики та не менш цікаві музеї.

Львівська ратуша

Не менш цікавим видовищем може стати огляд новорічного Львова із верхівки вежі Львівської Ратуші. Це будівля, у якій працює міська влада міста, а її вежа завжди відкрита для гостей міста і запрошує оцінити краєвиди Львова у будь-яку пору року. Висота Ратуші – 65 метрів, що є рекордом в межах України. Окрім того, сучасна будівля міської мерії є пам'яткою архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Фонтани

Чотири величних античних герої зустрінуть вас на площі Ринок. Це скульптури, які прикрашають так звані фонтани, розміщену у чотирьох кутках площі. Одна із фігур – бог Нептун, друга – його кохана дружина Амфітрида. Ще один фонтан «очолює» Діана, богиня полювання з двома собаками. Зрештою, тут ви також побачите і безстрашного Діоніса. Щоправда, не чекайте, що вода із львівських фонтанів «битиме» з-під землі. Насправді вона поступає у восьмигранні чаші двома потоками, бо фонтани за своєю конструкцією – не фонтани, а криниці.

Чорна кам’яниця

Високий замок – це руїни палацу Князя Данила і Лева, які колись були неприступним сховком, а сьогодні є найцікавішим місцем у Львові для туристів та львів’ян. З вершини Замкової гори відкривається незабутні краєвиди. У парку можна гарно відпочити та поринути у власні думки, освідчитися коханій, влаштувати вражаючу фотосесію. Тут завжди людно і завжди гарно – у будь-яку пору року. Переконатися у цьому зможемо і ми з вами, адже підйом на Високий замок – важливий етап нашої екскурсії.

Високий замок

 

Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Особливо дітям і молодятам. Місце, з котрого відкривається захоплюючий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.

Личаківський цвинтар

 

Личаківське кладовище – один із найстаріших комунальних цвинтарів України, Це місце, де хоронили відомих людей, героїв України, видатних діячів мистецтва та культури, політиків. Тут знайшли своє останнє пристанище сотні людей, які померли, починаючи з 1786 року. Сьогодні на Личакові також хоронять померлих та загиблих. Є тут могили героїв Небесної сотні, ветеранів УПА та інших значущих постатей в історії України.

Екскурсія "Хмільний Львів"

Театр Пива "Правда"

У центрі Львова є унікальна триповерхова будівля, яка манить до себе хмільним ароматом. Це Театр пива «Правда», де створюють унікальне пиво, спробувати яке можна тільки у Львові. Оцінити особливості місцевих рецептів а також побачити, як вариться львівське пиво, ви зможете під час нашої екскурсії. Гарантуємо – цієї локації ви не забудете ніколи!

П'яна вишня

Зігрітися у зимовому Львові найкраще у колоритній кнайпі «П’яна вишня». Тут ви матимете змогу скуштувати ароматні наливки із незвичайними смаками. Це дуже смачно і запаморочливо. Таким Львова ви й не уявляли.

Кумпель

Найкраща атмосфера для дружнього спілкування панує у Кумпелі – ресторані-пивоварні у центрі Львова. Тут по-особливому смачна кухня, ексклюзивне пиво та завжди привітний персонал. До речі, заслуговує відзнаки і внутрішня оздоба закладу - інтер’єр здобув друге місце у Дубліні на європейському конкурсі ресторанних дизайнів.

Королівська пивоварня

У переліку колоритних пивоварень Львова почесне місце займає Королівська пивоварня. Це заклад, у якому кожен клієнт може відчути себе VIP-персоною – королем. Бо тут дуже смачні напої і ексклюзивні страви. Усе по-королівськи вишукано та майстерно приготовано.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Відпочинок на усі 100% пропонує колоритний ресторан-пивоварня «Старгород у самісінькому центрі Львова. Тут варять кілька сортів неповторного пива. Тут пропонують цікаве меню і не менш цікаву шоу-програму. Якщо буде бажання – співати українські пісні можна навіть на столах та стільцях. А ще танці, тости і драйвова українська жива музика – все це стане вдалим завершенням дня та залишить яскраві спогади про п’янкий Львів.

3 день

Екскурсія "Елітний Львів"

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Оперний театр

 

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької – визначна пам’ятка архітектури, яка красується у самісінькому центрі Львова. Це будівля, яка поєднала у собі три різних стилі: неоренесанс, необароко та модерн. Вона рясно декорована скульптурними елементами та робить Оперний театр у Львові одним із найпомітніших у світі. А якщо ви зазирнете всередину, то зможете оцінити також багатство внутрішнього декору та талант живописців і скульпторів, які працювали над інтер’єром львівської Опери.

Будинок вчених

 

Розкішна будівля колишнього Національного казино, спроектована відомими віденськими архітекторами Фердинандом Фельнером і Германом Гельмером. Сьогодні Будинок вчених – улюблене місце молодят, які часто влаштовують тут офіційні частини реєстрації шлюбу, проводять фотосесії. Також у приміщенні працюють народні колективи і щороку відбуваються справжні львівські бали.

Палац Потоцьких

Велична будівля у формі літери Н, спроектована в стилі французького класицизму. Палац Потоцьких – справжній витвір архітектурного мистецтва, який до сьогодні зберігає свій аристократичний шарм. Мансарди, декоровані вікна, балюстарди – ззовні фасад приваблює витонченістю та елегантністю. Всередині будівля теж декорована – ліпниною, розписом, позолотою. Це одна із найцікавіших пам’яток архітектури у Львові.

Екскурсія: Підземелля Львова

Тривалість екскурсії: 12:00-15:00.

 

Львів є смачним. Він є ароматним. Львів затишний і емоційний водночас. Він вміє бути по-королівськи елегантним і дуже загадковим. Після знайомства із Львовом наземним, із усією його розкішшю та вишуканою архітектурою, ми з вами спустимося під землю – у ходи, які пролягають під містом Лева. Там теж є чимало цікавого і дуже таємничого.

Підземелля Домініканського монастиря

Підземелля Домініканського монастиря оповите чималою кількістю загадок та теорій, над якими донині мізкують вчені. Чи були ці залишки мурів колись палацом князя Лева? Як жив монах-відлюдник, келія якого знаходиться також тут. Чи правдивою є історія про дівчину, через яку була затіяна справжня війна довкола Монастиря Домініканів? Які ще таємниці приховують малодосліджені підземелля?

Підземелля костелу отців Єзуїтів

Усе, що ви побачите у підземеллі костелу отців єзуїтів – варте уваги. Замок на дверях – найстаріший із діючих замків у Львові. У підземеллях зберігається хрест та флюгер, які колись прикрашали вершину костелу. А ще саме тут знаходиться загадковий саркофаг Миколи Вижицького, у якому його так і не похоронили. Проте чому тоді саркофаг пошкоджений так, нібито хтось намагався звідти вибратися?

Аптека-музей

 

Аптека-музей – найстаріша діюча у Львові аптека. Її було відкрито ще у 1735 році і до сьогодні на її полицях можна знайти доступні ліки та придбати їх. Окрім того, у підземеллі аптеки «працює» для туристів справжня лабораторія середньовічного алхіміка. А поряд із діючим прилавком аптеки облаштований музейний комплекс, який нараховує понад 3 тисячі унікальних експонатів.

Копальня кави

 

Копальня кави – найоригінальніша і одна із найбільших кав’ярень Львова. Тут завжди ароматно пахне свіжообсмажена кава, яку добувають… у підземеллі закладу. Так, львівську каву добувають із шахти і на спеціальних підйомниках підіймають на поверхню. Щоби кожен гість закладу мав змогу смакувати тільки найкращим напоєм.

Криївка

Якщо вам набридли стандартні ресторани і звичні меню, а хочеться чогось цікавішого і справді львівського – ми навідаємося до Криївки. Це незмінна локація, яку не минає увагою жоден турист. Бо тут атмосферно. Тут смачно і цікаво. Тут можна по-справжньому відчути себе повстанцем та впіймати справжнього москаля. Зрештою, не будемо багато розказувати. Краще усе побачимо на власні очі.

Святкування Новий Рік 2019 Львів (самостійно).

4 день

Самостійне перевезення багажу в камеру зберігання

Екскурсія "Вуличками давнього міста"

Тривалість екскурсії: 12:00-15:00

12:00 початок: Оперний театр, просп. Свободи

Львів – старе місто, яке вабить своєю архітектурою, визначними пам’ятками та давніми вуличками. Ми прогуляємося давнім містом Лева і торкнемося до його історії. Майже півтори сотні пам’яток розкажуть нам свої таємниці. Перед нами оживуть пам’ятники Тарасові Шевченку, Адаму Міцкевичу та іншим видатним діячам. Перед нами відкриються двері соборів та храмів.

 

Латинська Катедра

Митрополича базиліка Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, Латинський катедральний собор сьогодні стоїть на місці православного храму Успіння Пресвятої Богородиці. Катедра є унікальною пам’яткою, оскільки поєднує у собі одразу кілька яскраво виражених стилів, серед яких і готика, і бароко, і сецесія, і ренесанс. Сьогодні це головний храм Львівської архідієцезії Римо-Католицької церкви в Україні.

Вірменський катедральний собор

Вірменський катедральний собор – унікальна пам’ятка архітектури XIV - XV століття, якою сьогодні опікується ЮНЕСКО. Храм розташований у центрі Львова і є єдиним в Західній Україні собором Вірменської апостольської церкви. На території храму знаходиться старе вірменське кладовище. А всередині – унікальні вівтар, престол та амвон за проектом Вітольда Мінкевича. Особливої уваги також заслуговує купол сообору. Чому – зрозумієте, коли побачите на власні очі.

Преображенська церква

На місці монастиря отців Тринітаріїв, що неодноразово зазнавав пожеж і ворожих обстрілів, в центральній частині Львова, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898). Ще вісім років відбувалися оздоблювальні роботи. Храм примітний тим, що він першим був повернутий Греко-католицькій церкві в 1989 році.

Домініканський собор

Домініканський собор або Церква Пресвятої Євхаристії – це храм УГКЦ в історичному центрі Львова. Будівля собору є пам’яткою архітектури та занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Собор Виконано у стилі пізнього бароко. Він цікавий своїми скульптурними композиціями та багатим інтер’єром. Всередині знаходяться надгробки відомих історичних постатей.

Міський арсенал

Історія міського арсеналу – це історія усього Львова. Бо це фортифікаційна пам’ятка, яка слугувала оборонним муром місту з XVI століття. Також у підвалах арсеналу у XVIII столітті тримали козаків та гайдамаків, яких брали у полон. Сьогодні всередині розміщена експозиція Музею зброї, яка включає в себе не тільки зразки зброї різних часів та народів, але і ордени, а також посуд із зображенням зброї.

Ресторани мережі Lokal

Львів – це розкішна архітектура, європейський затишок та вишукана кухня з місцевим колоритом. Завдяки мережі закладів Lokal місто Лева смакує по-особливому. Ресторан із елементами еротизму «Мазох», завжди гамірний та цікавий «Лівий берег», колоритний єврейський заклад «Під золотою розою», націоналістична «Криївка» - ми завітаємо у всі ці заклади та відкриємо для себе новий Львів. Смачний і дуже цікавий.

Сувенірний ринок “Вернісаж”

Цей ринок розташований у самісінькому центрі і є улюбленим місцем туристів. Унікальні сувеніри, вишиванки, речі, виготовлені руками місцевих майстрів – усе це можна придбати в одному місці – на Вернісажі. Ви обов’язково знайдете тут щось особливе для себе на згадку про місто Лева.

Львівська майстерня шоколаду

 

Ексклюзивні вироби із шоколаду, ароматні гарячі напої та неймовірний асортимент цукерок пропонує Львівська майстерня шоколаду. У стінах майстерні навіть дорослі мимоволі стають дітьми і з захопленням спостерігають, як ллється шоколад, як його виготовляють та як перетворюють і справжні смачні шедеври. Це те, за чим можна спостерігати вічно!

Проживання на Новий Рік у Львові:

в готелі Долинський (без сніданків).

Вартість туру (Новий Рік у Львові) 2450 грн.

Вартість екскурсій без проживання (Новий Рік у Львові): 6 екскурсій: 1 виїзна + 1 автобусна + 4 пішохідних - 1050 грн.

У вартість туру (Новий Рік у Львові) ВХОДИТЬ:

 • - 1 виїзна екскурсія;
 • - 5 екскурсії Львовом;
 • - проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  Додаткові послуги на Новий Рік Львів:

 • - При одномісному поселенні доплата 1800 грн. в готелях
 • - Після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і телефонами екскурсовода і служби підтримки туроператора.

  Подарунок від туроператора:

 • Кольорова туристична карта Львова, де вказані найпопулярніші заклади, кафе і ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.
 

  У вартість туру (Новий Рік у Львові) НЕ ВХОДИТЬ:

  • - харчування;
  • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
  • - страховий поліс (за бажанням);
  • - вхідні квитки:
   • Олеський замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
   • Підгорецький замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
   • Золочівський замок (дорослі 90 грн., пільговий 60 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
   • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
   • Личаківське кладовище - 40 грн., пільговий - 30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
   • Музей-аптека - 20 грн., пільговий - 15 грн., дитячий - 10 грн
   • Підземелля Домініканського монастиря -20 грн., пільговий - 15 грн., дитячий - 10 грн
   • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.

Початок екскурсійної програми: 29.12 о 9.00

Закінчення екскурсійної програми: 1.01 о 15.00

Замовити тур

Наші популярні тури:

Тур на два дні у Львів

Тур в Карпати на тиждень

ЕКСКУРСІЯ ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ (3 ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ)