Тури по Львівщині

Замки Львівщини

Ціна туру 300 грн

Ви маєте унікальну можливість відвідати три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки Львівщини: Олеський, Підгорецький і Золочівський. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди.

Щодня, крім понеділків

Тур в Жовкву

Ціна туру 300 грн

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами і Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Щодня

Екскурсія Львівська область

Ціна туру 295 грн

Мальовничі гори, 5 мінеральних джерел, 300 екзотичних звірів, церква з 2500 мощами, 11 басейнів та 18 саун і бань

Щосуботи

Свіржиський замок

Ціна туру 250 грн

Споглядати замки завжди особливо захоплююче. Ви відвідаєте найбільший замок Львівщини – Старосільський, що розташований у Старому Селі. А також матимете змогу гарненько відпочити на березі озера після цікавої екскурсії Свірзьким замком у Свіржі.

Під замовлення

поїздка в Нагуєвичі

Ціна туру 350 грн

В турі Ви зможете відвідати: гарне місто Стрий, Підгірці, де ви побачите палац Яблоновських-Браницьких, село Нагуєвичі, місце народження І.Франка. Потрапите в Трускавець, Дрогобич місто та солеварня і побачите великий зоопарк в селищі Меденичі.

Під замовлення

Тури по Львівській області

Львівщина, немов натуральний діамант Східної Європи. Тут знаходиться більше 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Насичена історія Західної України мимоволі перетворила Львівщину на музей під відкритим небом, де завжди знайдеться цікавинка, про котру Ви ще не чули. Область славиться своїми дерев’яними церквами, аристократичними замками, природними, археологічними пам’ятками та історичними подіями. Ми пропонуємо цікаві та насичені тури по Львівщині, де Ви матимете змогу насолодитися прекрасними природними ландшафтами, відвідати культурні місця та цікаво провести час.

Замки Львівщини: романтика історії

Найпопулярнішим туром по Львівщині, який найчастіше запитують і відвідують, є насичена цікавими об’єктами подорож Золотою підковою Львівщини – замки Львівщини. Цей тур включає в себе відвідини трьох замків у Львівській області: Олеського, Золочівського і Підгорецького. Олеський замок – це пам’ятка галицько-волинської доби XIII–XVIII століть, яка сьогодні зберігає старовинні ікони, портрети, зразки скульптури, а також яскраві зразки інтер’єрів різних історичних часів. Золочівський замок – це фортеця і королівська резиденція, у стінах якої не лише працює музейна експозиція, але й зберігають загадкові камені тамплієрів із нерозшифрованими написами. Підгорецький замок – це один із найкрасивіших замків у Європі, який гармонійно поєднує у своїх стінах ренесансність архітектури і могутність бастіонів.

Захопливі тури Львівщиною

Окрім замків ми також пропонуємо відвідати інші не менш цікаві тури Львівщиною. Серед них: "Жовква. Крехівський монастир", який може багато розказати про життя Львівщини Княжої доби, "Замки в Старому Селі і Свіржі", який ще називають: "Мала Золота підкова Львівщини" і тур "Шляхами Івана Франка", який буде захопливим для любителів цікавинок.