життєвий шлях івана франка

Ціна туру 395 грн

Під замовлення

 

В турі Ви зможете відвідати: гарне місто Стрий, Підгірці, де ви побачите палац Яблоновських-Браницьких, село Нагуєвичі, місце народження І.Франка. Потрапите в Трускавець, Дрогобич місто та солеварня і побачите великий зоопарк в селищі Меденичі.

Замовити тур
 

Ступити стежками, якими ходив Великий Каменяр, відвідати міста, у яких він бував. Почути цікаві історії та бувальщини про Івана Франка – усе це ви зможете в рамках нашої екскурсії під замовлення для корпоративних груп «Шляхами Івана Франка». Ми відвідаємо найцікавіші місця Стрия та Підгірців, навідаємося у палац Яблоновських-Браницьких, зазирнемо на малу батьківщину Франка село Нагуєвичі. Ми поїдемо до відомого оздоровчого курорту Трускавець, на солеварню у Дрогобичі та поринемо у дитинство в величезному зоопарку в Меденичах.

  • Запис на тур:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Шляхами Івана Франка

 життєвий шлях івана франка екскурсія Дрогобич шляхами івана франка

Екскурсія по Стрию

Стрий – одне із найбільших міст Львівщини. Саме тут розташований відомий на усю Україну найдавніший римо-католицький храм України – костел Різдва Богородиці, зведений в кінці XIV століття. Ви побачите колоритну Стрийську синагогу 1817 року заснування та колишній костел Марії Магдалини францисканського монастиря, а сьогодні – Церкву Успіння Пресвятої Богородиці. Свого часу місто Стрий було визнане найкращим районним центром Львівщини. А у далекому 1990 році саме Стрий був першим містом, у якому підняли національний синьо-жовтий прапор України.

Екскурсія по Підгірцях

Ні, йдеться зовсім не про ті Підгірці, що у Бродівському районі. Хоча і там теж є свій замок із красивим парком. Ми ж навідаємося до Підгірців на Львівщині, які розташовані неподалік від Моршина. Саме тут розташований колись розкішний, а сьогодні майже зруйнований часом палац Яблоновських-Браницьких, а також дивовижна дерев’яна церква Святого Духа. Також тут можна погуляти дендропарком державного значення, який розлігся на 2,5 гектарах.

Екскурсія в Нагуєвичах

Сольне, Башево, Нагуєвичі ... Це село називалося по-різному, проте завжди зберігало свою особливу атмосферу. Колись воно славилося фортецею та василіанським монастирем. Сьогодні – це батьківщина Великого каменяра Івана Франка. Дерев’яні скульптури-персонажі його творів, музей і садиба, відтворена точно так, як про це писав сам Франко у спогаді “Моя вітцівська хата” – усе це варто пізнати, побачити та почути.

Екскурсія в Трускавець

Особливий бальнеологічний оздоровчий курорт Європи. Трускавець – чарівне місто посеред живописної долини. Чарівна природа, особливе повітря та цілюща вода – саме таким його знають в усіх куточках України та Європи. Проте ми розкриємо для вас геть усі секрети Трускавця. Якщо ви не знаєте, що таке «закопанський» стиль – ми покажемо вам унікальні дерев’яні вілли. Вам цікаво, хто такий Михайло Білас? Ми навідаємося на колоритну експозицію його творчості.

Екскурсія по Дрогобичу

Місто, де майбутній геній Іван Франко отримав освіту. Серед найцікавіших пам’яток – місцева ратуша, муровані храми апостолів Петра і Павла та Святої Тройці. Серед найрозкішніших архітектурних споруд з історією - руїни найбільшої в Галичині синагоги, готичний костел св. Бартоломея XVI століття, дерев’яна церква Святого Юра, зведена без використання жодного цвяха і дерев’яна Здвиженська церква. Щобільше, у 2012 році у місті випадково було виявлено довжелезні підземні ходи, історію та протяжність яких вивчають до сьогодні. Також саме у Дрогобичі розташований солеварний завод, який є найстарішим у Європі.

Екскурсія в зоопарк Меденичі

Це селище міського типу, засноване ще у XIV столітті. Свого часу Меденичі славилися великими врожаями меду, а до місцевих бджолярів їхали з усієї Європи. Однією із найцікавіших пам’яток архітектури, про яку навіть йдеться у Державному реєстрі національного культурного надбання України, є дерев'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці (Св. Параскеви). Проте найчастіше про зоопарк Меденичі згадують у зв’язку із розташуванням у селищі великого зоопарку «Лімпопо», який з кожним роком розростається та розвивається. Сьогодні тут можна побачити розкішних білих тигрів, величних пеліканів, левів, ведмедів, верблюдів, дикобразів та інших дивовижних представників фауни.

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки.

Замовити тур Наші популярні тури:

Дводенний тур вихідного дня у Львів

SPA-тур в Трускавець

Екскурсія Замки Львівщини