Економ тур! 350* грн

Щоденний тур

 
Познайомитися з природою гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захоплюючими розповідями професійного гіду.
Зареєструватись
 

З програмою одноденного туру в Карпати для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Карпати для школярів:

Тур в Карпати для школярів на 2 дні

Тур в Карпати для школярів на 3 дні

Канікули в Карпатах (4 дні)

 • Запис на тур:
 • +38 (095) 011-77-70 Христина
 • +38 (068) 311-31-00 Христина
 
*Прорахунок для групи від 20 чоловік, якщо менше 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 чоловік, керівник групи - безкоштовно!

Одноденний тур для школярів в Карпати

  1 день

 • Приїзд в смт. Воловець
 • Гора Гимба
 • Водоспад Шипіт
 • Квест "Космічні перегони"
 

Початок екскурсії в смт.Воловець. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі і протягом дня ми забезпечуєм повний екскурсійний супровід, згідно програми.

 

Познайомитися з природою Карпатських гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур, розроблений спеціально для школярів. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захоплюючими розповідями професійного гіду.

Сповненні яскравими враженнями та незабутніми подіями мандри починаються з прибуття екскурсантів до старовинного селища Воловець. В 1930 році тут було знайдено два скарби з золотими та бронзовими предметами, що свідчить про заселення цієї місцевості ще за 2 тис. до н.е. Тут існує безліч легенд, що сформувалися за декілька століть існування селища. З найбільш яскравими сторінками історії можна буде ознайомитися, уважно слухаючи досвідченого екскурсовода.

Похід на гору Гимба

 

Наступним об’єктом відвідування стане гора Гимба, що польською означає губа. Тут проходить один з найбільш популярних туристичних маршрутів улітку, та гірськолижних взимку. Щоб зберегти сили юних туристів їм буде запропоновано піднятися на вершину підйомником. Прогулянка горою подарує безліч чудових вражень та можливість насолодитися унікальними пейзажами. Школярам, що вперше приїхали до Карпат, буде цікаво познайомитися з неповторною природою гір, її рослинами, квітами, тваринами та птахами.

Екскурсія на водоспад Шипіт

 

Насичена прогулянка гірськими стежками закінчиться біля одного з семи природних чудес України – водоспаду Шипіт. Він розташувався на північному схилі Боржавських полонин, неподалік від села Пилипець. Кожен рік побачити водоспад надзвичайної краси відправляються багато туристів з інших регіонів країни та світу. Люди, що потрапили сюди, відчувають особливий стан єднання із природою, а місцеві кажуть, що купання у водах дарує здоров’я та допомагає швидко відновити сили.

Квест "Космічні перегони"

«Космічні перегони» - це веселий та захоплюючий квест, який можна пройти родиною або компанією кращих друзів. Згідно сценарію учасники є мандрівниками по галактиці, які не мають змоги потрапити додому на рідну Землю. Щоб знайти шлях їм потрібно буде шукати підказки, розгадувати складні ребуси та правильно відповідати на поставленні запитання.

Звісно, що ці перегони будуть проходити не в космосі. Локацією для проходження квесту служитиме найбільш відомий водоспад України – Шипіт. Безліч цікавих пригод очікують команду мандрівників вздовж річки Пилипець. Чисте повітря та неймовірна краса спадаючих з 14-метрової висоти струменів води подарують чудовий настрій та залишать чудові спогади про незабутні пригоди у Карпатських горах.

 

Екскурсійний тур в Карпати розрахований на великі групи школярів. Дітей будуть супроводжувати досвідчені провідники та кваліфіковані гіди. Ретельно продуманий маршрут передбачає декілька комфортних зупинок для відпочинку та прийому їжі.

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - екскурсії на гору Гимба та водоспад Шипіт;
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - доїзд до місця початку екскурсії (смт.Воловець);
 • - харчування;
 • - особисті витрати;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Підйомник на гору Гимба: дорослий - 120 грн., дитячий - 100 грн..
 • Водоспад Шипіт: дорослий - 10 грн., дитячий - 5 грн..
 • Квест "Космічні перегони" - 100 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Зареєструватись


Наші популярні тури:


Тур в Карпати для школярів (2 дні)

Тур в Карпати для школярів (3 дні)

Тур до Львова для школярів (1 день)