озеро Синевир
Ціна туру 500 грн

Щодня

 

Наша подорож буде незвичайною. Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Буде весело. Цікаво. І обов’язково здорово!

Зареєструватись
  • Запис на тур:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Тур на озеро Синевир

Щодня, крім понеділка 7:00-22:00. Початок екскурсії 7:00, збір о 6:45 пл. Ринок

7.00 виїзд зі Львова. - Зупинка (фотопауза) на Воловецькому перевалі - Прогулянка до водоспаду "Шипіт". - Зупинка для дегустації мінеральних вод. - Прогулянка до озера "Синевир". - Зупинка для відвідин реабілітаційного центру для бурих ведмедів. - 22.00 Повернення до Львова.

Воловецький перевал

Бескидський перевал – перевал висотою понад 974 метри в Українських Карпатах. На ньому майже немає лісистих територій, переважають луки. Перевал ще називають Воловецьким або Скотарським. Серед цікавих об’єктів – Воловецька петля і Бескидський тунель.

Водоспад "Шипіт"

 

У підніжжя гори Гимба в селі Пилипець знаходиться одне із семи чудес України – водоспад Шипіт. Його численні потічки падають з висоти 14 метрів і стають схожими та тисячі діамантів, що котяться згори. Водоспад вабить своєю красою у будь-яку пору року. Проте найповноводнішим він є саме навесні, коли тануть сніги. Про що шепоче водоспад та яку історію кохання розповідають його води, ви зможете дізнатися під час нашої екскурсії.

Дегустація мінеральних вод "Келечинська" та "Соймівська"

Пити воду корисно. А пити мінеральну воду з силою-силенною корисних мікроелементів – просто необхідно. Пропонуємо вам максимальну користь від подорожі Українськими Карпатами – дегустацію мінеральних вод "Келечинська" та "Соймівська". Ці води можна сміливо назвати оздоровлюючими і омолоджуючими. У Келечинській мінеральній воді – високий вміст карбонатного заліза, а також магнію і кальцію у оптимальних пропорціях. Вода Сойма неймовірно багата кальцієм, а також містить залізо, цинк, літій, марганець і борну кислоту.

Озеро Синевир

 

Завжди повноводне. Завжди чисте і мальовниче. Озеро Синевир – одна із найкрасивіших місцин Карпат. Його історія оповита романтичними легендами. Його краса вабить художників і поетів. Ним захоплюються туристи з усіх-усюд. Синевир розливається на площі 5 гектарів і має глибину до 24 метрів. Довкола чистих вод – вінок із струнких зелених карпатських ялин. Тут гарно і затишно. По-карпатськи легко дихати і цікаво відпочивати.

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд комфортабельним автобусом,

- екскурсійний супровід.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- обід,

- вхідні квитки:

На територію заповідника "Шипіт" - 10 грн. для дорослих, для дітей безкоштовно;

На територію заповідника "Синевир" - 15 грн. для дорослих, 10 грн. для дітей;

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тижневий екстрім - тур: гори, ріки, печери

Тур поїздка в Карпати на тиждень