Ціна туру 350 грн

Під замовлення

 

В турі Ви зможете відвідати: гарне місто Стрий, Підгірці, де ви побачите палац Яблоновських-Браницьких, село Нагуєвичі, місце народження І.Франка. Потрапите в Трускавець, Дрогобич місто та солеварня і побачите великий зоопарк в селищі Меденичі.

Зареєструватись
 

Ступити стежками, якими ходив Великий Каменяр, відвідати міста, у яких він бував. Почути цікаві історії та бувальщини про Івана Франка – усе це ви зможете в рамках нашої екскурсії під замовлення для корпоративних груп «Шляхами Івана Франка». Ми відвідаємо найцікавіші місця Стрия та Підгірців, навідаємося у палац Яблоновських-Браницьких, зазирнемо на малу батьківщину Франка село Нагуєвичі. Ми поїдемо до відомого оздоровчого курорту Трускавець, на солеварню у Дрогобичі та поринемо у дитинство в величезному зоопарку в Меденичах.

  • Запис на тур:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Тур Шляхами Івана Франка

Екскурсія по Стрию

Стрий – одне із найбільших міст Львівщини. Саме тут розташований відомий на усю Україну найдавніший римо-католицький храм України – костел Різдва Богородиці, зведений в кінці XIV століття. Ви побачите колоритну Стрийську синагогу 1817 року заснування та колишній костел Марії Магдалини францисканського монастиря, а сьогодні – Церкву Успіння Пресвятої Богородиці. Свого часу місто Стрий було визнане найкращим районним центром Львівщини. А у далекому 1990 році саме Стрий був першим містом, у якому підняли національний синьо-жовтий прапор України.

Екскурсія по Підгірцях

Ні, йдеться зовсім не про ті Підгірці, що у Бродівському районі. Хоча і там теж є свій замок із красивим парком. Ми ж навідаємося до Підгірців на Львівщині, які розташовані неподалік від Моршина. Саме тут розташований колись розкішний, а сьогодні майже зруйнований часом палац Яблоновських-Браницьких, а також дивовижна дерев’яна церква Святого Духа. Також тут можна погуляти дендропарком державного значення, який розлігся на 2,5 гектарах.

Екскурсія в Нагуєвичах

тур в Нагуєвичі екскурсія в село Франка Екскурсія в Нагуєвичах
 

Сольне, Башево, Нагуєвичі ... Це село називалося по-різному, проте завжди зберігало свою особливу атмосферу. Колись воно славилося фортецею та василіанським монастирем. Сьогодні – це батьківщина Великого каменяра Івана Франка. Дерев’яні скульптури-персонажі його творів, музей і садиба, відтворена точно так, як про це писав сам Франко у спогаді “Моя вітцівська хата” – усе це варто пізнати, побачити та почути.

Екскурсія в Трускавець

тур по Львівщині тур в Трускавець Екскурсія по Львівщині
 

Особливий бальнеологічний оздоровчий курорт Європи. Трускавець – чарівне місто посеред живописної долини. Чарівна природа, особливе повітря та цілюща вода – саме таким його знають в усіх куточках України та Європи. Проте ми розкриємо для вас геть усі секрети Трускавця. Якщо ви не знаєте, що таке «закопанський» стиль – ми покажемо вам унікальні дерев’яні вілли. Вам цікаво, хто такий Михайло Білас? Ми навідаємося на колоритну експозицію його творчості.

Екскурсія по Дрогобичу

Екскурсія по Дрогобичу Екскурсія по Львівщині тур в Дрогобич
 

Місто, де майбутній геній Іван Франко отримав освіту. Серед найцікавіших пам’яток – місцева ратуша, муровані храми апостолів Петра і Павла та Святої Тройці. Серед найрозкішніших архітектурних споруд з історією - руїни найбільшої в Галичині синагоги, готичний костел св. Бартоломея XVI століття, дерев’яна церква Святого Юра, зведена без використання жодного цвяха і дерев’яна Здвиженська церква. Щобільше, у 2012 році у місті випадково було виявлено довжелезні підземні ходи, історію та протяжність яких вивчають до сьогодні. Також саме у Дрогобичі розташований солеварний завод, який є найстарішим у Європі.

Екскурсія в Меденичі

Лімпопо SPA тур в Трускавець Одноденний тур зі Львова
 

Це селище міського типу, засноване ще у XIV столітті. Свого часу Меденичі славилися великими врожаями меду, а до місцевих бджолярів їхали з усієї Європи. Однією із найцікавіших пам’яток архітектури, про яку навіть йдеться у Державному реєстрі національного культурного надбання України, є дерев'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці (Св. Параскеви). Проте найчастіше про Меденичі згадують у зв’язку із розташуванням у селищі великого зоопарку «Лімпопо», який з кожним роком розростається та розвивається. Сьогодні тут можна побачити розкішних білих тигрів, величних пеліканів, левів, ведмедів, верблюдів, дикобразів та інших дивовижних представників фауни.

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки.

Зареєструватись Наші популярні тури:

Дводенний тур вихідного дня у Львів

SPA-тур в Трускавець

Екскурсія Замки Львівщини