львівський музей історії та релігії

Ціна екскурсії 100 грн

Щовівторка 12:30-15:00

 

Приїжджайте і переконайтесь - кожен львівський музей має своє обличчя. Міський Арсенал, що прихистив музей зброї, музей релігії, музей Палаццо Бандінеллі, музей давньої української книги, Львівський історичний музей і це тільки маленька частинка музеїв Львова.

Замовити тур

Відвідувати музеї люблять не всі. Іноді туристи вважають, що це нудно і одноманітно. Але це аж ніяк не стосується музеїв міста Лева. Під час екскурсії музеї Львова ви побачите магічний перстень для спілкування з потойбічним світом, поринете у світ органної музики, побачите перші друковані книги та почуєте дивовижні історії про незвичайну зброю. Наш маршрут цікавий та пізнавальний - Музей Палаццо Бандінеллі, Львівський музей історії релігії та Музей мистецтва давньої української книги, Львівський міський Арсенал та Львівський музей історії.

 
 • Запис на екскурсію:
 • +38 (063) 307 45 66 Юлія
 • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія "Музеї Львова"

Екскурсія проводиться щовівторка 14:00-17:00, початок 14:00 пл. Ринок, 1.

 
львівський історичний музей музей арсенал львів львівський музей історії та релігії

Львівський історичний музей (італійський дворик)

Неймовірно розкішний музей, який у своїх стінах приховує 300 тисяч експонатів. Кожен з них – багатослівний свідок минулого, який може розповісти про звичаї, побут, вірування і навіть рівень достатку людей, які жили на території Львова дуже-дуже давно. Серед найцікавіших експонатів – диво-перстень XVII століття. Кажуть, з його допомогою колись спілкувалися із духами! Багатим асортиментом може похизуватися й уся експозиція золотарства. А любителі старовинних інтер’єрів досхочу намилуються архітектурно вишуканими історичними меблями та цікавими дизайнами тодішніх годинників. Тут є все для людей із різними вподобаннями та зацікавленнями.

Львівський музей історії релігії

Музей, який розміщений у одній із стародавніх будівель - Домініканському монастирі ХІV – XVIII століття. В його стінах можна почути історію не лише національної релігії, але й дізнатися таємниці світових релігій. Окрім того, саме тут, у великому виставковому залі, організовуються концерти органної музики. Хто бодай раз у житті чув цю магію – не відмовить собі у задоволенні пережити ці емоції ще раз.

Музей мистецтва давньої української книги

Ви знаєте, що таке інкунабули? Ви бодай колись бачили справжні старовинні рукописи? Усе це можна дізнатися та побачити в екскурсії музеї Львова, а саме в Музеї мистецтва давньої української книги, який одночасно є книгознавчим музеєм і дослідним центром у місті Лева. У стінах будівлі ви побуваєте у чотирьох залах, де поринете у світ стародавніх рукописів, дізнаєтесь про перші руські книги XV — XVIII ст., побачите першодруки та потрапите на віртуальну екскурсію давніми друкарнями Львова. Цікаво буде не лише книгоманам!

Львівський міський арсенал

А ще під час екскурсії музеї Львова Ви побачите ренесансну будівлю міського арсеналу у Львові, яка колись слугувала важливим оборонним муром міста. Сьогодні у цих могутніх стінах діє виставка найрізноманітнішої зброї та військової атрибутики з більш ніж 30 країн світу. Холодна, метальна, вогнепальна – зброя, яка виставлена для огляду відвідувачів дивує і вражає. Величезні дворучні мечі XVI ст., таємничий зульфакар та інші цікаві експонати обов’язково привернуть увагу не лише чоловіків, але й милих дам. Тим паче, на експозиціях також є безліч старовинного посуду та неординарних орденів.

Музей Палаццо Бандінеллі

Це не просто музей. Це ще й кам’яниця – загадкова чорна споруда, про походження кольору якої у Львові побутують різні версії. Пам’ятка ХVІ-ХVІІ ст. у стилі ренесансу. Колись власником кам’яниці був Роберто Бандінеллі, який заснував у її стінах європейську пошту. На його честь споруда і названа до сьогодні. Найдивовижнішим є фасад будівлі – рельєфні зображення дельфінів, які були популярними в архітектурі на початку ХVІІІ ст., до сьогодні розповідають про символізм у християнстві та привертають увагу туристів.

 

  У вартість екскурсії: Музеї Львова входить:

 • - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість екскурсії: Музеї Львова НЕ ВХОДИТЬ:

 • - вхідні квитки:
 • Львівський історичний музей (італійський дворик) - дорослий/пільговий - 10/5 грн.
 • Львівський музей історії релігії - дорослий/пільговий - 20/10 грн.
 • Львівський міський арсенал - дорослий/пільговий - 30/10 грн.
 • Музей Палаццо Бандінеллі - дорослий/пільговий - 30/10 грн.
Замовити тур

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 2 дні

Тур у Львів на 6 днів

Вуличками давнього Львова