Ціна екскурсії від 80 / 40 грн

Щодня

 

Цікаве знайомство із одним з найбільших стадіонів Європи включає відвідування ігрової зони та фанатських секторів, блоку для гравців. Гості отримують можливість посидіти на лаві запасних та заглянути до ВІП-зону.

Реєстрація
 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія величним та сучасним стадіоном «Арена Львів»

Тривалість екскурсії 75 хв.

 

«Арена Львів» - споруда, що має унікальний дизайн та сучасне облаштування. Відвідувачів масштабних концертів, приватних корпоративів та міжнародних форумів вражає об’єм приміщень, їх функціональне облаштування та декоративне оздоблення. Стадіон став місцем проведення Євро-2012 та інших визначних у світі футболу подій – захоплюючих матчів Прем´єр Ліги України з футболу, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів.

 

Цікаве знайомство із одним з найбільших стадіонів Європи включає відвідування ігрової зони та фанатських секторів, блоку для гравців, де знаходяться масажні кімнати, душові кабінки та роздягальні. Гості отримують можливість посидіти на лаві запасних, помилуватися обзором з смедіа-трибун та заглянути до ВІП-зону

 
екскурсія на стадіон Арена Львів арена львів арена львів
 

Досвідчений гід познайомить з захоплюючою історією стадіону та проведе екскурсію по спеціально облаштованій залі. Прихильники футболу отримають нагоду сфотографуватися у футболці з автографом Андрія Шевченка, присісти на місце, з якого переглядав матч відомий Рональдо та, якщо пощастить, потиснути руку самому Святославові Вакарчуку. А цінителі архітектури зможуть детально роздивитися докладний на 3D-макет стадіону та зробити фото на його фоні.

 

Найголовніше – всі екскурсії «Ареною Львів» різні! Формат залежить від вподобань гостей, кількості та віку гостей.

 

INDIVIDUAL – це приватна прогулянка стадіоном для невеличкої групи. В ексклюзивну екскурсійну програму включена унікальна можливість отримати максимальну увагу професійного гіда, приміряти футболки гравців національної збірної України, а також подивитися на футбольне поле з президентського крісла.

STANDART – особлива екскурсія для великої компанії чи групи, що включає в себе можливість відчути себе VIP-персонами, уявити фанатами у спеціально облаштованій зоні, заглянути в усі закутки стадіону та побувати в боксі для підготовки футболістів до гри.

 

Існує можливість заказати екскурсію іноземною мовою.

 
Реєстрація

Наші популярні тури:

Вуличками давнього Львова

Елітний Львів

Автобусна екскурсія Львовом (5 годин)