Ціна екскурсії від 80 / 40 грн

Щодня

 

Цікаве знайомство із одним з найбільших стадіонів Європи Арена Львів включає відвідування ігрової зони та фанатських секторів, блоку для гравців. Гості отримують можливість посидіти на лаві запасних та заглянути до ВІП-зону.

Реєстрація
 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія величним та сучасним стадіоном «Арена Львів»

Тривалість екскурсії 75 хв.

 

«Арена Львів» - споруда, що має унікальний дизайн та сучасне облаштування. Відвідувачів масштабних концертів, приватних корпоративів та міжнародних форумів вражає об’єм приміщень, їх функціональне облаштування та декоративне оздоблення. Стадіон став місцем проведення Євро-2012 та інших визначних у світі футболу подій – захоплюючих матчів Прем´єр Ліги України з футболу, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів.

 

Цікаве знайомство із одним з найбільших стадіонів Європи Арена Львів включає відвідування ігрової зони та фанатських секторів, блоку для гравців, де знаходяться масажні кімнати, душові кабінки та роздягальні. Гості отримують можливість посидіти на лаві запасних, помилуватися обзором з смедіа-трибун та заглянути до ВІП-зону

 
львів арена арена львів арена львів
 

Досвідчений гід познайомить з захоплюючою історією стадіону Арена Львів та проведе екскурсію по спеціально облаштованій залі. Прихильники футболу отримають нагоду сфотографуватися у футболці з автографом Андрія Шевченка, присісти на місце, з якого переглядав матч відомий Рональдо та, якщо пощастить, потиснути руку самому Святославові Вакарчуку. А цінителі архітектури зможуть детально роздивитися докладний на 3D-макет стадіону та зробити фото на його фоні.

 

Найголовніше – всі екскурсії «Ареною Львів» різні! Формат залежить від вподобань гостей, кількості та віку гостей.

 

INDIVIDUAL – це приватна прогулянка стадіоном для невеличкої групи. В ексклюзивну екскурсійну програму включена унікальна можливість отримати максимальну увагу професійного гіда, приміряти футболки гравців національної збірної України, а також подивитися на футбольне поле з президентського крісла.

STANDART – особлива екскурсія для великої компанії чи групи, що включає в себе можливість відчути себе VIP-персонами, уявити фанатами у спеціально облаштованій зоні, заглянути в усі закутки стадіону та побувати в боксі для підготовки футболістів до гри.

 

Існує можливість замовити екскурсію Арена Львів іноземною мовою.

 
Реєстрація

Наші популярні тури:

Вуличками давнього Львова

Елітний Львів

Автобусна екскурсія Львовом (5 годин)