Ціна екскурсії: 150 грн

Щодня (по замовленню від 15 осіб), 7.11

 

Історії, від яких стигне кров у жилах, та легенди про місцевих героїв, що не раз рятували мешканців міста – все це Вам розповідять професійні гіди. Вирушаючи у екскурсію містичний вечірній Львів, будьте готові до цікавих пригод.

Замовити тур
 
 • Запис на екскурсію:
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас

Містичний вечірній Львів - відкрий для себе маловідомі сторінки історії!

 • Тривалість екскурсії: 1,5 години
 • Кількість персонажів на екскурсії: 6

 • Історії, від яких стигне кров у жилах, та легенди про місцевих героїв, що не раз рятували мешканців міста – все це Вам розповість професійний гід. Вирушаючи у екскурсію містичним вечірнім Львовом, будьте готові до цікавих пригод, які неодмінно траплятимуться на Вашому шляху. Але не треба боятися, бо місто знаходиться під охороною мільйонів левів, зображення яких можна знайти майже на кожній вулиці чи у дворах приватних будинків.

  А ви знаєте, чому Львів отримав саме таку назву і чому місто жодного разу не змінило її за весь час свого існування? Історію заснування міста та його розвитку Вам розповість гід, що буде супроводжувати туристів у середньовічному костюмі. А чудові актори розіграють декілька сцен де, можливо, головним героєм станете саме ви.

  Порохова вежа

  Екскурсія містичний вечірній Львів починається з настанням сутінок. Саме в цей час відкриваються двері у потойбічний світ. Порохова вежа це місце де при світлі смолоскипів гості спершу відправляться на зустріч з її вічним комендантом, який побожився ніколи не залишати своєї башти. Кажуть, що інколи можна побачити його постать, що уважно виглядає підступних ворогів.

  вечірній львів

  Королівський арсенал

  Споруда була збудована ще 16 столітті для виготовлення зброї та зберігання боєприпасів. За час свого існування Королівський арсенал пережив багато цікавих та незвичайних історій, пов’язаних із захистом міста від іноземних загарбників. Прогулянка цим, сповненим містичних історій місцем буде супроводжуватися цікавою розповіддю про кожен найбільш важливий епізод оборони Львова.

  вечірній львів

  Площа Митна

  Під час екскурсії містичний вечірній Львів треба буде обов’язково перетнути площу Митну, де на гостей чекає невеличка вистава професійних акторів. Вона дозволить більш глибоко відчути атмосферу давніх часів, просякнутих страшними та романтичними подіями.

  Бернардинський монастир

  З цим християнським храмом пов’язано багато кривавих легенд, а душі загублених монахами людей і досі блукають найближчими вулицями. В той час католики та православні звинувачували один одного у різноманітних гріхах, що не завжди закінчувалося добре. Тут тих, хто хоробро вирушить у екскурсію вечірній Львів, також чекає цікава вистава та декілька страшних історій від професійного гіда.

  вечірній львів

  Площа Ринок та легенда про чорну труну

  Відвідування вночі центральної площі Львова в невеличкій компанії та у супроводі екскурсовода – це чудова можливість почути найстрашніші розповіді з історії цього давнього міста. Колись на площі Ринок було страчено багато безневинних людей, а деяких навіть у самій Ратуші. Може саме тому, чорна труна досі лякає містян своєю появою та доволі похмурим виглядом?

  Екскурсія містичний вечірній Львів під захистом світла смолоскипів – це нагода чудово провести вільний час та познайомитися з маловідомою історією чарівного міста, що знаходиться під захистом могутніх левів.

   

  Гід – у середньовічному костюмі.

  Кількість дійових осіб : 8 + гід

  Замовити тур

  Наші популярні екскурсії у Львові:

  Майстер-клас від майстерні пряників

  Майстер-клас від Львівської Майстерні Шоколаду
  Тур вихідного дня у Львів