Ціна екскурсії 120 грн

Прокатайтесь містом Лева і послухайте його дивовижну історію! Окрім базової автобусної екскурсії до ваших послуг ще три виходи по маршруті: собор Св. Юра, Личаківське кладовище, Високий Замок.

Щодня 11:00, 14:00

Зареєструватись

Львів можна оглядати по-різному. Дехто надає перевагу пішохідним прогулянкам, хтось переконаний, що значно цікавіше дивитися на місто Лева крізь вікно автобуса. Пропонуємо вам захопливу автобусну екскурсію Львовом, під час якої ви побачите величний собор Святого Юра, містичне і відоме на усю Україну Личаківське кладовище, на якому поховані визначні особистості нашої держави.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

3 годинна автобусна екскурсія Львовом

Автобусна екскурсія проводиться щодня з центру (пл. Ринок)

 

Початок екскурсії: пл. Ринок

1 вихід: Високий замок

2 вихід: Личаківський цвинтар

3 вихід: церква Юра

Екскурсія в архикатедральний собор Святого Юра

 

Один із найкрасивіших храмів Львова був зведений на Святоюрській горі в XV столітті. Сьогодні собор Святого Юра, виконаний у стилі українського бароко, належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На дзвіниці храму можна побачити, а у час літургій і почути, найстаріший в Україні дзвін, вилитий ще 1341 року. А у стінах собору зберігаються твори видатних митців, таких як Лука Долинський, Пінзель. Перед брамою комплексу також можна споглядати величний пам’ятник Андрею Шептицькому, який відкрили у 2015 році.

Високий замок - найвища точка Львова

 

Сьогодні – це величний насип, з вершини якого прекрасні краєвиди історичного міста Львова. А колись на цьому місці був величний замок, збудований спершу королем Данилом, а потім Казимиром III. На жаль, від самого замку залишилися лише спогади та назва. Але це не заважає сотням туристів підніматися на Замкову гору для прекрасного відпочинку в лоні природи на тлі величного міста Лева.

Личаківський цвинтар - найвідоміший некрополь Львова

 

Це не просто кладовище. Це елітний європейський некрополь, де поховані відомі та багаті люди Львова. Тут можна побачити захоронення відомих діячів культури, письменників, художників, науковців, артистів ще з 1786 року. Розкішні склепи, вражаючі пам’ятники та не такі ефектні хрести, але біля яких завжди багато свіжих квітів – усе це вартує того, аби відвідати Личаківське кладовище і віддати шану людям, що змінювали наш світ.

 
Вартість вхідних квитків під час автобусної екскурсії:

Личаківське кладовище - 30 грн., пільговий - 20 грн., дитячий - 20 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.

Зареєструватись

Наші популярні екскурсії до Львова:

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Екскурсія "Підземелля Львова"
Тур вихідного дня у Львів