Ціна екскурсії 80 грн

Будні дні (група від 10 до 20 людей)

 

Домініканський собор у Львові вражає своєю величною красою та давньою історією. Його було засновано ще у 13 столітті самим князем Галицько-Волинської держави Левом Даниловичем. Саме зустріч з цією легендарною історичною особистістю пропонує костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева".

Зареєструватись
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (097) 907 21 98 Тарас
  • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 

Екскурсія проводиться в будні дні по попередньому замовленню.

Групи від 10 до 20 людей

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

Тривалість екскурсії 40 хв.

Учасникам захоплюючої подорожі в минуле доведеться зустрітися із Левом Даниловичем у темних коридорах підземелля. Від нього вони дізнаються цікаві факти із славетної історії міста Лева та почують легенди, які і досі живі серед містян. Під час містичної прогулянки члени театралізованого дійства зможуть поспілкуватися із в’язнями інквізиції – відьмою та чаклуном.

Домініканський собор  Квест екскурсія  Квест екскурсія в Домініканському
Відвідувачам підземель Домініканського собору треба бути готовими і до більш моторошних вражень. Так, проходячи повз коридору, що веде до чернечого цвинтарю, слід пам’ятати про привидів. Душі закатованих до смерті грішників зненацька з’являються із самих темних закутків. Втім, поки гості знаходяться поруч з Великим Князем, їм боятися нічого.
Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева" передбачає зустріч ще з однією легендарною особою – княжною Констанцією. Вона розповість про своє життя і як завдяки її вірі собор збагатився новими архітектурними елементами у готичному стилі. А ще вона повідає трагічну історію Гальшки Острозької, про осаду Домініканського монастирю та заснування відомої на весь світ Острозької Академії.
Щоб стати учасником цієї незвичайної подорожі у часі, слід заздалегідь повідомити про своє рішення організаторів екскурсії. Групи набираються невеличкі, щоб забезпечити максимальний комфорт гостей під час захоплюючої прогулянки вузькими середньовічними коридорами під землею.

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева" – це чудова нагода розширити свої знання історії Львова та весело провести вільний час у будні дні!!

 
Зареєструватись

Наші популярні екскурсії до Львова:

Містичний Львів (вечірній)

Костюмована екскурсія по Львову

2 денний тур до Львова