Ціна квесту 70 грн

Будні дні (група до 10 людей)

 

Домініканський собор – легендарне місце, навідатися до якого мріє кожен гість Львова. Він був заснований ще у 13 сторіччі та неодноразово перебудувався. Його підземелля приховують багато таємниць та пам’ятають часи, коли монастир, розташований на цьому місті, був центром життя усього краю.

Зареєструватись
  • Запис на квест:
  • +38 (097) 907 21 98 Тарас
  • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 

Квест проводиться в будні дні по попередньому замовленню.

Групи до 10 людей

Квест-екскурсія "Ключ від потаємної кімнати"

Тривалість квесту 30-35 хв.

Екскурсія-квест "Ключ від потаємної кімнати" розроблена спеціально для невеличких груп підлітків 12-14 років. Під керівництвом професійного гіду діти зануряться у цікаву, сповнену захоплюючих подій історію храму. Юнаки та дівчатка дізнаються, чому декілька тижнів монастир знаходився в облозі і чим завершилася ця невеличка війна.

Домініканський собор  Квест екскурсія  Квест екскурсія в Домініканському
Ця екскурсія не схожа не на одну іншу, бо має свої правила. Для того, щоб проникнути у наступні приміщення учасникам групи доведеться відповісти на деякі питання. Тому необхідно як слід підготуватися до цікавої мандрівки підземними коридорами та величними залами домініканського собору.
Тривалість захоплюючих пригод всередині давнього, оповитого легендами храму, становить приблизно півгодини. Тому чим скоріше та правильніше будуть дані відповіді, тим більше цікавого дізнаються підлітки, що відправилися у квест-екскурсію "Ключ від потаємної кімнати".
Наприклад, вони зможуть побачити келії, в яких жили монахи, знаряддя інквізиції, що використовувалися для тортур, кімнати, де виготовлялося смачне вино. Крім того, не слід забувати, що підземелля не вивчено й наполовину, а в товщі кам’яних стін можуть бути приховані скарби та таємні ходи.
Квест "Ключ від потаємної кімнати" – це можливість подарувати дітям веселу та захоплюючу пригоду, проявити кмітливість та розширити власні знання. На екскурсію можна відправитися класом або в компанії кращих друзів – з тими людьми, з якими буде цікаво розділити нові враження та яскраві емоції.
 
Вартість квесту:

Вартість квесту - 70 грн.

Зареєструватись

Наші популярні екскурсії до Львова:
Тур до Львова для школярів (2 дні)
2 денний тур до Львова
Квест "Космічні перегони"