Ціна екскурсії 170 грн

Прокатайтесь містом Лева і послухайте його дивовижну історію! Окрім базової автобусної екскурсії до ваших послуг ще п’ять виходів на маршруті: неоготичний храм Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, Площа Ринок, Личаківське кладовище, Високий Замок.

Щосуботи 9:00-14:00

Зареєструватись

Львів можна оглядати по-різному. Дехто надає перевагу пішохідним прогулянкам, хтось переконаний, що значно цікавіше дивитися на місто Лева крізь вікно автобуса. Пропонуємо вам захопливу автобусну екскурсію Львовом, під час якої ви побачите розкішну церкву Ольги і Єлизавети, величний собор Святого Юра, неповторний архітектурний ансамбль площі Ринок та її колоритні вулички, містичне і відоме на усю Україну Личаківське кладовище, на якому поховані визначні особистості нашої держави.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

5 годинна автобусна екскурсія Львовом

Тривалість екскурсії 5 годин, початок екскурсії з головного залізничного вокзалу (пл. Двірцева, 1) о 9.00

 

1 вихід: церква Ольги і Єлізавети, пам'ятник Степану Бандері

2 вихід: церква Юра

3 вихід: Личаківський цвинтар

4 вихід: Високий замок

5 вихід: архітектурний ансамбль на площі Ринок: Ратуша, "Копальня Кави", "Криївка", фонтани з античними богами, "Театр пива"

 

Екскурсія в церкву святих Ольги і Єлизавети

 

Історія цього унікального храму почалася ще на початку 20 століття. Неоґотична споруда, зведена на площі Кропивницького (колись відомій під назвою площа Солярні), до 1991 року була у підпорядкуванні римо-католицької громади. Побудували її на честь дружини цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа I Єлизавети Баварської. Сьогодні церква святих Ольги і Єлизавети, висотою 88 метрів, є найвищою будівлею у місті Лева. А з 2014 року на її вершину для споглядання міських краєвидів відкрили для туристів. Особливо привабливим храм є у пізній час добі – встановлена у 2013 році підсвітка вражає та привертає увагу.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Постать Степана Бандери у різних куточках України сприймається дуже по-різному, а тому зведення монументу провідникові ОУН у Львові супроводжувалося суперечками та дискусіями. Відкрили його у 2007 році і сьогодні це один із найколоритніших пам’ятників у місті. Фігура Степана Бандери, заввишки 7 метрів, стоїть попереду арки із чотирьох монументальних колон, що символізують віхи української державності.

Екскурсія в архикатедральний собор Святого Юра

 

Один із найкрасивіших храмів Львова був зведений на Святоюрській горі в XV столітті. Сьогодні собор Святого Юра, виконаний у стилі українського бароко, належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На дзвіниці храму можна побачити, а у час літургій і почути, найстаріший в Україні дзвін, вилитий ще 1341 року. А у стінах собору зберігаються твори видатних митців, таких як Лука Долинський, Пінзель. Перед брамою комплексу також можна споглядати величний пам’ятник Андрею Шептицькому, який відкрили у 2015 році.

Площа Ринок - центральна площа Львова

3 вихід на автобусній екскурсії: архітектура на площі Ринок фотографія з екскурсії центром Львова фото Львів
 

Центральна частина Львова славиться, перш за все, історичним ансамблем площі Ринок. Це серце міста, яке відображає і його історію, і при відкриває його душу. Колись на цій площі велася активна торгівля. Також саме тут проводилися страшні страти злочинців. Право проживати на площі Ринок отримували тільки люди зі статками, про що досі пам’ятають та розповідають оригінальні будівлі довкола. Сьогодні площа Ринок – це квітучий центр Львова, всіяний тематичними кафе, рукодільними крамничками, запашними кав’ярнями та історичними музеями.

Львівська ратуша - Львівська міська рада

Львівська міська рада знаходиться у будівлі величної Ратуші, яка неодноразово потерпала від руйнувань та відроджувалася, як Фенікс із попелу, після майстерних реставрацій. Колись саме у стінах Ратуші зберігалися символічні срібні ключі від міста Лева, та Магдебурське право. Сьогодні у цій будівлі не лише засідають місцеві депутати та підписує важливі рішення мер, але й проводять цікаві екскурсії із можливістю піднятися на вершину та подивитися на Львів із оглядового майданчика.

Фонтани на площі Ринок

З кожним роком у Львові з’являються нові фонтани, які поступово стають своєрідною візитівкою міста. У вас буде змога побачити величний центральний фонтан біля Оперного театру, чотири архітектурних фонтани у чотирьох кутах площі Ринок, які виконані у вигляді постатей грецьких богів – Нептуна, Діани, Амфітриди, Діоніса. Також ви дізнаєтесь про інші фонтани міста – про «Кульбаби» (перед входом у Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького), про музичного «Івасика-Телесика» у Стрийському парку, про фонтан з Хлопчиком біля музею Пінзеля, та про «Фонтан закоханих» навпроти готелю «Львів».

Чорна кам’яниця - особливий будинок на центральній площі

Будівля сучасного Львівського історичного музею, яка отримала свою назву «Чорна кам’яниця» через дивовижне природне забарвлення. Колись у Львові усі кам’яниці називали тільки іменами їх власників. Але ця була особливою, бо під впливом природних явищ... почорніла. Відтоді кам’яницю Алчевських стали називати «Чорною». Вона зведена у стилі ренесансу, а її фасад оздоблений різьбою та орнаментами.

Екскурсія в підземелля Львівської копальні кави

Один із тематичних закладів харчування, який належить мережі ресторанів «Фест». Тут ви зможете поринути в історію кави, почути неймовірні історії та міфи, а також скуштувати неймовірно ароматні та смачні сорти кави, яку варять тільки у Львові. «Копальня кави» заінтригує вас своїми підземними екскурсіями та подарує незабутні враження від такої історичної мандрівки з ароматом кави.

Відвідування оригінального ресторану Криївка

Один із найвідоміших, найколоритніший та, зрештою, найскандальніших ресторанів Львова, що пропонує повстанську кухню, повстанські звичаї та неймовірні пригоди в межах невеличкого приміщення, що знаходиться у секретному місці на площі Ринок. Якщо ви чекаєте від Львова саме вражень і емоцій – вам точно потрібно відвідати Криївку. Тут ви посмакуєте українські наливки, скуштуєте смачнючі страви із незвичного посуду та візьмете участь в театралізованих дійствах, які залишаться в пам’яті надовго.

Високий замок - найвища точка Львова

 

Сьогодні – це величний насип, з вершини якого прекрасні краєвиди історичного міста Львова. А колись на цьому місці був величний замок, збудований спершу королем Данилом, а потім Казимиром III. На жаль, від самого замку залишилися лише спогади та назва. Але це не заважає сотням туристів підніматися на Замкову гору для прекрасного відпочинку в лоні природи на тлі величного міста Лева.

Личаківський цвинтар - найвідоміший некрополь Львова

 

Це не просто кладовище. Це елітний європейський некрополь, де поховані відомі та багаті люди Львова. Тут можна побачити захоронення відомих діячів культури, письменників, художників, науковців, артистів ще з 1786 року. Розкішні склепи, вражаючі пам’ятники та не такі ефектні хрести, але біля яких завжди багато свіжих квітів – усе це вартує того, аби відвідати Личаківське кладовище і віддати шану людям, що змінювали наш світ.

 
Вартість вхідних квитків під час автобусної екскурсії:

Личаківське кладовище - 30 грн., пільговий - 20 грн., дитячий - 20 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.

Зареєструватись

Наші популярні екскурсії до Львова:

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Тур вихідного дня у Львів
Екскурсія Підземелля Львова