Ціна туру від 400$
Ви відвідаєте найцікавіші місця відпочинку в Україні - Львів, Карпати, Закарпаття: фортецю Тустань, гору Гимбу, Скелі Довбуша, озеро Синевир, водоспад Шипіт, термальні басейни Косино, дегустація вин.

Дата туру: 9-15.07.18

Зареєструватись

Вартість туру в Карпати все включено (3-4* готелі) - 480$

Вартість туру в Карпати все включено (3* готелі) - 400$

 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Олександр

+38 (096) 633 29 98 Олександр

Тур поїздка в Карпати на тиждень

1 день (неділя)

1:30 Зустріч в аеропорту

Трансфер в готель

Автобусна екскурсія по Львову

Час на обід

Екскурсія "Елітний Львів"

 

2 день (понеділок)

Сніданок

Екскурсія "Єврейський Львів"

 

3 день (вівторок)

Сніданок

Скелі Довбуша

Час на обід

Фортеця Тустань

Поселення в готель

 

4 день (середа)

Сніданок

Озеро "Синевир"

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів

Час на обід. Замовлення комплексу

Колочава (найбільше село Закарпаття з 10 музеями)

 

5 день (четвер)

Сніданок

Водоспад Шипіт

Підйомник на гору Гимба

 

6 день (п'ятниця)

Сніданок

Замок Паланок

Термальний басейн в Косино

Час на обід

Дегустація вин

Поселення

 

7 день (субота)

Сніданок

Повернення до Львова

Шопінг в торговому центрі

Трансфер в аеропорт
17:30 Виліт

Туристичні об’єкти:

Автобусна екскурсія Львовом

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

Це найвища у Львові святиня. І одна із найвеличніших. Зведений у стилі неоготики, римо-католицький костел є помітним із різних куточків міста. У народі Церкву святих Ольги і Єлизавети називають «Ельжбетою». А все тому, що названа вона на честь Єлизавети Баварської – дружини австро-угорського цісаря Франца-Йосифа I. Велична архітектура і таємничі вітражі в інтер’єрі – це варто побачити.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Національний герой Степан Бандера займає у Львові велику площу із 30-метровою тріумфальною аркою. Пам’ятник герою охороняє усі віхи української державності: княжі часи, кори козацтва, роки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, а також наші дні. Ніхто не загрожує українській цілісності. Ніхто не зазіхне на Львів, бо його оберігає семиметровий монумент Степанові Бандері.

Архикатедральний собор Св. Юра

 

Він височіє на Святоюрській горі і вабить до себе золотими куполами і неймовірною красою архітектури. Архикатедральний собор Св. Юра є одним із найкрасивіших архітектурних комплексів у місті Лева. Сьогодні він не лише залишається основним храмом Української греко-католицької церкви у Львові, але й є визначною пам’яткою архітектури, яку охороняє ЮНЕСКО.

 

Високий замок

Тут дуже гарно і завжди спокійно. Бо коли ти стоїш високо-високо і дивишся на історичне місто Лева згори, нічого не може зіпсувати вражень від побаченого. Кажуть, колись тут і справді був величний замок князів Лева та Данила. А сьогодні від нього залишився лише насип-руїна. Проте саме ця руїна залишається улюбленим місцем туристів, львів’ян і гостей міста.

Личаківський цвинтар

 

Це елітний некрополь, який оберігає затишок сотень поховань відомих людей. Діячі культури, управлінці та герої – тут є могили знаменитих і не дуже чоловіків і жінок, які зробили свій неоціненний внесок в розвиток України і Львова. Перше поховання на Личаківському цвинтарі датоване 1786 роком. Серед останніх захоронень – могили борців за Україну у зоні АТО.

Екскурсія "Елітний Львів"

Оперний театр

 

Розкішна будівля одного із найгарніших у світі Оперних театрів є окрасою центру Львова. Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької імпозантний ззовні і розкішний всередині. Його порівнювали з оперним театром у Парижі та з Віденською оперою. Його хочеться запам’ятати. Колони, скульптури, балюстради, статуї муз і горельєфи – таким оперний театр у Львові є ззовні. Позолота, кольоровий мармур і декоративні розписи – опера Львова дивує і зсередини. Переконайтесь, що ми не перебільшуємо.

Будинок вчених

 

Перше, що привертає увагу – унікальні сходова конструкція вестибюлю. Вона додає інтер’єру вишуканості і навіть аристократизму. Кожна деталь приміщення вартує уваги. Тут почуваєш себе знатною дамою чи шляхетним кавалером. Бо стіни розповідають про дворян, графів, аристократів. Сьогодні у Будинку вчених знімають кіно, проводять весільні фотозйомки, а також організовують справжні розкішні бали.

Палац Потоцьких

Авторство цієї величної будівлі приписують французу - Луї д'Оверню. Він працював на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького і виконав його пречудово. Це один із найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що розташований він у історичному центрі Львова, колорит видається ще ефектнішим. Велич посеред вузьких вуличок, всипаних архітектурними пам’ятками.

 

Екскурсія: Єврейський Львів

Королівський Арсенал Синагога Цорі Гільод галицько-жидівська кнайпа

Королівський арсенал

Разом з Міським арсеналом прибудований до суцільної оборонної стіни. Служив для зберігання зброї. В його підвалах діяла ливарня. Арсенал побудований значною мірою за кошти короля Владислава Вази.

Єврейський квартал

У Львові було два єврейських квартала, умовно їх можна назвати заможний і бідний, і їхні мешканці недолюблювали один одного (як це не парадоксально для єврейської громади). Зараз тривають розкопки на місці головної міської синагоги «Золота Рози» з котрою пов’язано багато цікавих історій. Були в кварталі мікви (ритуальні лазні), хедер, будинки старійшин.

Синагога Золота Роза

Синагога будувалася в 1582-1595 роках. Але цікаві історії її супроводжували ще до будівництва. Католики добилися закону, що забороняв будувати синагогу вищою за будь-яку міську будівлю, тому єврейська громада пішла на хитрощі. Синагогу збудували заглибленою в землю. Але після будівництва дорога львівська земля не давала спокою отцям єзуїтам, котрі то відбирали, то знову втрачали її. В 1943 році синагогу підірвали нацисти.

Площа синагог

За міським арсеналом колись стояло три синагоги. Перша, найстаріша, збудована ще в 14-му столітті; друга – постала на її місці – Бейт-Мідаш (Дім навчання), Велика міська синагога; третя – «Тур Захав»(«Золота Роза»). А назагал у Львові було понад сотню синагог.

Синагога "Цорі Ґільод"

Розташована в привокзальній частині Львова між вулицями Братів Міхновських і Хотинською (чорний вхід), одна з нечисленних синагог що зберегли настінний розпис майстра Максиміліана Куґеля. Збудована 1923 року на місці єврейського молитвенного дому. В 1944 року тут був склад. Нині передана громаді "Бейс Аарон ве Ісраель".

 

Скелі Довбуша

екскурсія скелі Довбуша екскурсія по Скалам Довбуша екскурсія в Карпати
 

Численними таємницями сповнені Карпати… В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова. Кажуть також про «руський путь» на Захід, про монастир видовбаний в печерах. Скелі Довбуша - унікальний природній комплекс, пристосований людьми під городище. Спробуємо і ми знайти потаємні ходи, що виходять у безпечні ліси, печери укриття, навісні камені на які могли збиратися лише втаємничені герої-опришки.

Екскурсія до фортеці Тустань

 

До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.

Екскурсія на озеро Синевир

 

На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат - як тільки не називають Синевир. Воно утворилося, внаслідок землетрусу, приблизно 10 тисяч років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Максимальна глибина озера — 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, що прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака на ім’я Вир і дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота монументу сягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері також заборонено,хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12°C. Вам завжди хотітиметься повернутися до його життєдайних вод. Особливо якщо ви втомлений маршрутом піший турист. Складіть свою легенду про його красу, як це робило не одне покоління тих небайдужих, хто залишив і залишає тут своє серце.

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир"

 

На 12 гектарах змішаного лісу з гірським річками та водопадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі,в центрі проживає 18 ведмедиків.

Екскурсія в Колочаву

Як потрібно любити і пишатись своєю малою батьківщиною, щоб у одному селі розташувати 10!!! музеїв. Такого немає в жодному закуті України, лише тут, в Колочаві, серед розлогих полонин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватись, як із-за крутого вигину звивистої стежини подибаєте якийсь пам’ятник, а чи пам’ятний знак, ба церкву. Тут їх направду дуже багато. Не варто дивуватись, селище переплело в собі гуцульські, бойківські і лемківські традиції та історію, й раде поділитися ними з кожним охочим до знань.

Музей в Колочаві: Старе село

Музей в Колочаві: чеська школа

Музей в Колочаві: радянська школа

Музей в Колочаві: бункер Штаєра


 

Похід до водоспаду Шипіт

 

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підняття на підйомнику на гору Гимба

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

 

Варіанти відпочинку у вільний час в Пилипці:

Поїздка на квадроциклах в гори

Політ на пароплані

Похід на гору Високий верх

Дегустація місцевих наливок

Купання в чанах

Відвідування бані

Подорож в Закарпаття

Теплий і гостинний святочний край поетів і кулінарів. Тут навіть для кожного різновиду вина знайдеться свій унікальний фестиваль: в Берегові – білого, в Мукачеві – червоного, в Ужгороді – молодого вина, а також вина та меду. До кожного тут долина піснею запитання: «Ой вино-вино, вино черленоє, ко' тя буде пити?» Чарівний край пропонує одразу закохатись у свої гори і ріки. Такого лагідного клімату і гостинних ґазд ви не стрінете в жодному закуткові України. Не змарнуйте нагоди! І закарпатська земля відповість вам цвітом японської вишні, зблисне звабним поглядом волоокої смуглявої чічки.

 

Екскурсія в Мукачівський замок

Мукачівський замок Мукачівський замок  Мукачівський замок

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.
 

Косино - термальний басейн

Дивовижним для сучасного урбанізованого світу вже є й той факт, що басейн розташований на території серед двохсотрічного дубового гаю площею у 8 гектарів, де є два прісних та два термальних басейни з мінеральною водою, один з яких працює цілий рік. Цікаво, що сам лікувальний комплекс виконаний в айстро-угорському стильовому колориті, тож це, дійсно, варто побачити. Вода косонських джерел особлива, адже вона, за дослідженнями вчених, унікальна за своїми хімічними властивостями, які порівнюють зі схожістю до властивостей води відомого бальнеологічного курорту Гойдусобосло в Угорщині.

 

Дегустація вин в Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях «Сиру та вина», котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.
 
degystacuja vun1  1 дегустація вин

Проживання в готелях:

Львів: Євроготель 3*, Пилипець: Гранд готель 4*, Берегове: Гелікон 3*- при даному розміщені вартість туру 480$

Львів: Джем 3*, Пилипець: Олімпія, Берегове: Гелікон 3*- при даному розміщені вартість туру 400$

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - сніданки
 • - проживання;
 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 • - супровід гіда-екскурсовода;
 • - екскурсійне обслуговування в музеях.
 • - вхідні квитки в музеї.

  У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

 • - додаткове харчування;
 • - авіа переліт
 

Що взяти з собою:

- купальний костюм

- зручне взуття

 
Зареєструватись