Individual excursion 30 $

Приїжджайте і переконайтесь - кожен львівський музей має своє обличчя. Міський Арсенал, що прихистив музей зброї, музей релігії, музей Палаццо Бандінеллі, музей давньої української книги, Львівський історичний музей.

Щоденно (по замовленню)

Зареєструватись

Відвідувати музеї люблять не всі. Іноді туристи вважають, що це нудно і одноманітно. Але це аж ніяк не стосується музеїв міста Лева. Під час екскурсії ви побачите магічний перстень для спілкування з потойбічним світом, поринете у світ органної музики, побачите перші друковані книги та почуєте дивовижні історії про незвичайну зброю. Наш маршрут цікавий та пізнавальний - Музей Палаццо Бандінеллі, Львівський музей історії релігії та Музей мистецтва давньої української книги, Львівський міський Арсенал та Львівський історичний музей.

 
 • Запис на екскурсію:
 • +38 (063) 307 45 66 Соломія
 • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Excursion "Museums of Lviv"

Екскурсія проводиться під замовлення.

 
італійський дворик екскурсія по музеям Львова Музеї Львова

Львівський історичний музей (італійський дворик)

Неймовірно розкішний музей, який у своїх стінах приховує 300 тисяч експонатів. Кожен з них – багатослівний свідок минулого, який може розповісти про звичаї, побут, вірування і навіть рівень достатку людей, які жили на території Львова дуже-дуже давно. Серед найцікавіших експонатів – диво-перстень XVII століття. Кажуть, з його допомогою колись спілкувалися із духами! Багатим асортиментом може похизуватися й уся експозиція золотарства. А любителі старовинних інтер’єрів досхочу намилуються архітектурно вишуканими історичними меблями та цікавими дизайнами тодішніх годинників. Тут є все для людей із різними вподобаннями та зацікавленнями.

Львівський музей історії релігії

Музей, який розміщений у одній із стародавніх будівель - Домініканському монастирі ХІV – XVIII століття. В його стінах можна почути історію не лише національної релігії, але й дізнатися таємниці світових релігій. Окрім того, саме тут, у великому виставковому залі, організовуються концерти органної музики. Хто бодай раз у житті чув цю магію – не відмовить собі у задоволенні пережити ці емоції ще раз.

 

Львівський міський арсенал

Ренесансна будівля, яка колись слугувала важливим оборонним муром міста. Сьогодні у цих могутніх стінах діє виставка найрізноманітнішої зброї та військової атрибутики з більш ніж 30 країн світу. Холодна, метальна, вогнепальна – зброя, яка виставлена для огляду відвідувачів дивує і вражає. Величезні дворучні мечі XVI ст., таємничий зульфакар та інші цікаві експонати обов’язково привернуть увагу не лише чоловіків, але й милих дам. Тим паче, на експозиціях також є безліч старовинного посуду та неординарних орденів.

Музей Палаццо Бандінеллі

Це не просто музей. Це ще й кам’яниця – загадкова чорна споруда, про походження кольору якої у Львові побутують різні версії. Пам’ятка ХVІ-ХVІІ ст. у стилі ренесансу. Колись власником кам’яниці був Роберто Бандінеллі, який заснував у її стінах європейську пошту. На його честь споруда і названа до сьогодні. Найдивовижнішим є фасад будівлі – рельєфні зображення дельфінів, які були популярними в архітектурі на початку ХVІІІ ст., до сьогодні розповідають про символізм у християнстві та привертають увагу туристів.

 

  У вартість екскурсії входить:

 • - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - вхідні квитки:
 • Львівський історичний музей (італійський дворик) - 5 грн.;
 • Львівський музей історії релігії - 10 грн.;
 • Музей мистецтва давньої української книги - 5 грн.;
 • Львівський міський арсенал - 10 грн.;
 • Музей Палаццо Бандінеллі - 10 грн.
Зареєструватись

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 2 дні

Тур у Львів на 6 днів

Early streets of Lviv