Тури на Поділля

сплав Дністер
Поїздка в печери Млинки, що на Тернопільщині та на сплав по Дністру. Хороший настрій, гарна компанія і цікава програма створять максимум позитивних емоцій у вікенд.
Дата туру: 2-3.07, 16-17.07, 30-31.07, 13-14.08, 27-28.08 2016 року.
від 500 грн
Запрошуємо на двохденний тур на Поділля, де ви зможете відвідати Печеру Кришталеву – обвиту кристалами та сталактитами, Хотин і Хотинську фортецю – пам’ятник воєнної історії та величі. Впродовж другого дня ви матимете можливість екскурсійної програми Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом.

Вартість туру

 

Запрошуємо Вас на тур в серце України – дендропарк "Софіївка". Цей парк вважається як пам’ятник щирого кохання та витвором ландшафтної архітектури. Також Ви побачите Немирівські Вали та Немирівський замок, що залишилися свідками з давніх часів. Ще одним пунктом туру є музей Пирогова в Вінниці. Садиба зроблена в пам'ять видатного українського хірурга. Другого дня відбудеться круїз на катері по Південному Бугу, відвідаєте Меджибізьку фортецю котра була цитаделлю, яка захищала земляні вали. І на зворотному шляху відбудеться зупинка на Летичівському рибному ринку, котрий славиться своїм асортиментом прісноводної риби.

Вартість туру 630 грн.

Ви зможете відвідати Печеру Кришталеву – обвиту кристалами та сталактитами, Хотинську фортецю – пам’ятник воєнної історії та величі. Впродовж другого дня ви відвідаєте Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом. А додатковим бонусом програми є Фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю".

Дати турів:

Вартість туру

 

Буша (державний історико-культурний заповідник), Немирівські вали, Немирівський замок, Умань (парк "Софіївка"), Меджибіж (фортеця).


Дата туру:
Вартість туру
Коломия (музей писанки), Чернівці (Резиденція Буковинських митрополитів), Хотин (фортеця), Кам'янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник).


Дата туру:
Вартість туру
Подільський край тісно повязаний із своєю історією. Багато історичник, культурних та природних пам"ятом розташовані саме там. Найзнаменитішими є Хотинська фортеця в місті Хотин. Кам"янець-Подільський, котрий славиться старовиною самого міста, фортецею і природними ландшафтами, що його оточують, річка Дністер плавно розділяє скелі своїми водами і створює прекрасний вид. Ще одним надбанням краю є серце України - парк "Софіївка" в Умані без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва. Це справжній шедевральний природний пам"ятник щирому коханні. Зелені килими, квіти всіх відтінків а також неймовірні природно-архітектурні причуди і все зібрано в одному місці.

Наші найпопулярніші тури Поділлям: "Кам"янець подільський - Хотин." а також "Подорож до серця України парку "Софіївка"."