Ціна туру 250 грн.

Споглядати замки завжди особливо захоплююче. Ви відвідаєте найбільший замок Львівщини – Старосільський, що розташований у Старому Селі. А також матимете змогу гарненько відпочити на березі озера після цікавої екскурсії Свірзьким замком у Свіржі.

Тур проводиться під замовлення

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Срібна підкова Львівщини. Замки Львовщини

Замок у Старому селі

Старосільський замок Старосільський замок Срібна підкова Львівщини
 

Замок у Старому Селі́ чи Старосільський замок – пам’ятка архітектури XVI–XVII століть, і завдяки площі його вважають найбільшим замком на Львівщині. П’ятикутний оборонний замок князів Острозьких побудований у 1584–1589 роках. Був відновлений 1642 і 1654 у стилі східноєвропейського пізнього ренесансу. Займав значну площу, стіни 14–16 метрів висоти завершені аттиком, оздобленим аркатурою, а фронтони веж увінчані бароковою різьбою в камені (до нашого часу збереглося лише три вежі). Замок в Старому Селі розташований у центрі села, яке належить до стародавніх поселень і лежить неподалік літописного Звенигорода.

Свірзький замок

Свіржський замок екскурсія Львівщина тур по Львівщині
 

Свірзький замок – це унікальна пам’ятка оборонної архітектури XV–XVII ст. Спочатку будувався як фортеця, але після реконструкції в XVII столітті втратив свій початковий вигляд. Сучасний вигляд замок набув з середини XVII ст., з часу переходу його у власність графа О. Цетнера. За наказом графа замок був перебудований і суттєво укріплений. На території замкового парку зберігся костел, заснований у XV ст. Сучасна будівля костелу в стилі ренесансу, побудована на місці дерев’яного, походить з 1541 року. Над входом у костел і сьогодні можна побачити залишки шляхетського герба колишніх господарів. До костелу від замку вів підземний хід. Завалену частину підземного ходу можна побачити з рову, який оточує замок поблизу підйомного мосту. У внутрішньому дворі видно великий колодязь, воду з якого брали у випадку облоги.

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки.

Зареєструватись Наші популярні тури:
 

Дводенний тур вихідного дня у Львів

Популярний тур на Говерлу

Екскурсія Замки Львівщини