Ціна туру 2400 грн.

Ви побуваєте у Мукачівському замку, покупаєтеся у термальних басейнах, продегустуєте місцевого вина і пива. Також у Вас буде цілих два дні,щоб вдосталь насолодитися катанням на лижах, на Буковелі. У вартість входить проїзд, харчування та проживання.

Зареєструватись
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Новорічний тур в Карпати

1 день (середа): Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:30). - Мукачево (замок Паланок). - Час на обід. - Берегово (Термальні басейни). - Дегустація вин. - Поселення в готель. - Вечеря.

2 день (четвер): Сніданок. - Екскурсія на Гуцульщину: Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків". - Полонинська "Хата-зграя". - Музей музичних інструментів ім. Кумлика. - Час на обід. - Верховинська пивоварня (дегустація). - Зустріч та святкування Нового року.

3 день (п'ятниця): - Сніданок. - Буковель (катання на лижах). - Вечеря.

4 день (субота): - Сніданок. - Буковель (катання на лижах). - Яремче (сувенірний ринок). - Водоспад "Пробій". - Час на обід. - Повернення до Львова.

 

1 день

 
Мукачівський замок Новорічний тур в Карпати Мукачівський замок

Мукачівський замок

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV-XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі, він був збудований для охорони і контролю торговельних і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ – Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Термальний басейн в Берегово

Берегівщина – єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Учені пов’язують це з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. У Береговому є термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких трапляються на Камчатці, Сахаліні, в Ісландії та Новій Зеландії.

Дегустація вин в Закарпатті

Закарпаття здавна славиться як край виноробів. Завдяки сприятливому клімату і захисту гірських масивів на Закарпатті вирощують виноград та інші ягоди та фрукти, з яких подальше місцеві умільці роблять смачне вино і чачу. З винограду роблять декілька видів вин, котрі потім виставляють на фестивалях «Сиру та вина», котрі проводяться щорічно, та різних ярмарках. Ви будете мати можливість про дегустувати смачний виноградний напій в погребі одного з кращих виноробів Закарпаття.

 
термальний басейн басейн в Берегово дегустація вин
 

2 день

Екскурсія на Гуцульщину

Гуцульщина і гуцули – колоритне явище нашої держави. Віддавна вони славились яскравим одягом і самобутніми народними звичаями, на які приїздять подивитися з усюд. Гори наклали на субетнос свій відбиток в характері і звичках. Гуцули надзвичайно гостинні й веселі люди, приїздіть і переконайтеся!

 
новий рік карпати поїздка в карпати Хата-музей

Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”

Заснований на зламі тисячоліть, музей є своєрідним пам’ятником українському поетичному кіно минулого століття. Працівники музею, наче карпатські золотошукачі, відмивали по крихтам пам’ять про велику пригоду кінематографу. Тут у єдиному потоці змішалися звичайні люди, неймовірні таланти і генії. Народна архаїка і передові тогочасні засоби виразності. Відзначені багатьма міжнародними преміями «Тіні забутих предків», дотепер зачаровує глядача.

Полонинська хата-зграя

Вийшовши пізнім літом на ладну полонину, ви поринете у світ вівчарів. Раніше вівчарство для гуцулів вважалося основним видом праці, згодом робити сир, стригти вовну, стало не так рентабельно, але традиції і далі живуть… В колибі на полонині під стелею коптяться великі головки овечого сиру - бринзи. Розпитавши майстрів ви довідаєтесь, що таке: ґлєґ, буц, вурда… Полонинська хата-зграя чекає вас!

Музей музичних інструментів Романа Кумлика

Роман Кумлик власник приватного музею-садиби, заснованого у першій половині 2000-хх років, не любить одноманітно проводити екскурсії. Завжди тут дізнаєшся чогось нового. З усіх Карпат збирав музейник свої експонати: предмети побуту, одяг, гроші, жіночі прикраси… Але основну цінність становить колекція музичних інструментів, яка часто поповнюється. Пан Роман не лише розповість про кожен, але й зіграє, а може ще й наспівати через що екскурсія перетворюється на концерт автентичної музики, музики верхів і долів.

Верховинський музей пивоваріння

Верховинська приватна броварня не лише виробничі потуги, а й музей, де спеціалісти прочинять для шанованих гостей світ гуцульських хмільних чар-зіль.

Святкування Нового 2016 Року !!!

Зустріч Нового року. Новорічний банкет.

Факультативно

 

3 день

Курорт Буковель

Гірсько-лижний курорт Буковель - найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. bukovel.com

- 55 000 м підготовлених трас. 100% обладнано сніговими гарматами

- 56 гірськолижних трас усіх рівнів складності

- 16 витягів з пропускною здатністю 34700 осіб/год.

- лижна школа (в тому числі спеціалізована дитяча)

- пункти прокату спорядження

- сноупарк

- велопарк

 
Буковель тур Буковель Буковель
 

4 день

Екскурсія на Буковель

На Буковелі – найпотужнішому гірськолижному курорті України, - можна відпочивати впродовж цілого року. Взимку – гірські лижі, сноудборди, ковзани, поїздки на собачих упряжках…Влітку – пішохідні маршрути, дайвінг на озері, екскурсії. Але завжди чисте здорове повітря, захоплюючі краєвиди і чудовий настрій.

Яремче

В Яремче відчуваєш, що ти в туристському осередку. Зупинися, присядь на один з прогрітих сонцем валунів вздовж Пруту. Послухай, як з ревом піниться водоспад «Пробій», здивуйся як окремі сміливці купаються біля його небезпечних вирів, помилуйся з канатного мосту, всіяного «замками закоханих», живописною течією ріки. Неподалік звідси можна закупися цікавинками Карпат на сувенірному базарі (тут і їстівні сирні коники, і ліжники, і всілякі вироби з лози та дерева). В ресторані «Гуцульщина» збудованому без жодного цвяха, чи культовому кафе «Водограй» ви можете спробувати традиційних гуцульських страв (борщ, бринза, печена форель…).

Водоспад “Пробій"

Чи не наймальовничіший водоспад річки Прут. Завдяки норовливому ландшафту, яким спадає вода, перед відвідувачами розгортається чудовий пейзаж. Злітаючи із дванадцятиметрової висоти, шум потоку огортає атмосферою величі і захищеності.

Буковель Водоспад Пробій ресторан Гуцульщина
 

Проживання в готелі: "Беркут"( готель в с. Яблуниця).

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- 2-ох разове харчування,

- проживання,

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

- супровід гіда-екскурсовода,

- екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- додаткове харчування,

- вхідні квитки в музеї,

- Новорічний стіл і святкування - 600 грн.

 

Вартість вхідних квитків:

Мукачівський замок Паланок: дорослий – 10 грн, дитячий – 5 грн.

Купання в термальних басейнах: 120 грн. (2 години купання)

Дегустація вин у Берегово: 60 грн. з особи

Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків” – загальний – 15 грн., студенти і діти – 8 грн.

Полонинська "хата-зграя" - загальний і пенсіонери – 15 грн., студентський і учні – 8 грн.

Музей музичних інструментів Романа Кумлика загальний і студентський – 20 грн., діти – 15 грн.

Підйомник в Буковелі - 60 грн.

Зареєструватись
 

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень