Ціна туру 2200 грн

Під час туру ви відвідаєте гірськолижний курорт Пилипець, побачите: водоспад Шипіт, озеро Синевир. В селі Колочава матимете змогу відвідати 10 музеїв, в Мукачево підніметесь до замку Паланок, а також побачите замок Шенборна.

Дата туру: 6-8.01.18р.

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Соломія

+38 (096) 633 29 98 Соломія

Різдво у Закарпатті 2018

1 День (субота):

8:30 виїзд зі Львова

Палац Шенбурнів

Санаторій Карпати (Чинадієво)

Обід у Мукачево

Екскурсія у Замок Паланок (Мукачево)

Поселення в готель

Свята вечеря у місцевому колориті

2 День (неділя):

Сніданок

Екскурсія на озеро Синевир

Обід в колибі Гуцулочка

Екскурсія комплексом музеїв Старе Село

Гуцульська забава та сценки з життя гуцулів

Вечеря

3 День (понеділок):

Сніданок 

Вільний час ( в Пилипці підйом на підйомнику на гору Гимба, катання на лижах, відвідини водоспаду Шипіт

вільний час на обід поруч з водоспадом (дегустація наливок, шашлики, смажена з салом картопля)

17.30 збір біля автобуса.

Повернення до Львова (орієнтовно 23:00)


1 день

Екскурсія Пилипцем

тур на Пилипець Пилипець тур на лижі
 

Село Пилипець розташоване на північному заході Міжгірського району Закарпатської області, на межі з Воловецьким районом. Розташоване на висоті 700-750 м. над рівнем моря. Пилипець входить в трійку найбільших сіл Міжгірщини. Пилипець вперше згадується в письмових джерелах в 1463 році, але тоді він мав назву Верпелепець.

Екскурсія в замок Шенборна

1 Мукачівський замок 3


Санаторій “Карпати” 1840 року, в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині, був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який реконструювали в один із найгарніших замків країни. Цю видатну пам’ятку архітектури Закарпаття XIX ст., спроектували найкращі європейські майстри. В Європі, а особливо у Німеччині, трапляються замки, у яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взято астрономічний рік. Оригінальний проект замку: кількість вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців. В архітектурному відношенні замок схожий на французькі ренесансні замки.

Екскурсія в Мукачівський замок

Мукачівський замок Мукачівський замок   Мукачівський замок 

 

Мукачівський замок – це одна із найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV–XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, у якому поєднані різні стилі. Він був збудований, щоб охороняти і контролювати торговельні та воєнні шляхи. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ–Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу майже 14 тис. кв. м.

Свята вечеря у місцевому колориті


2 День

Екскурсія на озеро Синевир

 

На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат - як тільки не називають Синевир. Воно утворилося, внаслідок землетрусу, приблизно 10 тисяч років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Максимальна глибина озера — 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, що прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака на ім’я Вир і дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота монументу сягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері також заборонено,хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12°C. Вам завжди хотітиметься повернутися до його життєдайних вод. Особливо якщо ви втомлений маршрутом піший турист. Складіть свою легенду про його красу, як це робило не одне покоління тих небайдужих, хто залишив і залишає тут своє серце.

Екскурсія в Колочаву

Як потрібно любити і пишатись своєю малою батьківщиною, щоб у одному селі розташувати 10!!! музеїв. Такого немає в жодному закуті України, лише тут, в Колочаві, серед розлогих полонин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватись, як із-за крутого вигину звивистої стежини подибаєте якийсь пам’ятник, а чи пам’ятний знак, ба церкву. Тут їх направду дуже багато. Не варто дивуватись, селище переплело в собі гуцульські, бойківські і лемківські традиції та історію, й раде поділитися ними з кожним охочим до знань.

Музей в Колочаві: Старе село

Музей в Колочаві: чеська школа

Музей в Колочаві: радянська школа

Музей в Колочаві: бункер Штаєра3 День


 cc1d7fa1ab  5  6  

 

Пилипець - це один з найкращих зимових курортів України
Високогірний курорт Пилипець знаходиться у серці Полонини Боржава, у підніжжі гори Гимба або Гемба, висотою 1491м. По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. Ми з вами піднімемось на крісельному підйомнику на цю вершину, щоб насолодитися чудовими краєвидами українських Карпат.

Похід до водоспаду Шипіт

 

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Проживання в готелі:  "У Міші та Мар'яни"

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- 2-ох разове харчування,

- проживання,

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

- супровід гіда-екскурсовода,

- екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- додаткове харчування,

- вхідні квитки в музеї,

 

Вартість вхідних квитків:


- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 80 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони.
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- Санаторій Карпати - палац Шенборнів: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
- Ужгородський замок: загальний - 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- комплекс музеїв «Старе село» + театралізована забава: 120 грн;
Зареєструватись