Ціна екскурсії 70 грн.

У Львові, що не будинок, то палац чи замок: Палац Бандінеллі, Губернаторів, латинських архієпископів, Любомирських, Потоцьких, Семенських-Левицьких, Бесядецьких, італійський дворик.

Щосереди 14:00-17:00

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Екскурсія "Палаци і замки Львова"

Палаци Львова Екскурсія Палаци і замки Львова замки Львова

Екскурсія в Палац Бесядецьких

Єдиний збережений донині палац XVIII ст. садибного типу у Львові. Належить Львівському національному університету імені Івана Франка. Будівля, розміщена у глибині ділянки, за садом, відділеним від площі Галицької кам'яною огорожею з в'їзною брамою. Вікна виконані в обрамленнях з елементами рокайльного декору. Над головним входом – кам'яний картуш з гербом.

Екскурсія в Палац латинських архієпископів

Палац римо-католицьких єпископів. Колишня резиденція львівських архієпископів була побудована 1842 року. Це – розкішна триповерхова будівля, зведена за проектом І. Зальцмана. Автор був адептом функціонального відгалуження ампіру – стилю бидермаєра, тому зовнішній вигляд «латинського палацу» сильно відрізняється від традиційних асоціацій, пов’язаних з цим словом. Будівля позбавлена будь-яких декоративних елементів, сигнатурок, веж, фігурних зубців або кам’яних вартою-барельєфів у вигляді левів або прославлених лицарів. Все стримано і функціонально – вигідна форма будови у вигляді літери «П», масивні стіни, здатні витримати будь-який удар, і акцентований фасад. Зверху палац захищає двоскатний дах.

Екскурсія в Палац Бандінеллі

Архітектурна пам'ятка пізнього ренесансу. Будинок було побудовано в кінці XVI століття (1593 р.). На початку XVII століття купець з Флоренції (Італія) Роберто Бандінеллі, одержавши львівське громадянство, купив цей будинок і започаткував тут класичну пошту європейського зразка. Саме за ім'ям купця будинок називають і тепер.

 
Палац губернаторів екскурсія центр Львова Палац латинських архієпископів

Екскурсія в Палац губернаторів

Пам'ятка історії й архітектури, резиденція намісників (губернаторів) Королівства Галичини. Будівля належить до типу палацової архітектури пізнього класицизму. Розташована за північною межею середньовічного міста, прилягає до будівлі Галицького намісництва.

Італійський дворик

Дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найпрекрасніших та найромантичніших прикрас центральної частини Львова.

Екскурсія в Палац Любомирських

Класичний взірець бароко. Будівля займає наріжну ділянку на східній стороні. Видовжена в плані з заходу на схід.

Екскурсія в Палац Потоцьких

Яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток. Запроектував його французький архiтектор Луї д'Оверню на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

 
місто Львів екскурсія Палац Бандінеллі Львів замки

Палац Сєменських-Левицьких

Велика садиба була тут ще у XVIII сторіччі. Її можна побачити на плані Жана Дефі. Посол Галицьких штатів, граф Костянтин Семенський, дідич містечка Магерова, замовив проект палацу в архітектора Фридерика Баумана, що походив із Пруссії. Палац на Пекарській було збудовано до 1849 року.

Королівський арсенал

Споруда фортифікаційного плану. Арсенал використовувався як склад міської зброї і виконував свої безпосередні функції до 1768 р. При арсеналі також діяли ливарня, у котрих відливали зброю та дзвони, а також різні майстерні.

 
Зареєструватись Наші популярні тури:
 

Дводенний тур до Львова

Екскурсія "Релігійний Львів"

Екскурсія "Тур поїздка в Карпати на тиждень