Ціна екскурсії 70 грн.

Пам'ятник Львівським Ромео і Джульєтті - Ромуальду і Пелагії, колишні вулиці "червоних ліхтарів", Будинок Казанови, кафе Захер-Мазох.

Щочетверга 14:00-17:00

Зареєструватись
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Екскурсія "Еротичний Львів"

Екскурсія проводиться щочетверга 14:00-17:00, початок 14:00 просп. Свободи, 28 (вхід в Оперний театр).

 
Екскурсія по Львову Мазох кафе Вулиця червоних ліхтарів Львів

Пам’ятник Львівським Ромео і Джульєтті - Ромуальду і Пелагії

Музичний "Фонтан закоханих" з пам'ятником прототипам героїв п'єси Вільяма Шекспіра Ромео і Джульєтти. Статуї зроблені з бронзи в повний людський зріст. Автором проекту виступив скульптор Мирослав Гоза. За даними знаменитого польського історика Бартоломея Зіморовича, події, які згодом описав Шекспір, сталися у Львові. Жили і дві купецькі сім'ї - італійська та українська. В італійській підростав хлопчик, в українській - дівчинка. Хлопчика звали Ромуальдо Мікелліні, а дівчинку Пелагея, прізвище її невідоме. Досягнувши осмисленого віку, в повній згоді з класичним сюжетом вони полюбили один одного. Тут і розгорілися справжні пристрасті, але вже між їх батьками. Справа в тому, що юнак був католиком, а дівчина - православна.

Кав’ярня Мазох

Пам’ятник Фон Захер Мазоху. У Львові народився, навчався та почав письменницьку кар’єру Мазох, син керівника львівської поліції сер. ХІХ ст. Прославився як письменник на всю Європу. Критики назвуть його галицьким Тургенєвим, бо саме його геній тоді був особливо прославлений. Перед смертю письменника в психології з’явиться термін „мазохізм”, що походить від його прізвища. Саме так назвуть ту поведінку, яку він так любить описувати в своїх творах.

Ресторан "Казанова"

Поет і математик, дипломат і музикант, а ще – завзятий картяр, відчайдушний дуелянт, таємний агент, і найголовніше – славнозвісний звабник жінок Джованні Джакомо Казанова бував у Львові. До речі, слід зазначити, що «донжуанський» список Казанови не так вже й вражає: 122 жінки за 39 літ, тобто всього по три любовних пригоди на рік!

Вулиця червоних ліхтарів

У Львові вибрали вулицю Шпитальну для "вулиці червоних ліхтарів", але ніхто з мешканців не хотів звідти переселятися, тому вона стала прогулянковою для "жриць кохання". Ще однією такою вулицею була сучасна Дорошенка, однак виникла проблема, адже на Дорошенка були презентабельні магазини, і в них почали зникати клієнти, адже порядні мешканці не хотіли заходити на вулицю, де гуляють "жінки легкої поведінки".

В одному з будинків на площі Ринок містилася легендарна «Фама», рекламна фірма, яку створили Богдан Чайка і Роман Шухевич. У діяльності фірми їм допомагали жінки. Коли до конкурента телефонував багатий клієнт, телефоністки перемикали зв’язок на цю фірму, і згодом «Фама» пропонувала йому нижчі ціни, іноді навіть усупереч своїй вигоді, аби відбити клієнта. Друкували рекламні оголошення досить еротичного змісту, із зображеннями жінок у спідницях вище коліна. Також торгували купленими в Європі еротичними журналами, в яких жінки вбрані в дещо коротшому одязі, ніж було заведено в нас.

Борделі на заваді виторгу

Перша повія з нашого міста, яку зафіксували давні хроніки — Катерина зі Львова. Згадка про перший бордель (дерев’яний будиночок біля Арсеналу) пов’язана із записом про ремонт трубопроводу. Борделі колись були в будинках, де нині банк «Львів» на розі площі Ринок і Сербської, там, де тепер магазин «Юний технік», а також на місці, де згодом спорудили синагогу «Золота роза».

Зареєструватись Наші популярні тури:
 

Дводенний тур до Львова

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Інші екскурсії Львовом