Ціна екскурсії 70 грн.

Відвідайте таємничі підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, аптеку-музей, а також ресторани під землею «Криївку» та «Копальню кави». І все це в одній незабутній екскурсії.

Щоп'ятниці 12:30-15:00, щонеділі 15:00-17:30

Зареєструватись

Екскурсії бувають дуже різні: традиційні, оригінальні, гумористичні. Ми пропонуємо вам незвичайну подорож. Адже про Львів наземний ви уже чули чимало, а от чи мали можливість спуститися до Львова підземного? Що приховує місто під своїми фундаментами? Скарби костелу отців Єзуїтів, підвали з цілющими винами аптеки-музею, легендарні тематичні заклади харчування «Копальня кави» та «Криївка», а також князівська в’язниця Домініканського монастиря – усе це ви побачите у нашій екскурсії «Підземелля Львова»

 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Екскурсія "Підземелля Львова"

Екскурсія проводиться щоп'ятниці 12:30-15:00, щонеділі 15:00-17:30, початок екскурсії: проспект Свободи (пам'ятник Т. Шевченку)

 

Екскурсія в підземелля Домініканського монастиря

Загадкові підземелля, які відкриті лише частково. Легенд, якими оповиті підземні келії, вистачить на вагому книгу романтичних та містичних історій Львова. Тут була князівська в’язниця, до сьогодні у надрах монастиря можуть приховуватися коштовні скарби, а ще саме із цим місцем пов’язана неймовірно романтична історія «Чорної Княжни». До речі, із підземеллями Домініканів також тісно пов’язана історія Острозької академії. Підземні таємниці та цікаві історії із давнини Домініканського монастиря, тепер зможете дізнатися і ви.

Екскурсія в підземелля костелу отців Єзуїтів

Це не просто підземелля, а залишки історії княжого Львова. Саме тут можна побачити рештки княжих мурів XIII століття. Однією із родзинок екскурсії стане споглядання різьбленого саркофага XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького, який вважається чи не найцікавішою підземною знахідкою у Львові. Фрески XVII ст., кераміка XVI ст. – ця подорож не зможе залишити байдужим жодного туриста. Сьогодні ці підземелля нараховують три рівні, проте дослідники сподіваються відкрити їх ще більше, і, можливо, знайти справжні скарби чину Єзуїтів.

Екскурсія в аптеку-музей

 

Відома у народі аптека-музей, насправді має назву "Під чорним орлом". У її стінах можна поринути у неймовірний світ фармацевтики. Тут ви побачите не лише медичні препарати та почуєте історію розвитку медицини у Львові, але й торкнетеся чудо-машин із виготовлення етикеток, відвідаєте справжню кімнату алхіміка, і спуститеся до легендарних винних підвалів із цілющими напоями.

Копальня кави

Завдяки цьому закладу поняття «львівської кави» набуло ще більш реалістичного обрису. Відтепер у цьому підземеллі, яке має назву «Копальня кави» видобувають ароматні сорти цього напою – і одразу ж готують їх для гостей закладу. Колоритні історії, незвичайні вагонетки, привітні творці кави – усе це захопить вас з першої хвилини, а п’янкий аромат кави не зможе зникнути із спогадів ще дуже і дуже довго.

Ресторан Криївка

Один із найпопулярніших серед туристів закладів. Якщо ви ніколи не куштували півметрової ковбаси, не їли з металевого посуду або ж не пробували влучити у ціль із повстанської зброї – тоді вам точно потрібно завітати у «Криївку». Тут цікаво розповідають історію УПА, смачно годують та п’янко.

 

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

- вхідні квитки:

Музей-аптека - 15 грн.;

Підземелля Домініканського монастиря - 15 грн.;

Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

 

Екскурсія "Хмільний Львів"

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Інші екскурсії Львовом