Ціна екскурсії 70 грн.

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Щонеділі 12:00-15:00

Зареєструватись

Старовинним центром міста та його душею є площа Ринок і міська Ратуша, дещо осторонь, обрамлений каплицями Кампіанів і Боїмів, височіє центральний храм католиків – Латинський Кафедральний собор. У вірменському кварталі схована затишна Вірменська церква, поруч – греко-католицька Успенська церква і сувенірний ринок "Вернісаж". Вздовж проспекту Свободи помилуємося пам’ятником Шевченкові і величним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької. З боку єврейського кварталу варто відвідати міський Арсенал, тематичні кафе "Дім легенд", "Львівська Майстерня шоколаду", "Під золотою Розою". Не оминути Вам і Бернардинський та Домініканський собори.

 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Екскурсія проводиться щонеділі 12:00-15:00, початок екскурсії: 12:00, проспект Свободи (пам'ятник Т. Шевченку)

 

Міський арсенал

Міський арсенал Міський арсенал
 

Це унікальна фортифікаційна споруда, яка свого часу слугувала складом зброї та в’язницею для полонених українських козаків і гайдамаків. Це кам’яна прямокутна будівля із восьмикутною вежею, в якій сьогодні розташований музей зброї. Варто зауважити, що сучасна будівля – це відновлена споруда, оскільки перший Арсенал, зведений у 1430 році, було зруйновано шведами в 1704 році.

Латинська Катедра

Катедральний собор Латинська Катедра
 

Собор, який є незмінним рекордсменом України по кількості стильових рішень в екстер’єрі та інтер’єрі. Його будували близько двохсот років і зуміли поєднати в одному храму містичну готику, самобутні стилі рококо та бароко, додати ампірні скульптури та неготичні масверки, та приправити все модерном у вітражах. Примітно, що свого часу у цьому головному храмі греко-католиків у Львові служив месу папа Римський Іоан-Павло другий - Святий Католицької Церкви, канонізований у 2014 році.

Вірменський катедральний собор

екскурсія Вірменський собор Вірменський собор Вірменський собор


Вишуканий та містичний храм, який приховує у своїх стінах розкішну легенду. Кажуть, душі вірмен чекають перед дверима Раю доти, доки не загубиться останній спогад про них на Землі. При вході до собору розміщені надгробні плити, викладені мозаїкою, по яких щодня ступають сотні людей. Поступово імена на плитах стираються, наближаючи кожного із власників до Раю. Собор дивовижний не тільки легендами, але і реальними рельєфами та втіленнями. Придивившись до будівлі, можна побачити і розписи відомого в усьому світі художника Розена, і величний купол Маггофера.

Преображенська церква

 

На місці монастиря отців Тринітаріїв, що неодноразово зазнавав пожеж і ворожих обстрілів, в центральній частині Львова, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898). Ще вісім років відбувалися оздоблювальні роботи. Храм примітний тим, що він першим був повернутий Греко-католицькій церкві в 1989 році.

Домініканський собор

Домініканський собор Домініканський собор екскурсія Львовом
 

Величний храм, зведений на місці каплиці дружини князя Лева Даниловича. Це один із найстаріших соборів Львова, який сьогодні носить назву Храм Святої Євхаристії. В храмі можна побачити роботи Пінзеля, Полейовського. Привертають увагу 18 унікальних дерев’яних позолочених фігур, що уособлюють Святих та мучеників. Із старовинного костелу до наших днів збереглися неповторні алебастрові надгробки 16 ст., а також напис на фронтоні «SOLI DEO HONOR ET GLORIA» - «Єдиному Богу честь і слава». Храм перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Сувенірний ринок “Вернісаж”

Сувенірний ринок Вернісаж Львів Сувенірний ринок Львів
 

Ринок колоритних, ексклюзивних та іноді жартівливих сувенірів. Він розташований у центрі Львова одразу біля театру М. Заньковецької. Відвідавши торгівельні ряди Ви матимете змогу придбати яскраві та неповторні подарунки своїм друзям і рідним, поповнити свою колекцію неординарних сувенірів, а також обрати найвишуканіше вишиванку чи вишиту скатертину або образ ручної роботи. Окрім того, на ринку можна помилуватися чи придбати дивовижні картини та оригінальні творіння місцевих майстрів і майстринь. Такого вибору цікавих товарів ви не знайдете більше ніде.

Ресторани мережі Lokal

екскурсія Львів екскурсія центром Львова екскурсія Вуличками давнього Львова
 

Мережа ресторанів Lokal – це шалено творчий і неординарний проект місцевих креативних особистостей. З кожним роком закладів Lokal стає все більше, а їхня неповторність продовжує вражати та захоплювати. Ресторатори втілюють у своїх тематичних кафе та ресторанах настрій, харизму та історію Львова і його околиць, майстерно приправляючи все гумором та смачною кухнею. Бути у Львові та не завітати у Криївку, ресторан масонів чи жидівську кнайпу «Під золотою Розою» просто неможливо. І це лише мізер із усього колоритного асортименту тематичних пропозицій.

 
Зареєструватись
 
Наші популярні тури:
 

Дводенний тур до Львова

Екскурсія "Підземелля Львова"

Інші екскурсії Львовом